الیکا الکتریک
سبد خرید
رله هوشمند اتوماتیک زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 26 ورودی - خروجی 240 ولت AC
رله هوشمند اتوماتیک زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 26 ورودی - خروجی 240 ولت AC
رله هوشمند اتوماتیک زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 26 ورودی - خروجی 240 ولت AC
رله هوشمند اتوماتیک زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 26 ورودی - خروجی 240 ولت AC

پی ال سی اشنایدر 26 ورودی – خروجی تغذیه 240 ولت AC

13,400,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

پی ال سی زلیو لاجیک 26 ورودی – خروجی تغذیه 240 ولت AC 

پی ال سی اشنایدر با کد فنی SR3B261FU سری Zelio Logic SR3 برای سیستم‌های اتوماسیون ساده استفاده می‌شود و 26 عدد ورودی و خروجی دارد. این تجهیز با یک نمایشگر تولید و عرضه می‌شود و ساعت (کلک) دارد. این قطعه با هر بار روشن کردن حافظه برنامه را بررسی می‌کند. برنامه‌ریزی این ماژول‌ها به دو روش انجام می‌شود. با استفاده از کلیدهای کنترلی و زبان برنامه‌نویسی Ladder می‌توان مستقیم روی صفحه نمایش آن‌ها را برنامه‌ریزی کرد. علاوه بر این با استفاده از نرم‌افزارZelio Soft PC و با کمک دو زبان Ladder یا FBD برنامه‌ریزی می‌شوند. برنامه نویسی با زبان Ladder کار را برای افراد تازه‌کار راحت‌تر می‌کند. در این پی ال سی 10 رله خروجی با کنتاکت باز و 16 ورودی دیجیتالی وجود دارد. این تجهیز با ولتاژ 100 تا 240 ولت AC تغذیه می‌شود. درجه حفاظت این قطعه IP20 و IP40 است و 400 گرم وزن دارد. راه اندازی و برنامه ریزی پی ال سیZelio Logic بسیار ساده است.

کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر PLC

PLC ‌ها در آغاز به عنوان جانشینی برای سیستم‌های منطقی رله‌ای و تایمری طراحی شدند تا جایگزین تابلوهای کنترل متداول قدیمی شوند. PLC‌ها باعث افزایش سهولت استفاده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی در سیستم های کنترل شدند. این کار به وسیله برنامه‌ریزی آنها و اجرای دستور العمل های منطقی ساده که اغلب به شکل دیاگرام نردبانی است صورت می گیرد. PLC‌ها دارای یک سری توابع داخلی از قبیل تایمرها، شمارنده ها و شیفت رجیسترها هستند که امکان اجرای برخی اعمال کنترلی ساده و ترتیبی را حتی با استفاده از کوچک ترین PLC نیز فراهم می آورد.

 یک PLC با خواندن سیگنال‌های ورودی دریافتی از فرایند مورد نظر، کار خود را شروع کرده و سپس دستور العمل های منطقی (که قبلاً برنامه‌ریزی شده و در حافظه جای گرفته است) را بر روی این سیگنال های ورودی اعمال می‌کند و در پایان، سیگنال‌های خروجی مطلوب را برای راه اندازی تجهیزات و ماشین آلات فرایند تولید می‌نماید. به عنوان مثال یک پمپ استارت می شود یا یک شیر کنترلی باز و بسته می‌شود. تجهیزات استانداردی درون PLC‌ها تعبیه شده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد مستقیماً و بدون نیاز به واسطه های مداری یا رله ها، به عناصر ورودی یا خروجی سیستم کنترل متصل شوند.   

فنی
تعداد خطوط برنامه نویسی0 تا 500 خط با برنامه نویسی FBD فانکشن بلاک , 0 تا 240 خط با برنامه نویسی نردبانی
زمان تناوب6 تا 90 میلی ثانیه
زمان پشتیبانی10 سال در 25ºC
کلاکدارد
کد فنیSR3B261FU
نوع استفادهزلیو لاجیک
نوع عملکردرله هوشمند مدولار
تعداد خروجی10 خروجی (رله ای)
جریان خروجی5 آمپر برای 2 خروجی , 8 آمپر برای 8 خروجی
ولتاژ تغذیه100 تا 240 ولت AC
تعداد ورودی گسسته16
نوع کنتاکتNO برای خروجی رله ای
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکیدارد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP20-terminal block-conforming to IEC 60529, IP40-front panel-conforming to IEC 60529
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email