الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید اتوماتیک سه پل اشنایدر الکتریک سری NS

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS08N3P2F
حالات نصب کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدرنصب کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر حالت ثابتکلیدهای 1600 تا  Compact NS630b می توانند به صورت افقی، عمودی یا تخت نصب شوند.                               &nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS08N3P2D
لوازم جانبی االکتریکی و مکانیکی کمپکت NS630b تا 1600 (کشویی)                                                           ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS08N3P5F
لوازم جانبی الکتریکی و مکانیکی کمپکت NS630b تا 1600این دستگاه می تواند در یکی از چهار وضعیت زیر بر روی شاسی قرار گیرد:· وضعیت وصل: مدارهای قدرت و کنتاکت های کمکی همگی متصل هستند.· وضعیت تست: مدارهای قدرت قطع هستند اما هنوز کنتاکت های کمکی متصل هستند و دستگاه از نظ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS08H3P2F
اتصال ابزارهای کمکی الکتریکی کلید کمپکت اشنایدرکلید ثابتبا برداشتن قاب جلویی کلید، سیم بندی تجهیزات کمکی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر امکان پذیر است.سیم ها از بخش در نظر گرفته شده جهت خروج، در قسمت فوقانی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر خارج می شوند.          ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS10N3P2F
کمپکت NSX 800 تا 1600 آمپر اشنایدر   کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدر سری NSX 800 تا 1600 آمپر، به بخش کنترلی Micrologic مجهزندکه این قابلیت قابل تعویض است. بخش های کنترلی 2.A، 2.0 حفاظتی استاندارد ارائه می دهند. بخشهای کنترلی 5.0A، Micrologic 5.0 حفاظت سلکتیو ارائه می دهند که می توانند ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS10N3P2F22A
کلید اتوماتیک الکتریکیمدول با مکانیزیم موتوری برای باز و بسته کردن کلید اتوماتیک از راه دور استفاده می شود که تشکیل شده از یک موتور با شارژ فرعی فنر و مجهز به رله باز و بسته کردن.کاربرد عملکرد الکتریکی در حالت کلی همراه است با:· نمایش ON/OFF دستگاه (OF)· نمایش..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NS12N3P2F
تقسیم بندی کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدرکلید اتوماتیک اشنایدر به دو سری NSX و NS تقسیم می شود. تقسیم بندی در کلیدهای اتوماتیک اشنایدر بر اساس بازۀ جریان این کلیدها و قدرت قطع آن ها انجام شده است. بازۀ جریان کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر در حدود ۱۶، ۲۵، ۳۲، ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۵، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰،..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلیداتوماتیک سه فاز NS اشنایدر الکتریک رنج جریان 800 آمپر تا 1600 آمپر را با قدرت قطع 50 کیلو آمپر در سری N و 70 کیلو آمپر را در سری H پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه کلید اتوماتیک توان قطع جریان اتصال کوتاه خیلی بالا را دارد، آن را کلید قدرت هم می نامند. از ویژگی های کلید اتوماتیک تعیین وضعیت کلید در حالت قطع یا وصل است که با استفاده از کنتاکت کمکی مشخص می شود.

 کلید های اتوماتیک سری NS را در ورودی تابلوهای برق به وفور استفاده می کنند و به این علت است که سرعت قطع کردن این نمونه کلیدها بالاست و می تواند مدار و تجهیزات را با ایمنی بالاتری از آسیب ها حفظ کند.

این سری کلیدها با داشتن واحد حفاظت میکرولوجیک نصب شده در کلید، توانایی کنترل، حفاظت، مانیتورینگ و اندازه گیری پارامترهای مختلف را بر روی پایه های کلید دارا هستند.

سوال های پرتکرار

کلید های اتوماتیک کمپکت اشنایدر بر اساس نحوه عملکرد، قدرت قطع و رنج جریان به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. کلید اتوماتیک NS در قدرت قطع 50 و 70 کیلو آمپر در رنج جریان 800 تا 1600 آمپر تولید می شود. کلید اتوماتیک NS نسبت به کلیدهای اتوماتیک سری NSX ابعاد بزرگتری دارد، در نتیجه می تواند جرقه گیر بزرگتری برای کنترل جرقه ناشی از جریان اتصال کوتاه و قطع و وصل کلید را در محفظه خود کنترل کند. 

پرکاربرد ترین لوازم جانبی قابل استفاده در کلید اتوماتیک NS، کنتاکت کمکی، رله شنت تریپ، رله آندر ولتاژ و مکانیزم موتوری کلید هستند که با توجه به نیاز پروژه باید جداگانه سفارش گذاری شوند. نکته مهم در خرید کلید اتوماتیک سری NS، انتخاب نوع کلید موتوردار یا بدون موتور است، زیرا امکان نصب مکانیزم موتوری روی کلید پس از خرید وجود ندارد و موتور کلید در کارخانه روی کلید نصب می شود. رله شنت تریپ امکان قطع کلید از راه دور را فراهم می کند. رله آندر ولتاژ در صورتی که ولتاژ به 85 درصد ولتاژ نامی برسد کلید را قطع می کند و نقش مهمی در اینترلاک کردن کلید اتوماتیک دارد. مکانیزم موتوری، برای شارژ فنر کلید و راه اندازی کلید از راه دور کاربرد دارد و دیگر نیازی به حضور تکنسین برق در کنار دستگاه نیست.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email