الیکا الکتریک
سبد خرید

قیمت پاورمتر اشنایدر الکتریک

 کدام پاورمتر اشنایدر مناسب پروژه من است ؟

پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای برق صنعتی و تست ترانسفورماتورهای قدرت تک فاز و سه فاز استفاده می شود.پاورمتر اشنایدر الکتریک از جمله دستگاه های اندازه گیری پرکاربرد در صنعت برق است که مدل های مختلف دارد و اساسی ترین پارامترها را اندازه گیری می کند. 

پاورمتر اشنایدر الکتریک با داشتن کلاس دقت بالا، قابلیت محاسبه دیماند، پورت ارتباطی سریال یا شبکه اترنت، ورودی - خروجی دیجیتال یا آنالوگ، ساعت داخلی یا RTC، قابلیت ایجاد تعرفه، محاسبه THD و یا TDD، نمایش بزرگی مولفه های هارومونیکی بصورت انفرادی از مرغوبترین پاورآنالیزرهای موجود به شمار می آید. ساده ترین و ارزان ترین پاورمتر اشنایدر در بازار پاورمتر های سری DM6000 هستند. در حال حاضر پاورمترهای سری PM2000 اشنایدر الکتریک جایگزین پاورمترهای سری PM1000 شده است . پاورمتر های سری 5000 کامل ترین مدل هستند که خروجی دیجیتال و دیتالاگر دارند.  

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2220
مشخصات اصلی پاورمتر اشنایدر سری PM2220در اغلب محیط های صنعتی به منظور آنالیز و مدیریت تأسیسات الکتریکی و پارامترهای مربوط به آن، از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. پاورمتر اشنایدر سری PM2200، تجهیزات اندازه گیری دیجیتالی هستند که امکانات موردنیاز تأسیسات&..
2,990,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5320
پاورمتر اشنایدر الکتریک مدل PM5320 با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی ETHERNET با 2 خروجی دیجیتال و دیتالاگرMETSEPM5320..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM5330
پاورمتر PM5330 اشنایدر الکتریک با نمایشگر LCD و پورت ارتباطی RS485 با 2 خروجی دیجیتال + 2 خروجی رله و دیتالاگر ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2110
سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند، در تابلو اصلی پروژه ها کاربرد دارد. علاوه بر این..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2120
مشخصات پاورمتر اشنایدر مدل METSEPM2120سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی است که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و… را به طور هم زمان ان..
2,560,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1200
   سیستم های الکتریکی به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان راکتیو و توان اکتیو و ... را به طور هم زمان اندازه گیری می کند، در تابلو اصلی پروژه ها کاربرد دارد.پاورمتر اشنایدر ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1000
پاورمتر به منظور اندازه گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ طراحی و تولید شده است. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: PM500
   سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند، در تابلو اصلی پروژه ها کارب..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6200
مشخصات اصلی پاورمتر اشنایدر مدل DM6200در اغلب محیط های صنعتی به منظور بررسی و مدیریت تجهیزات الکتریکی و آنالیز پارامترهای مورد نیاز، از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. پاورمترها در ابعاد مختلف و در مدل های تک فاز و سه فاز، تابلویی، ریلی و دستی در بازار موجودند. بیشترین کاربرد پاور..
1,995,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6000
مشخصات پاورمتر اشنایدر  METSEDM6000پاورمتر برای اندازه گیری انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ تولید می شود. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر، دستگاهی برای سنجش و مانیتورینگ پارامترهای متعدد است که در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و..
915,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email