الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید هوایی چهار پل اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NT10H14P2AF
   کلیدهای هوایی اشنایدر در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربرد فراوانی دارند. این کلیدها به دلیل وجود سیستم های ارتباطی ضریب حفاظت از شبکه را بالا می برد و امکان ایجاد خطا در سیستم توز..
نمايش 1 تا 20 از 46 (3 صفحه)
نقد و بررسی

کلید هوایی اشنایدر یکی از انواع کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف است که در آمپرهای بالا استفاده می شود. کلید هوایی اشنایدر از ۶۳۰ تا ۶۳۰۰ آمپر طراحی و ساخته می شود و از مدار در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه آنی و تأخیری و اتصال به زمین محافظت می کند. این نوع کلید در دو سری NT و NWتولید می شود. موارد کاربرد این کلید در ورودی تابلوها است که معمولاً جریان بالایی دارند و برقراری حالت سلکتیو بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی را فراهم می کند. به دلیل وجود سیستم اطفای جرقه توسط هوای .آزاد، به این نوع کلیدها، کلید اتوماتیک هوایی گفته میشود کلیدهای اتوماتیک هوایی اشنایدر در دو نوع سه پل و 4 پل عرضه می شوند. کلیدهای هوایی 4 پل سری NW اشنایدر، در رنج جریان 4000 تا 6300 آمپر هستند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email