الیکا الکتریک
سبد خرید

پوش باتن باکالیت اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NA21
 پوش باتن چیست؟پوش باتن یا شاسی را می توان یک تجهیز سوئیچ کننده در مدار معرفی کرد. کاربرد پوش باتن در اعمال فرمان قطع یا وصل در مدارهای کنتاکتوری یا کنترل تجهیزات درون مدار است. به طور کلی می توان از پوش باتن در تجهیزات و وسایل الکتریکی منازل، ماشین‌آلات صنعتی، تجهیزات مکانیک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NA31
مشخصات اصلی پوش باتن سبز باکالیت اشنایدر پوش باتن سبز باکالیت اشنایدر با کد فنی XB7NA31 دارای یک کنتاکت NO و بازگشت فنری است. قطر این پوش باتن 22 میلی متر و سَری آن گرد و مسطح است. جریان اتصال کوتاه آن 4 آمپر و جریان عملکردی آن برابر با 0.3 آمپر ..
108,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NA42
محصولات اشنایدر الکتریک در سری XB7 شامل قطعاتی یک پارچه جهت کنترل و سیگنالینگ مانند پوش باتن ها، سلکتور سوئیچ ها و چراغ سیگنال ها هستند.نکته مهم در مورد سری XB7 این است که این قطعات از جنس پلاستیک هستند. هم چنین این قطعات برای استفاده در بخش های صنعتی و ساختمانی طراحی شده اند و از مزایای آن ها ط..
108,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NW3361
شستی (کلید قطع و وصل فشاری)   در کنتاکتورها اغلب برای دادن فرمان لحظه ای از شستی ها استفاده می شود که انواع شستی ها عبارتند از:1- شستی استارت (START)   شستی که پس از تحریک یا فشار دادن، کنتاکت قطع را وصل می کند شستی استارت نامیده می شود. به عبارت دیگر شستی  ..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)
سوال های پرتکرار

پوش باتن های باکالیتی سری XB7 اشنایدر طراحی یکپارچه (monolithic) دارند. طراحی یکپارچه ی پوش باتن به این معنی است که آن ها قطعات قابل تعویض ندارند و از دیگر پوش باتن های اشنایدر ارزان تر هستند. کنتاکت های پوش باتن XB7 اشنایدر به صورت مکانیکی به آن متصل می شوند.

در پوش باتن باکالیتی بازگشت فنری با برداشتن فشار دست از روی پوش باتن، کنتاکت به موقعیت قبلی بر می گردد. اگر کنتاکت NO باشد، تا زمانی که پوش باتن توسط کاربر فشرده شود، کنتاکت بسته می ماند. همچنین تا زمانی که کنتاکت NC توسط کاربر فشرده شود، کنتاکت وضعیت باز خود را حفظ می کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email