الیکا الکتریک
سبد خرید

قیمت پاورمتر اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6000
مشخصات پاورمتر اشنایدر  METSEDM6000پاورمتر برای اندازه گیری انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ تولید می شود. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر، دستگاهی برای سنجش و مانیتورینگ پارامترهای متعدد است که در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و..
3,050,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6200
مشخصات اصلی پاورمتر اشنایدر مدل DM6200در اغلب محیط های صنعتی به منظور بررسی و مدیریت تجهیزات الکتریکی و آنالیز پارامترهای مورد نیاز، از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. پاورمترها در ابعاد مختلف و در مدل های تک فاز و سه فاز، تابلویی، ریلی و دستی در بازار موجودند. بیشترین کاربرد پاور..
3,610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2110
پاورمتر اشنایدر PM2110 پورت RS485 نمایشگر LEDسیستم‌های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که می‌تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه..
5,940,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2120
مشخصات پاورمتر اشنایدر مدل METSEPM2120سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی است که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و… را به طور هم زمان ان..
6,230,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2220
مشخصات اصلی پاورمتر اشنایدر سری PM2220در اغلب محیط های صنعتی به منظور آنالیز و مدیریت تأسیسات الکتریکی و پارامترهای مربوط به آن، از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. پاورمتر اشنایدر سری PM2200، تجهیزات اندازه گیری دیجیتالی هستند که امکانات موردنیاز تأسیسات&..
7,860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2230
پاورمتر PM2230 با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی RS485، اندازه گیری تا هارمونیک 31 امپاورمتر دستگاهی است برای اندازه­ گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان جریان و ولتاژ. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامترهای متعددی در زمینه توا..
8,460,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5320
پاورمتر اشنایدر الکتریک مدل PM5320 با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی ETHERNET با 2 خروجی دیجیتال و دیتالاگرپاورمتر یکی از مفیدترین و ساده ترین ابزارها برای اندازه گیری توان الکتریکی در مواقعی است که نیازی به تجزیه و تحلیل عمیق تری از داده های اندازه گیری نیست. این وسیله ولتاژ (V) و جریان (A) را اندا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5330
پاورمتر اشنایدر PM5330 پورت RS485 نمایشگر LCDپاورمتر METSEPM5330 اشنایدر الکتریک با صفحه نمایش LCD و نور پس زمینه با دقت کلاس 0.5S در استاندارد IEC 62053-22 طراحی شده است که 64 نمونه را در هر سیکل اندازه‌گیری می‌کند. این پاورمتر توانایی اندازه گیری انرژی، توان اکتیو و راکتیو، ولتاژ، جر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5340
 پاورمتر PM5340 با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی Ethernet با 2 خروجی دیجیتال + 2 خروجی رله و دیتالاگرپاورمتر یکی از ساده ترین و کاربردی ترین دستگاه های اندازه گیری قدرت الکتریکی است و می توانند توان اکتیو و راکتیو همچنین جریان و ولتاز را سنجش کنند. پاورمترها دارای صفحه نمایش هستند و همه ی آن ه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5560
 پاورمتر PM5560 با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی Ethernet با 4 ورودی + 2 خروجی دیجیتال و دیتالاگرپاورمتر یکی از ساده ترین و کاربردی ترین دستگاه های اندازه گیری قدرت الکتریکی است و می توانند توان اکتیو و راکتیو همچنین جریان و ولتاز را سنجش کنند. پاورمترها دارای صفحه نمایش هستند و همه ی آن ..
30,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: PM500
پاورمتر اشنایدر PM500 سیستم‌های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی که می‌تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند،..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1000
پاورمتر اشنایدر PM1000 با نمایشگر LED پاورمتر به منظور اندازه گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ طراحی و تولید شده است. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامترهای متعددی در زمینه توان و انرژی، د..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1200
پاورمتر اشنایدر PM1200 پورت RS485 نمایشگر LED سیستم‌های الکتریکی به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان راکتیو و توان اکتیو و ... را به طور هم زمان اندازه گیری می‌کند، در تابلو اصلی..
ناموجود
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 کدام پاورمتر اشنایدر مناسب پروژه من است؟

پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای برق صنعتی و تست ترانسفورماتورهای قدرت تک فاز و سه فاز استفاده می شود.پاورمتر اشنایدر الکتریک از جمله دستگاه های اندازه گیری پرکاربرد در صنعت برق است که مدل های مختلف دارد و اساسی ترین پارامترها را اندازه گیری می کند. 

پاورمتر اشنایدر الکتریک با داشتن کلاس دقت بالا، قابلیت محاسبه دیماند، پورت ارتباطی سریال یا شبکه اترنت، ورودی - خروجی دیجیتال یا آنالوگ، ساعت داخلی یا RTC، قابلیت ایجاد تعرفه، محاسبه THD و یا TDD، نمایش بزرگی مولفه های هارومونیکی بصورت انفرادی از مرغوبترین پاورآنالیزرهای موجود به شمار می آید. ساده ترین و ارزان ترین پاورمتر اشنایدر در بازار پاورمتر های سری DM6000 هستند. در حال حاضر پاورمترهای سری PM2000 اشنایدر الکتریک جایگزین پاورمترهای سری PM1000 شده است . پاورمتر های سری 5000 کامل ترین مدل هستند که خروجی دیجیتال و دیتالاگر دارند.  

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email