الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال فلزی نارنجی  بدون لامپ اشنایدر الکتریک

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی نارنجی بدون LED داخلی

  • جنس بدنه:فلزی  
  • رنگ: نارنجی
  • نوع: بدون LED داخلی
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66
618,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

لامپ سیگنال اشنایدر

چراغ سیگنال اشنایدر تجهیزی جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. همچنین از چراغ سیگنال برای نشان دادن وضعیت روشن، خاموش، وجود خطا یا اعلام هشدار استفاده می شود. رنج ولتاژ نامی لامپ سیگنال های اشنایدر معمولاً دربازه ی 24 تا 250 ولت و قابل استفاده درجریان های AC و DC است. چراغ سیگنال های اشنایدر الکتریک در سه دسته تقسیم بندی می شوند. تفاوت آن ها در جنس آن هاست که از فلز، پلاستیک و باکالیت تولید و عرضه شده و مناسب برای استفاده در محیط های صنعتی مختلف است.

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی نارنجی فاقد LED

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی نارنجی Harmony XB4 با کد فنی XB4BV65  فاقد لامپ بوده و با ولتاژ کاری 250 ولت AC/DC عرضه می شود. این نوع چراغ سیگنال را معمولاً با  ال ای دی سری BA9s  استفاده می کنند. به این صورت که ال ای دی سری BA9s در آن قرار می گیرد و توسط ترمینال پیچی بر روی تابلو برق متصل می شود. در ساخت چراغ سیگنال اشنایدر سری XB4 از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تعمیر پیدا نخواهد کرد و معمولاً برای نشان دادن فرآیند و عملیات دستگاه طراحی شده است. چراغ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. نور چراغ سیگنال حتی از فاصله ی دور هم قابل تشخیص است و وضعیت دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. چراغ سیگنال اشنایدر فلزی برای محیط های نامساعد طراحی شده و با IP66/IP67/IP69 تا حد زیادی در برابر ضربه و لرزش، نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است.

فنی
کد فنیXB4BV65
نوع استفادهچراغ سیگنال بدون لامپ
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژU< 250 V
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگزرد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

ابعاد چراغ سیگنال

e :ضخامت محل نصب: 1 to 6 mm / 0.04 to 0.24 in

b :30 mm / 1.18 in

c :46.5 mm / 1.83 in

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email