الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک

كنتاكتور خازني اشنایدر الکتریک به منظور محدود كردن جريان لحظه ای که از تغذیه هنگام قطع و وصل خازن کشیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام اتصال يا قطع خازن از شبكۀ اصلی جريان لحظهاي زيادي از كنتاكت هاي كنتاكتور عبور ميكند كه موجب ايجاد جرقه در كنتاكت ها و آسيب ديدن آنها مي شود برای جلوگیری از این آسیب در مدارها و بانک های خازنی از کنتاکتور خازنی استفاده می شود. 

کنتاکتور خازنی از یک کنتاکتور معمولی به همراه کنتاکت کمکی مخصوص کنتاکتور خازنی و سیم های با مقاومت بالا برای اتصال کنتاکت های کمکی به کنتاکت های اصلی تشکیل شده است. 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DFK11M7
جریان هجومیجریان هجومی پدیده ای است که هنگام به مدار وصل کردن خازن ها رخ می دهد. امپدانس دیده شده توسط شبکه از خازن در هنگام اتصال خازن به شبکه بسیار کم است. این امر منجر به ایجاد جریان هجومی به بزرگی 50 تا 150 برابر جریان نامی با فرکانس از 3 کیلو هرتز تا 15 کیلو هرتز می شود، همچنین در ترکیب موا..
960,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DGK11M7
کنتاکتور خازنی یک نوع کلیدکنترل شونده الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اجزای کنتاکتورهای خازنیکنتاکتورهای خازنی تشکیل شده از یک کنتاکتور معمولی، کنتاکت کمکی مخصوص کنتاکتور خازنی و ۶ تکه سیم با مقاوت بالاتر ازسیم های افشان معمولی هستند. ..
1,102,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DMK11M7
ویژگی های کنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DMK11MKکنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DMK11MK یک کنتاکتور خازنی سه پل با سه کنتاکت اصلی NO است که ولتاژ تغذیه بوبین آن 220 ولت AC است. هم چنین توان راکتیو این کنتاکتور خازنی اشنایدر، 25 کیلو وار در 440-400 ولت AC است.هم چ..
1,390,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DPK12M7
ویژگی های کنتاکتور خازنی 34 کیلو وار اشنایدرکنتاکتور خازنی اشنایدر الکتریک با کد فنی LC1DPK12MK یک کنتاکتور خازنی سه پل با سه کنتاکت اصلی NO است. این کنتاکتور خازنی به منظور اصلاح ضریب توان در تابلوهای بانک خازنی که نیاز به کنتاکتور حدود 30 KVAR در 440-400 ولت AC دارند، کاربرد دارد.رنج ..
2,160,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1DWK12M7
تفاوت کنتاکتور خازنی با کنتاکتور معمولیظرفیت کنتاکتورهای معمولی با  KW (کیلووات) که واحد توان حقیقی یا اکتیو است قید می شود در حالی که در مورد کنتاکتورهای خازنی از KVAR (کیلووار) واحد توان راکتیو استفاده می شود.در تابلوهای بانک خازنی نمی توان از کنتاکتور معمولی استفاده کرد. کنتاکتور معم..
3,310,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email