الیکا الکتریک
سبد خرید

فرمان و سیگنال اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA21
پوش باتن اشنایدر فلزی مشکی بدون لامپبرای فرمان قطع و وصل به کنتاکتورها معمولاً از شستی یا همان پوش باتن استفاده می شود. شستی ها کلیدهای لحظه ای هستند با فشار به یک دکمه تیغۀ هادی حرکت کرده و دو کنتاکت را به هم وصل یا از هم جدا می کند. شستی ها معمولاً به رنگ های قرمز، مشکی و سبز در بازار موجود می..
399,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA31
پوش باتن فلزی سبز 1NO بدون LED داخلی اشنایدر  پوش باتن یا شاسی ها تجهیزاتی برای فرمان دادن به کنتاکتورها هستند. معمولاً این اعمال فرمان توسط اپراتور و به صورت دستی انجام می شود. در بعضی از دستگاه ها از پدال (اعمال فرمان با پا) و حرکت های مکانیکی دستگاه و م..
363,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA42
 پوش باتن اشنایدر الکتریک سری Harmony XB4دامنه محصولات اشنایدر الکتریک در تولیدات با نام سری Harmony XB4، شامل پوش باتن های فلزی، سوئیچ ها (سلکتور سوئیچ ها) و چراغ سیگنال ها به همراه ترکیبی از ویژگی هایی هم چون سادگی نصب، انعطاف پذیری و مقاومت، برای پاسخ گویی به اکثر کاربردهای صنعتی طر..
363,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA51
شستی فشاري اشنایدر  شستی فشاري وسيله ای کنترلي است که براي باز و بسته کردن کنتاکت ها به صورت دستي استفاده مي شود. شستي یا پوش باتن از سری وسايلي است که به کنتاکتورها فرمان مي دهد؛ و به دو صورت شستي وصل (استارت) و شستي قطع (استوپ) درمدار استفاده می شود. شستي استارت..
368,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA61
پوش باتن اشنایدر فلزی آبی بدون لامپشستی اشنایدر آبی با کد فنی XB4BA61  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر این امکان را ارائه می دهد تا در مواقعی که اپراتور نیاز است بی درن..
438,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3165
پوش باتن اشنایدر فلزی سفید بدون لامپپوش باتن، وسیله ای است با مکانیزم ساده سوئیچی برای کنترل کردن پروسه یک سیستم عملیاتی و یا یک دستگاه به کار می رود. جنس بدنه و قسمت های مختلف پوش باتن غالباً از پلاستیک یا فلز یا باکالیت مقاوم و سخت ساخته می شود. سطح پوش باتن که اصطلاحاً سری پوش باتن ن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3365
پوش باتن اشنایدر فلزی سبز بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3165 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری کمتر از 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن سبز است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3465
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3465 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری تا 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن قرمز است. پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3565
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی بدون لامپپوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW3565 فاقد لامپ LED است. بر حسب نیاز لامپ مورد نظر با ولتاژ کاری تا 250 ولت AC/DC در آن نصب و استفاده می شود. رنگ سرپوش آن نارنجی است. پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگش..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31M5
پوش باتن اشنایدر فلزی سفید با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدر پوش باتن اشنایدر سفید با کد فنی XB4BW31M5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سفید مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند..
1,080,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW33M5
پوش باتن فلزی سبز با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدر پوش باتن اشنایدر سبز با کد فنی XB4BW33M5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمی..
1,040,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW34M5
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدرون پوش باتن اشنایدر قرمز با کد فنی XB4BW34M5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنر..
1,040,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW35M5
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی  با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACدرون پوش باتن نارنجی اشنایدر با کد فنی XB4BW35M5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 220 تا 240 ولت AC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگش..
1,040,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31B5
پوش باتن فلزی سفید با LED داخلی 24 ولت AC و  DCپوش باتن اشنایدر سفید با کد فنی XB4BW31B5 دارای LED داخلی بوده و با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. جنس بدنه این قطعه فلزی است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمینال پیچی متصل می شود. برای مواقعی که اپراتور نیاز است بی در..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW33B5
پوش باتن فلزی سبز با LED داخلی 24 ولت AC و DCدر پوش باتن اشنایدر سبز با کد فنی XB4BW33B5 یک LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی سبز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و با ترمینال پیچی متصل ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW34B5
پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن قرمز اشنایدر با کد فنی XB4BW34B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC کار می کند. جنس بدنه این قطعه فلزی است. پوش باتن اشنایدر فلزی قرمز مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW35B5
پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW35B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. رنگ سرپوش آن نارنجی است. پوش باتن اشنایدر فلزی نارنجی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW36B5
پوش باتن اشنایدر فلزی آبی با LED داخلی 24 ولت AC و DCدرون پوش باتن فلزی اشنایدر با کد فنی XB4BW36B5 یک لامپ LED تعبیه شده که با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. رنگ سرپوش آن آبی است. پوش باتن اشنایدر فلزی آبی مجهز به کنتاکت 1NO+1NC است. شستی این محصول با مکانیزم برگشت فنری کار می کند و ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BP21
پوش باتن اشنایدر فلزی مشکی با پوشش محافظشستی اشنایدر مشکی با کد فنی XB4BP21  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر زمانی که اپراتور نیاز است بی درنگ تصمیمی اتخاذ کند انتخاب خوبی ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BP31
پوش باتن اشنایدر فلزی سبز با پوشش محافظشستی اشنایدر سبز با کد فنی XB4BP31  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر زمانی که اپراتور نیاز است بی درنگ تصمیمی اتخاذ کند انتخاب خوبی است..
نمايش 1 تا 20 از 176 (9 صفحه)
نقد و بررسی

محصولات فرمان و سیگنال اشنایدر الکتریک شامل کلید فرمان دو طرفه/سه طرفه یا سلکتور سوئیچ، کلید جرثقیل، جوی استیک صنعتی، استارت استپ یا پوش باتن، سوئیچ امرجنسی طنابی، چراغ سيگنال، جوی استیک صنعتی، کلید محدود کننده یا لیمیت سوئیچ است.

کاربرد کلید فرمان یا سلکتور سوئیچ: از جمله وسايل فرمان هستند که به وسيلۀ دست کنترل می شوند و در انواع دو و سه حالته، بازگشت فنری و ماندگار طراحی و تولید شده اند.

  • کاربرد کلید جرثقیل: کلید جرثقیل آویزان یا کلید جرثقیل کنترل از راه دور ابزاری برای کنترل و هدایت جرثقیل‌های سقفی یا دروازه‌ای است.
  • کاربرد استارت استپ: در مدارهاي داراي كنتاكتور، اغلب براي دادن فرمان لحظه اي شروع به كار و يا قطع و همچنين تغيير حالت مدار از شستي استارت استپ یا پوش باتن استفاده مي شود. معمولاً از شستي هاي به رنگ قرمز به عنوان قطع كننده و از شستي هاي مشكي يا سبز به عنوان وصل كنندۀ مدار استفاده مي شود.
  • کاربرد سوئیچ امرجنسی طنابی: قطع کردن عملیات ماشین آلات و دستگاه ها در صورت رخ دادن حادثه در خط تولید و جلوگیری از خطراتی که می تواند موجب آسیب رسیدن به افراد و ماشین آلات شود.
  • کاربرد چراغ سيگنال: لامپ های علامت دهنده یا چراغ های سیگنال در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلوهای توزیع و تابلو فرمان به عنوان لامپ خبر استفاده می شوند و روشن یا خاموش بودن و یا عیب دستگاه و... را نشان می دهند.
  • کاربرد جوی استیک صنعتی: جوی استیک صنعتی یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد.
  • کاربرد کلید محدود کننده یا لیمیت سوئیچ: به منظور کنترل و محدود کردن حرکت قسمت های مکانیکی، تغییر جهت حرکت و ... در مدارهای فرمان به عنوان کلید قطع یا وصل استفاده می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email