الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DFKM7
ویژگی های کنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DFKM7کنتاکتور سه پل خازنی اشنایدر با کد فنی LC1DFKM7 سری TeSys D دارای سه کنتاکت نرمال باز (3NO) است. این تجهیز برای سوئیچینگ بانک های خازنی سه فاز تا 12.5 کیلووار در 400 ولت و فرکانس 50 هرتز کار می کند. کنتاکتور خازنی DFK تشکیل شده از یک بوب..
3,570,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DGKM7
خصوصیات کنتاکتور خازنی اشنایدر با کد فنی LC1DGK11M7کنتاکتور خازنی یک نوع کلیدکنترل شونده الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد. کنتاکتور خازنی 17 کیلووار 220 ولت AC، با کد فنیLC1DGK11M7  و از برند اشنایدر الکتریک، به منظور کنترل و اصلاح ..
4,170,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DMKM7
ویژگی های کنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DMKM7کنتاکتور نوع خاصی از رله است که به منظور سوئیچینگ، قطع، وصل و کنترل در مدارهای الکتریکی به کار گرفته می شود. اساس عملکرد کنتاکتور و رله مشابه است. تفاوت اصلی آن در بار مجاز قابل تحمل طراحی شده برای آن هاست. رله ها برای قطع و وصل مدا..
4,930,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DPK12M7
کنتاکتور خازنی چیست؟کنتاکتورهای خازنی برای مدار راه اندازی خازن های قدرت که به منظور اصلاح ضریب توان در بانک های خازنی به کار می روند، استفاده می شوند. کنتاکتورهای خازنی شامل کنتاکتور معمولی، کنتاکت کمکی مخصوص کنتاکتور خازنی و 6 قطعه سیم با مقاومت بالاتر از سیم معمولی هستند.ویژگی های کن..
8,170,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DWK12M7
مشخصات اصلی کنتاکتور خازنی 60 کیلو وار اشنایدر الکتریککنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DWK12M7 ازسری محصولات TeSys اشنایدر است. از کنتاکتورهای خازنی اشنایدر LC1D.K به منظور اصلاح ضریب توان و سوئیچینگ یا کلیدزنی نرم خازن در بانک های خازنی سه فاز یک یا..
9,550,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DPK12P7
مشخصات کنتاکتور خازنی 33.3 کیلووار 230 ولت ACکنتاکتور سه پل خازنی اشنایدر با کد فنی LC1DPK12P7  سری TeSys D  دارای سه کنتاکت نرمال باز (3NO) است. این تجهیز برای سوئیچینگ بانک های خازنی سه فاز تا 33.3 کیلووار در 400-440 ولت و فرکانس 50 هرتز کار می کند. کنتاکتور خازنی DPK تشکیل شده ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DWK12P7
مشخصات اصلی کنتاکتور خازنی 63 کیلو وار اشنایدر الکتریککنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DWK12PK از سری محصولات TeSys اشنایدر است. از کنتاکتورهای خازنی اشنایدر LC1D.K به منظور اصلاح ضریب توان و سوئیچینگ یا کلیدزنی نرم خازن در بانک های خازنی س..
ناموجود
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

كنتاكتور خازني اشنایدر الکتریک به منظور محدود كردن جريان لحظه ای که از تغذیه هنگام قطع و وصل خازن کشیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام اتصال يا قطع خازن از شبكۀ اصلی جريان لحظهاي زيادي از كنتاكت هاي كنتاكتور عبور ميكند كه موجب ايجاد جرقه در كنتاكت ها و آسيب ديدن آنها مي شود برای جلوگیری از این آسیب در مدارها و بانک های خازنی از کنتاکتور خازنی استفاده می شود. 

کنتاکتور خازنی از یک کنتاکتور معمولی به همراه کنتاکت کمکی مخصوص کنتاکتور خازنی و سیم های با مقاومت بالا برای اتصال کنتاکت های کمکی به کنتاکت های اصلی تشکیل شده است. 

سوال های پرتکرار

کنتاکتور خازنی را می توان توسط رگولاتور هوشمند وارد مدار کرد. به طور کلی برای تامین توان راکتیو بارهای سلفی از بانک خازنی استفاده می شود. با اتصال خازن ها به شبکه، جریان هجومی بالایی به آن ها وارد می شود که اثرات مخربی روی خازن و کنتاکتور دارد. رگولاتور هوشمند توانایی اندازه گیری توان راکتیو موردنیاز را دارد. رگولاتور با اندازه گیری توان راکتیو موردنیاز به کنتاکتور خازنی فرمان ورود یا خروج تعدادی از خازن ها را ارسال می کند. به عنوان مثال برای ورود 9 خازن 25kVar به مدار، از 9 کنتاکتور خازنی و یک رگولاتور 8 پله استفاده می شود. برای هر خازن باید یک فیوز جداگانه قرار داده شود و تنها از یک مدار فرمان برای بانک خازنی می توان بهره برد.

کنتاکتور خازنی اشنایدر نوعی از کنتاکتورهای اشنایدر است که در تابلوهای بانک خازنی برای راه اندازی خازن های قدرت استفاده می شود. این نوع کنتاکتور علاوه بر اجزای یک کنتاکتور معمولی مانند بوبین و کنتاکت های اصلی و کنتاکت های کمکی، دارای شش قطعه سیم با مقاومت بالاست. دلیل طراحی سیم های با مقاومت بالا، محدود کردن یا میرا کردن جریان هجومی هنگام شارژ اولیه خازن است. طراحی کنتاکت های کمکی روی کنتاکتور خازنی به صورتی است که از طریق سیم های با مقاومت بالا به کنتاکت های اصلی وصل شده اند. در واقع زمانی که ولتاژ به بوبین کنتاکتور خازنی وارد می شود، کنتاکت های کمکی قبل از کنتاکت های اصلی بسته شده و خازن ها از طریق سیم های با مقاومت بالا شارژ اولیه می شوند. پس از شارژ اولیه خازن ها، کنتاکت های اصلی وارد مدار شده و کنتاکت های کمکی از مدار خارج می شوند. پس از آن، خازن ها توسط کنتاکت های اصلی کنتاکتور تغذیه می شوند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email