الیکا الکتریک
سبد خرید

پوش باتن اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA21
پوش باتن اشنایدر فلزی مشکی بدون لامپبرای فرمان قطع و وصل به کنتاکتورها معمولاً از شستی یا همان پوش باتن استفاده می شود. شستی ها کلیدهای لحظه ای هستند با فشار به یک دکمه تیغۀ هادی حرکت کرده و دو کنتاکت را به هم وصل یا از هم جدا می کند. شستی ها معمولاً به رنگ های قرمز، مشکی و سبز در بازار موجود می..
399,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA31
پوش باتن فلزی سبز 1NO بدون LED داخلی اشنایدر  پوش باتن یا شاسی ها تجهیزاتی برای فرمان دادن به کنتاکتورها هستند. معمولاً این اعمال فرمان توسط اپراتور و به صورت دستی انجام می شود. در بعضی از دستگاه ها از پدال (اعمال فرمان با پا) و حرکت های مکانیکی دستگاه و م..
370,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA42
 پوش باتن اشنایدر الکتریک سری Harmony XB4دامنه محصولات اشنایدر الکتریک در تولیدات با نام سری Harmony XB4، شامل پوش باتن های فلزی، سوئیچ ها (سلکتور سوئیچ ها) و چراغ سیگنال ها به همراه ترکیبی از ویژگی هایی هم چون سادگی نصب، انعطاف پذیری و مقاومت، برای پاسخ گویی به اکثر کاربردهای صنعتی طر..
370,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA51
شستی فشاري اشنایدر  شستی فشاري وسيله ای کنترلي است که براي باز و بسته کردن کنتاکت ها به صورت دستي استفاده مي شود. شستي یا پوش باتن از سری وسايلي است که به کنتاکتورها فرمان مي دهد؛ و به دو صورت شستي وصل (استارت) و شستي قطع (استوپ) درمدار استفاده می شود. شستي استارت..
438,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA61
پوش باتن اشنایدر فلزی آبی بدون لامپشستی اشنایدر آبی با کد فنی XB4BA61  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر این امکان را ارائه می دهد تا در مواقعی که اپراتور نیاز است بی درن..
438,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3165
پوش باتن اشنایدر فلزی سفید بدون لامپپوش باتن، وسیله ای است با مکانیزم ساده سوئیچی برای کنترل کردن پروسه یک سیستم عملیاتی و یا یک دستگاه به کار می رود. جنس بدنه و قسمت های مختلف پوش باتن غالباً از پلاستیک یا فلز یا باکالیت مقاوم و سخت ساخته می شود. سطح پوش باتن که اصطلاحاً سری پوش باتن ن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3365
پوش باتن اشنایدر فلزی سبز بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3165 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری کمتر از 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن سبز است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3465
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3465 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری تا 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن قرمز است. پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3565
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3565 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری تا 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن نارنجی است. پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگش..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31M5
پوش باتن اشنایدر فلزی سفید با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدر پوش باتن اشنایدر سفید با کد فنی XB4BW31M5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سفید مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند..
871,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW33M5
پوش باتن فلزی سبز با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدر پوش باتن اشنایدر سبز با کد فنی XB4BW33M5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمی..
860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW34M5
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدرون پوش باتن اشنایدر قرمز با کد فنی XB4BW34M5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنر..
860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW35M5
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی  با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدرون پوش باتن نارنجی اشنایدر با کد فنی XB4BW35M5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگش..
860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31B5
پوش باتن فلزی سفید با LED داخلی 24 ولت AC و  DCپوش باتن اشنایدر سفید با کد فنی XB4BW31B5 دارای LED داخلی بوده و با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمینال پیچی متصل می شود. برای مواقعی که اپراتور نیاز است بی در..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW33B5
پوش باتن فلزی سبز با LED داخلی 24 ولت AC و DCدر پوش باتن اشنایدر سبز با کد فنی XB4BW33B5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمینال پیچی متصل ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW34B5
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن قرمز اشنایدر با کد فنی XB4BW34B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW35B5
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW35B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. رنگ سرپوش آن نارنجی است. پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW36B5
پوش باتن اشنایدر فلزی آبی با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW36B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. رنگ سرپوش آن آبی است. پوش باتن اشنایدر فلزی آبی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BP21
پوش باتن اشنایدر فلزی مشکی با پوشش محافظشستی اشنایدر مشکی با کد فنی XB4BP21  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر زمانی که اپراتور نیاز است بی درنگ تصمیمی اتخاذ کند انتخاب خوبی ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BP31
پوش باتن اشنایدر فلزی سبز با پوشش محافظشستی اشنایدر سبز با کد فنی XB4BP31  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر زمانی که اپراتور نیاز است بی درنگ تصمیمی اتخاذ کند انتخاب خوبی است..
نمايش 1 تا 20 از 60 (3 صفحه)
نقد و بررسی

   در مدارهاي داراي كنتاكتور، اغلب براي دادن فرمان لحظه اي شروع به كار و يا قطع و همچنين تغيير حالت مدار از شستي یا پوش باتن استفاده مي شود. با وارد كردن فشار به پوش باتن، تمام كنتاكت ها تغيير وضعيت مي دهند و با حذف فشار وارد شده به پوش باتن، دوباره به حالت اول بر مي گردند. معمولاً از شستي هاي به رنگ قرمز به عنوان قطع كننده و از شستي هاي مشكي يا سبز به عنوان وصل كننده ی مدار استفاده مي شود.

پوش باتن های اشنایدر الکتریک در سه نوع فلزی، پلاستیکی و باکالیت تولید می شوند.جنس سری XB4 از جنس فلز، سری XB5 از جنس پلاستیک و سری XB7 از جنس باکالیت هستند.

انواع پوش باتن های اشنایدر الکتریک عبارتند از:

 • امرجنسی: برای اعمال فرمان‌های اضطراری در تأسیسات الکتریکی از شستی‌ استوپ امرجنسی استفاده می‌شود.
 • استوپ استارت: شستی ها وسایل فرمان هستند که تحریک آن ها با دست و جهت فرمان قطع و وصل مدار انجام مى شود.
 • استوپ استارت دوبل: شستی دوبل از لحاظ کارکرد همانند استوپ استارت است با این تفاوت که هر دو فرمان قطع و وصل در یک شستی قرار دارند.

 طراحی ارگونومیک و با کیفیت محصولات اشنایدر الکتریک در زمینه سیگنال و فرمان همراه با تنوع گوناگون مطابق با انواع نیاز کاربران در صنعت برق از مزایای این قطعات به شمار می روند.

در ضمن از نکات قابل توجه علاقه مندان محیط زیست در مورد محصولات اشنایدر الکتریک این است که این محصولات از دسته محصولات سبز و سازگار با محیط زیست به شمار می آیند.

  ویدیو های مرتبط

   

  سوال های پرتکرار

  پوش باتن یک سوئیچ کنترلی کوچک است که برای قطع یا وصل مدارهای کنترلی استفاده می شود. پوش باتن ها در مدارهای کنترلی اتوماتیک برای کنترل کنتاکتورها، رله ها، استارترها و... کاربرد دارند. اجزای تشکیل دهنده ی پوش باتن شامل بدنه اصلی، کنتاکت ها و دکمه ی عملگر است. به طور معمول یک پوش باتن یک جفت کنتاکت دارد که از یک کنتاکت تکی نرمال باز NO و یک کنتاکت تکی نرمال بسته NC تشکیل می شود. در بعضی پوش باتن ها امکان افزودن کنتاکت های کمکی برای افزایش قابلیت های پوش باتن فراهم شده است. زمانی که یک پوش باتن فشرده می شود، کنتاکت ها تغییر وضعیت می دهند و کنتاکت NC باز و کنتاکت NO بسته می شود. برای ایجاد تمایز بین عملکرد پوش باتن ها و جلوگیری از سردرگم شدن کاربران، سَری پوش باتن ها به رنگ های مختلفی مثل قرمز، سبز، مشکی، زرد، آبی، سفید و... تولید می شوند. هر کدام از پوش باتن های رنگی برای کاربرد خاصی استفاده می شوند مثلاً قرمز برای توقف و سبز برای راه اندازی است.

  پوش باتن ها معمولاً از مواد مقاوم و سخت مانند پلاستیک یا فلز ساخته می شوند. سطح پوش باتن ها باید به گونه ای طراحی شود که کاربر بتواند به راحتی آن را فشار داده و فرمان دهد. شرکت اشنایدر در تولید پوش باتن های فلزی سری Harmony XB4، با طراحی نوآورانه و ارگونومیک، امکان کارکرد آسان با کنترل پنل ها و ماشین آلات را بهبود بخشیده است. طراحی ارگونومیک یک پوش باتن باعث می شود که دکمه ها به راحتی فشرده شوند و بدون خطا عمل کنند. طیف Harmony XB7 اشنایدر قطعاتی از جنس باکالیت هستند که اغلب در واحدهای کنترل و سیگنالینگ استفاده می شوند. پوش باتن های سری Harmony XB5 اشنایدر از جنس پلاستیک بوده و ویژگی خوب این قطعات، نصب سریع و آسان آن ها است. در نصب و راه اندازی پوش باتن ها باید به فاکتورهای محیطی از جمله میزان دمای مناسب برای عملکرد آن توجه کرد. برای پوش باتن های اشنایدر دمای 40- تا 70 درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است.

  The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

  Email