الیکا الکتریک
سبد خرید

فرمان و سیگنال اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA21
شستی ها   برای فرمان قطع و وصل به کنتاکتورها معمولاً از شستی یا همان پوش باتن استفاده می شود. شستی ها کلیدهای لحظه ای هستند با فشار به یک دکمه تیغۀ هادی حرکت کرده و دو کنتاکت را به هم وصل یا از هم جدا می کند. شستی ها معمولاً به رنگ های قرمز، مشکی و سبز در بازار موجود می باشد. شستی قرمز..
226,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA31
پوش باتن فلزی سبز اشنایدر پوش باتن یا شاسی ها تجهیزاتی برای فرمان دادن به کنتاکتورها هستند. معمولاً این اعمال فرمان توسط اپراتور و به صورت دستی انجام می شود. در بعضی از دستگاه ها از پدال (اعمال فرمان با پا) و حرکت های مکانیکی دستگاه و ماشین (میکروسوئیچ) هم استفاده م..
169,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA42
 پوش باتن اشنایدر الکتریک سری Harmony XB4   دامنه محصولات اشنایدر الکتریک در تولیدات با نام سری Harmony XB4، شامل پوش باتن های فلزی، سوئیچ ها (سلکتور سوئیچ ها) و چراغ سیگنال ها به همراه ترکیبی از ویژگی هایی هم چون سادگی نصب، انعطاف پذیری و مقاومت، برای پاسخ گویی به اکثر کار..
169,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BA51
شستی فشاري اشنایدر  شستی فشاري وسيله ای کنترلي است که براي باز و بسته کردن کنتاکت ها به صورت دستي استفاده مي شود. شستي (پوش باتن) از سری وسايلي است که به کنتاکتورها فرمان مي دهد؛ و به دو صورت شستي وصل (استارت) و شستي قطع (استوپ) درمدار استفاده می شود. شستي استارت&..
195,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3165
    پوش باتن، وسیله ای است با مکانیزم ساده سوئیچی برای کنترل کردن پروسه یک سیستم عملیاتی و یا یک دستگاه به کار می رود.ظاهر و جنس پوش باتن اشنایدرجنس بدنه و قسمت های مختلف پوش باتن غالباً از پلاستیک یا فلز یا باکالیت مقاوم و سخت ساخته می شود. سطح پوش باتن که اصطلاحاً سری پوش باتن ن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3365
شستی استارت (وصل) (Ein - Starter)   برای وصل کردن کنتاکتور از شستی استارت استفاده می شود. همان طور که گفته شد این شستی زمانی که فشار به آن وارد می شود، وصل شده و پس از برطرف شدن فشار مجدداً قطع می شود اما مدار کنتاکتور با استفاده از تیغه کمکی (کنتاکت باز)به حالت وصل باقی می ماند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW3465
 شستی استوپ (قطع) (Stop)   از شستی استوپ از انواع پوش باتن است و برای قطع جریان بوبین کنتاکتور استفاده می شود. این شستی برعکس شستی استارت در حالت عادی بسته است. فقط زمانی که به آن فشار وارد کنیم، قطع می شود و با برداشتن دست از روی آن مجدداً بسته می شود.البته وقتی که کنتاکتور ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31M5
پوش باتن فلزی      XB4 پوش باتن فلزی اشنایدر با LED داخلی است. جنس بدنۀ این محصول فلزی با رنگ سری سفید می باشد. میزان فضایی که XB4 بر روی تابلو برق اشغال می کند، 22 میلی متر است. که از طریق ترمینال های پیچی به راحتی قابل نصب و راه اندازی است. نوع..
540,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW34M5
پوش باتن فلزی قرمز با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACXB4BW34M5    ..
535,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW35M5
پوش باتن فلزی  نارنجی با LED داخلی 220 تا 240 ولت ACXB4BW35M5    ..
535,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BW31B5
علامت شناسایی استارت - استوپ   به طور کلی برای هر شستی می توانیم از یک شماره دو رقمی استفاده کنیم شمارۀ سمت راست (یکان) تعداد تیغه های بسته یعنی استوپ ها و شمارۀ سمت چپ (دهگان) تعداد تیغه های باز یعنی تعداد استارت ها را مشخص می کند مثلاً شستی استوپ استارت دوبل با شمارۀ 11 و شستی استارت..
نمايش 1 تا 20 از 174 (9 صفحه)
نقد و بررسی

محصولات فرمان و سیگنال اشنایدر الکتریک شامل کلید فرمان دو طرفه/سه طرفه یا سلکتور سوئیچ، کلید جرثقیل، جوی استیک صنعتی، استارت استپ یا پوش باتن، سوئیچ امرجنسی طنابی، چراغ سيگنال، جوی استیک صنعتی، کلید محدود کننده یا لیمیت سوئیچ است.

کاربرد کلید فرمان یا سلکتور سوئیچ: از جمله وسايل فرمان هستند که به وسيلۀ دست کنترل می شوند و در انواع دو و سه حالته، بازگشت فنری و ماندگار طراحی و تولید شده اند.

  • کاربرد کلید جرثقیل: کلید جرثقیل آویزان یا کلید جرثقیل کنترل از راه دور ابزاری برای کنترل و هدایت جرثقیل‌های سقفی یا دروازه‌ای است.
  • کاربرد استارت استپ: در مدارهاي داراي كنتاكتور، اغلب براي دادن فرمان لحظه اي شروع به كار و يا قطع و همچنين تغيير حالت مدار از شستي استارت استپ یا پوش باتن استفاده مي شود. معمولاً از شستي هاي به رنگ قرمز به عنوان قطع كننده و از شستي هاي مشكي يا سبز به عنوان وصل كنندۀ مدار استفاده مي شود.
  • کاربرد سوئیچ امرجنسی طنابی: قطع کردن عملیات ماشین آلات و دستگاه ها در صورت رخ دادن حادثه در خط تولید و جلوگیری از خطراتی که می تواند موجب آسیب رسیدن به افراد و ماشین آلات شود.
  • کاربرد چراغ سيگنال: لامپ های علامت دهنده یا چراغ های سیگنال در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلوهای توزیع و تابلو فرمان به عنوان لامپ خبر استفاده می شوند و روشن یا خاموش بودن و یا عیب دستگاه و... را نشان می دهند.
  • کاربرد جوی استیک صنعتی: جوی استیک صنعتی یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد.
  • کاربرد کلید محدود کننده یا لیمیت سوئیچ: به منظور کنترل و محدود کردن حرکت قسمت های مکانیکی، تغییر جهت حرکت و ... در مدارهای فرمان به عنوان کلید قطع یا وصل استفاده می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email