الیکا الکتریک
سبد خرید

پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریک

پی ال سی ابزاری کنترلی است که توسط آن می‌توان فرآیندهای صنعتی را هوشمند و اتوماتیک نمود.

یکی از فعالیت های شرکت اشنایدر الکتریک تولید تجهیزات صنعتی هوشمند مانند انواع پی ال سی ها است.
PLC مدیکون اشنایدر یک کنترل کنندۀ منطقی قدرت مند است که به منظور کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته شده است. از سری پی ال سی های مدیکون در صنایع مختلف نظیر: صنایع خودروسازی، صنایع فولاد و ریخته گری، صنایع پلاستیک سازی، صنایع سنگین، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و صنایع ماشین سازی استفاده می شود.

پی ال سی مدل Modicon M258 اشنایدر برای تولیدکنندگان با تمرکز بر کاربردهایی مانند بسته بندی، بلند کردن یا بالا بردن، حمل و ذخیره سازی طراحی شده است. این PLC راه حل هایی با بهترین عملکرد برای کنترل سرعت، شمارش، کنترل محور و توابع ارتباطی را ارائه می دهد.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM258LD42DT
کنترل کننده های منطقی Modicon Easy M100: راه حل مقرون به صرفه و آسان برای نیازهای کنترل پی در پی برای ماشین های ساده شما تا 40 ورودی و خروجی است.یکی از انواع PLC اشنایدر PLC مدیکون است.M100PLC یک کنترل کنندۀ منطقی کوچک است که به منظور کاربردهای ساده طراحی شده است. M100 می توان..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TSXCUSB232
   مجموعه سیم اتصال برای ترمینال کامپیوتر که پورت USB را به پورت سیستم RS232 متصل می نماید. کابل ارتباط PLC های سری مدیکون Modicon اشنایدر کابل ارتباطی میان پی ال سی های سری مدیکون Modicon اشنایدر الکتریک با کامپیوتر است که طول 40 سانتی متر دارد و در سری لوازم جانبی تجهیز..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email