الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک

  کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک از نظر تقسیم بندی به دو دستۀ کلید اتوماتیک قابل تنظیم و کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیم تقسیم می شود.

   کلید اتوماتیک فیکس یا غیر قابل تنظیم اشنایدر الکتریک یک قطع کننده مدار است که برای حفاظت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه در فیدرهای ورودی و خروجی تابلوی برق استفاده می شود. چون در این کلیدها امکان تنظیم هیچ گونه جریانی وجود ندارد به کلید اتوماتیک فیکس نیز معروف هستند. این نمونه کلید اتوماتیک برای ولتاژهای AC و DC مورد استفاده قرار می گیرد و رنج جریان نامی 15 تا 630 آمپر را پشتیبانی می کند.

   کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک از 15 تا 100 آمپر با قدرت قطع 30 کیلو آمپر و از 100 تا 630 آمپر با قدرت قطع 36 کیلو آمپر تولید می شود.

کلیدهای اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک با نام Easy pact شناخته می شوند و ابتدای کد فنی آن ها شامل EZC است.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZC100H3015
ارتباط متوالی و هماهنگی در قطع کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیمCascading چیست؟   استفاده از ظرفیت محدود سازی جریان کلید اتوماتیک در یک نقطه کار معین Cascading است که بتوانیم کلید پایین دست با نرخ جریان کمتر و در نتیجه با قیمت کمتر نصب کنیم.   کلید اتوماتیک ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZC100H3020
هماهنگی بین کلید اتوماتیک فیکس اشنایدراستفاده از ابزار محافظ دارای قدرت قطع کمتراز جریان اتصال کوتاه احتمالی در نقطه اتصالش مجاز می باشد تا وقتی که وسیله بالادست دیگری با حداقل قدرت قطع لازم، نصب شده باشد. در این حالت مشخصه های هر دو دستگاه باید به گونه ای تطبیق شده باشد که انرژی انتقالی از سوی ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZC630H3600N
  یکی از انواع كليد اتوماتيك غير قابل تنظيم اشنایدر مدل Easypact، کلید اتوماتیک فیکس با کد فنی EZC630H3600N است.رنج جرياني 15 تا 600 آمپر قدرت قطع 30 و 36 كيلوآمپر  رله حفاظتي حرارتي- مغناطيسي غير قابل تنظيم..
6,695,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: EZEAX
کنتاکت های (1NO+1NC) changeover اطلاعات از راه دور از وضعیت کلید اتوماتیک فراهم می آورند. آنها می توانند برای نمایش، قفل الکتریکی، مصارف رله ای و غیره استفاده شوند.o کنتاکت کمکی AX (ON/Off) وضعیت کنتاکت های کلید اتوماتیک را نشان می دهد.o کنتاکت خطا AL (نمایش خطا) نشان می دهد که کلید اتوماتیک..
نمايش 1 تا 20 از 29 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email