الیکا الکتریک
سبد خرید

پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM258LD42DT
پی ال سی مدیکون 42 ورودی-خروجی اشنایدر الکتریکپی ال سی مدیکون اشنایدر با کد فنی TM258LD42DT سری Modicon یک کنترل‌کننده‌ لاجیک است که در صنعت کاربرد فراوانی دارد. این قطعه مجهز به 42 ورودی-خروجی منطقی است که با ولتاژ 24 ولت DC تغذیه می‌شود. همچنین در این پی ال سی 5 پورت ارتباطی یعن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TSXCUSB232
 مجموعه سیم اتصال برای ترمینال کامپیوتر TSXCUSB232 اشنایدر الکتریک کابل ارتباطی میان پی ال سی های سری مدیکون با کامپیوتر است که 40 سانتی متر طول دارد و در سری لوازم جانبی تجهیزات اتوماسیون اشنایدر الکتریک قرار می‌گیرد. یکی از سرهای کابل، اتصال USB است که به کامپیوتر متصل..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نقد و بررسی

پی ال سی ابزاری کنترلی است که توسط آن می‌توان فرآیندهای صنعتی را هوشمند و اتوماتیک نمود.

یکی از فعالیت های شرکت اشنایدر الکتریک تولید تجهیزات صنعتی هوشمند مانند انواع پی ال سی ها است.
PLC مدیکون اشنایدر یک کنترل کنندۀ منطقی قدرت مند است که به منظور کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته شده است. از سری پی ال سی های مدیکون در صنایع مختلف نظیر: صنایع خودروسازی، صنایع فولاد و ریخته گری، صنایع پلاستیک سازی، صنایع سنگین، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و صنایع ماشین سازی استفاده می شود.

پی ال سی مدل Modicon M258 اشنایدر برای تولیدکنندگان با تمرکز بر کاربردهایی مانند بسته بندی، بلند کردن یا بالا بردن، حمل و ذخیره سازی طراحی شده است. این PLC راه حل هایی با بهترین عملکرد برای کنترل سرعت، شمارش، کنترل محور و توابع ارتباطی را ارائه می دهد.

سوال های پرتکرار

کنترلر Modicon M258 اشنایدر، جزء کلیدی فرآیند کنترل ماشین ها با ابعاد کامپکت، کارایی بالا و قابل ارتقا است که انعطاف پذیری را به ارمغان آورده و یک روش کنترل بهینه ارائه می دهد. ماژول های این تجهیز، ترمینال های جدا شدنی دارند و اتصالات الکتریکی آن، روی ترمینال های فنری ایجاد شده است. این ویژگی به فرآیند سیم بندی پی ال سی مدیکون سرعت بخشیده و نیاز به محکم کردن مداوم اتصالات را برطرف می کند. علاوه بر این، پورت ارتباطی Ethernet قابلیت اتصال سریع به کانال های ارتباطی را فراهم می کند. ظرفیت افزودن 2 تا 42 کانال ارتباطی توسط هر ماژول توسعه دهنده وجود دارد. قابلیت اینترلاک مکانیکی بین بخش های مختلف پی ال سی مدیکون باعث صرفه جویی در زمان صرف شده برای مونتاژ آن می شود. ماژول های ورودی خروجی دیجیتالی این پی ال سی با نرم افزار SoMachine پروگرام می شوند. ماژول های کنترلی آنالوگ مدیکون کاربردهایی مانند کنترل فشار، دما، شمارش، سرعت، موقعیت، حالت و... را برای کاربر فراهم می کنند. به پی ال سی مدیکون M258 اشنایدر حداکثر 200 ماژول ورودی خروجی آنالوگ می توان افزود.

پیکربندی و برنامه نویسی پی ال سی مدیکون M258 با نرم افزار SoMachine انجام می شود. زبان های برنامه نویسی IEC 61131-3 شامل: Instruction List (IL) و Ladder Diagram (LD) و Function Block Diagram (FBD) و Sequential Function Chart/Grafcet (SFC) و Structured Text (ST) است. بلوک های PLCopen در زبان برنامه نویسی CFC برای کنترل حرکت و کنترل محور ماشین ها استفاده می شود. نرم افزار SoMachine برای برنامه نویسی طیف بزرگی از سایر کنترلرها مانند M241 و M251 و M238 و همچنین نمایشگر HMI مدل Magelis اشنایدر کاربرد دارد که جدیدترین نسخه قابل استفاده آن .SoMachine 4.3 است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email