الیکا الکتریک
سبد خرید

پاورمتر اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2220
   در اغلب محیط های صنعتی به منظور بررسی و مدیریت تجهیزات الکتریکی و آنالیز پارامترهای مورد نیاز، از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. در این راستا پاورمترهای سری PM2200 که پاورمترهای اندازه گیری دیجیتال هستند تولید شده اند و موارد و امکانات مورد نیاز دستگاه های ابزار دقیق الک..
2,660,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2110
سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند، در تابلو اصلی پروژه ها کاربرد دارد. علاوه بر این..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM2120
   سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند، در تابلو اصلی پروژه ها کارب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1200
   سیستم های الکتریکی به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر به عنوان دستگاهی که پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان راکتیو و توان اکتیو و ... را به طور هم زمان اندازه گیری می کند، در تابلو اصلی پروژه ها کاربرد دارد.پاورمتر اشنایدر ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEPM1000
پاورمتر به منظور اندازه گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ طراحی و تولید شده است. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: PM500
پاورمتر PM500  سیستم های الکتریکی و تابلوهای اصلی برق به طور معمول نیاز به آنالیز بسیاری از پارامترهای خود دارند. پاورمتر تابلویی به عنوان دستگاهی که می تواند پارامترهای متفاوت از جمله توان، ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان راکتیو و … را به طور هم زمان اندازه گیری کند، در تا..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6200
در اغلب محیط های صنعتی به منظور بررسی و مدیریت تجهیزات الکتریکی و آنالیز پارامترهای مورد نیاز مثل اندازه گیری دقیق قدرت واقعی اینورترها، درایورهای موتور، منابع تغذیه و ماشین آلات صنعتی و … از پاورمتر تابلویی استفاده می شود. پاورمترها در ابعاد مختلف و در مدل های تک فاز و سه فاز، تابلویی، ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: METSEDM6000
پاورمتر به منظور اندازه گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ طراحی و تولید شده است. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

  پاورمتر به منظور اندازه گیری و محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب توان یا Power Factor، جریان و ولتاژ طراحی و تولید شده است. پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای برق صنعتی و تست ترانسفورماتورهای قدرت تک فاز و سه فاز استفاده می شود.

پاورمتر اشنایدر الکتریک از جمله دستگاه های اندازه گیری محسوب می شوند که کامل ترین پارامترهای مورد نیاز در صنعت برق را به کاربران ارائه می دهد و هم چنین استفاده از آن کاربر پسند است.

پاورمتر اشنایدر الکتریک با داشتن کلاس دقت بالا، قابلیت محاسبه دیماند، پورت ارتباطی سریال یا شبکه اترنت، ورودی - خروجی دیجیتال یا آنالوگ، ساعت داخلی یا RTC، قابلیت ایجاد تعرفه، محاسبه THD و یا TDD، نمایش بزرگی مولفه های هارومونیکی بصورت انفرادی از مرغوبترین پاورآنالیزرهای موجود به شمار می آید. در حال حاضر پاورمترهای سری 2000 اشنایدر الکتریک جایگزین پاورمترهای سری 1000 شده است و همچنین قیمت پاورمتر اشنایدر الکتریک باتوجه به امکانات آن افزایش می یابد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email