الیکا الکتریک
سبد خرید

پوش باتن فلزی اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA21
شستی ها   برای فرمان قطع و وصل به کنتاکتورها معمولاً از شستی یا همان پوش باتن استفاده می شود. شستی ها کلیدهای لحظه ای هستند با فشار به یک دکمه تیغۀ هادی حرکت کرده و دو کنتاکت را به هم وصل یا از هم جدا می کند. شستی ها معمولاً به رنگ های قرمز، مشکی و سبز در بازار موجود می باشد. شستی قرمز..
197,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA31
پوش باتن فلزی سبز اشنایدر پوش باتن یا شاسی ها تجهیزاتی برای فرمان دادن به کنتاکتورها هستند. معمولاً این اعمال فرمان توسط اپراتور و به صورت دستی انجام می شود. در بعضی از دستگاه ها از پدال (اعمال فرمان با پا) و حرکت های مکانیکی دستگاه و ماشین (میکروسوئیچ) هم استفاده م..
174,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA42
 پوش باتن اشنایدر الکتریک سری Harmony XB4   دامنه محصولات اشنایدر الکتریک در تولیدات با نام سری Harmony XB4، شامل پوش باتن های فلزی، سوئیچ ها (سلکتور سوئیچ ها) و چراغ سیگنال ها به همراه ترکیبی از ویژگی هایی هم چون سادگی نصب، انعطاف پذیری و مقاومت، برای پاسخ گویی به اکثر کار..
174,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA51
شستی فشاري اشنایدر  شستی فشاري وسيله ای کنترلي است که براي باز و بسته کردن کنتاکت ها به صورت دستي استفاده مي شود. شستي (پوش باتن) از سری وسايلي است که به کنتاکتورها فرمان مي دهد؛ و به دو صورت شستي وصل (استارت) و شستي قطع (استوپ) درمدار استفاده می شود. شستي استارت&..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3165
    پوش باتن، وسیله ای است با مکانیزم ساده سوئیچی برای کنترل کردن پروسه یک سیستم عملیاتی و یا یک دستگاه به کار می رود.ظاهر و جنس پوش باتن اشنایدرجنس بدنه و قسمت های مختلف پوش باتن غالباً از پلاستیک یا فلز یا باکالیت مقاوم و سخت ساخته می شود. سطح پوش باتن که اصطلاحاً سری پوش باتن ن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3365
شستی استارت (وصل) (Ein - Starter)   برای وصل کردن کنتاکتور از شستی استارت استفاده می شود. همان طور که گفته شد این شستی زمانی که فشار به آن وارد می شود، وصل شده و پس از برطرف شدن فشار مجدداً قطع می شود اما مدار کنتاکتور با استفاده از تیغه کمکی (کنتاکت باز)به حالت وصل باقی می ماند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3465
 شستی استوپ (قطع) (Stop)   از شستی استوپ از انواع پوش باتن است و برای قطع جریان بوبین کنتاکتور استفاده می شود. این شستی برعکس شستی استارت در حالت عادی بسته است. فقط زمانی که به آن فشار وارد کنیم، قطع می شود و با برداشتن دست از روی آن مجدداً بسته می شود.البته وقتی که کنتاکتور ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31M5
پوش باتن فلزی  XB4 پوش باتن فلزی اشنایدر با LED داخلی است. جنس بدنۀ این محصول فلزی با رنگ سری سفید می باشد. میزان فضایی که XB4 بر روی تابلو برق اشغال می کند، 22 میلی متر است. که از طریق ترمینال های پیچی به راحتی قابل نصب و راه اندازی است. نوع عملکرد این پوش باتن به صورت بازگشت فنری است..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31B5
علامت شناسایی استارت - استوپ   به طور کلی برای هر شستی می توانیم از یک شماره دو رقمی استفاده کنیم شمارۀ سمت راست (یکان) تعداد تیغه های بسته یعنی استوپ ها و شمارۀ سمت چپ (دهگان) تعداد تیغه های باز یعنی تعداد استارت ها را مشخص می کند مثلاً شستی استوپ استارت دوبل با شمارۀ 11 و شستی استارت..
نمايش 1 تا 20 از 22 (2 صفحه)
نقد و بررسی

پوش باتن تجهیزی است که امکان کنترل و فرمان به دستگاه ها را از راه دور فراهم می کند. این قطعه ساختمان ساده ای دارد و بسته به مدار داخلی می تواند مدار را قطع یا وصل کند. جنس بده شاسی می تواند فلزی، پلاستیکی و باکالیت باشد. نوع فلزی و پلاستیکی، یک یا دو کنتاکت کمکی دارند. قطر این شستی ها 22 میلی متر و درجه حفاظت آن ها IP65 است. 

سوال های پرتکرار

پوش باتن های فلزی سری XB4 اشنایدر می توانند سه بلوک کنتاکت برای مجموعاً 9 کنتاکت قرار گرفته در کنار هم بپذیرند. این ویژگی فقط برای پوش باتن های فلزی بدون چراغ اشنایدر برقرار است. کنتاکت های کمکی ZBE101 و ZBE102 که به ترتیب تیغه های NO و NC هستند، برای پوش باتن های فلزی اشنایدر استفاده می شوند. این کنتاکت های کمکی در مدار فرمان به قطع و وصل جریان و تغییر وضعیت عملکرد تجهیزات کمک می کنند.

پوش باتن های XB4 اشنایدر برای کنترل تجهیزات DC-13 با ولتاژ 600Vdc در جریان عملکردی 0.1A، ولتاژ 250Vdc در جریان عملکردی 0.27A یا ولتاژ 125Vdc در جریان عملکردی 0.55A تغذیه می شوند. همچنین برای کنترل بارهای AC-15 از ولتاژ 120V در جریان 6A، ولتاژ 240V در جریان 3A یا ولتاژ 600V در جریان 1.2A می توان استفاده کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email