الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429451
کنتاکت های کمکی کلید اتوماتیک کمپکتکنتاکت های CHANGEOVER برای اطلاع از راه دور از وضعیت کلید اتوماتیک استفاده می شود. آنها با استاندارد بین المللی ICE60947 سازگاری دارند. همه کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدر در سری های NSX 100/160/259/400/630 در داخل خود دارای بخش هایی جهت نصب تجهیزات کمک..
860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 29450
کنتاکت های کمکی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدرکنتاکت کمکی OF ،SD ،SDE ،SDV برای کلید اتوماتیک NSX و NS با کد فنی 29450 تولید می شود. این تجهیز دارای کنتاکت کمکی 1NO/NC است. حداقل بار این کنتاکت کمکی 100 میلی آمپر در 24 ولت است. کنتاکت های CHANGEOVER برای اطلاع از راه دور وضعیت کلید ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429386
رله شنت به عنوان یک فرمان دهنده در کلید اتوماتیک کمپکت عمل می کند. همان طور که می دانید رله شنت از یک بوبین تشکیل شده و با برق دار شدن بوبین، رله فعال می شود. یعنی با وصل رله، یک قطعه مکانیکی حرکت کرده و با حرکت خود باعث عمل تریپ یا قطع کلید می شود.   کاربرد رله شنت تریپ کلید اتوماتیک ..
1,850,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429393
عملکرد از راه دور رله رله های ولتاژی MX یا MN برای قطع کردن کلید اتوماتیک استفاده می شوند.رله شنت MX   رله های شنت اشنایدر الکتریک، کلید اتوماتیک را در صورتی که ولتاژ آن بالاتراز UN*0.7 (70% ولتاژ نامی) برود قطع می کند. سیگنال های کنترلی می توانند از نوع پالس (بز..
1,850,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429390
رله های ولتاژی MX یا MN برای قطع کردن کلید اتوماتیک استفاده می شوند.رله شنت MX   رله های شنت اشنایدر الکتریک، کلید اتوماتیک را در صورتی که ولتاژ آن بالاتراز UN*0.7 (70% ولتاژ نامی) برود قطع می کند. سیگنال های کنترلی می توانند از نوع پالس (بزرگتر از 20 میلی ثانیه) یا ثابت باشن..
2,520,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429387
   مشخصات اصلی رله شنت تریپ 220-240 ولت AC کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک  رله شنت به عنوان یک تجهیز کمکی برای انواع کلید حفاظتی مانند کلید اتوماتیک کمپکت، کلید هوایی و یا به شکل متفاوتی برای کلید مینیاتوری استفاده می شود. رله شنت داخل کلید اتوماتیک نصب می ..
1,280,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429394
  رله شنت تریپ کلید اتوماتیککلیدهای اتوماتیک که به صورت دستی کار می کنند را می توان به رله شنت، رله آندر ولتاژ یا رله تأخیری آندر ولتاژ مجهز نمود تا بتوان به صورت الکتریکی و از راه دور، کلید را باز و بسته کرد.قطع (تریپ کردن) کلید اتوماتیک از راه دوراین کار به وسیله یک فرمان الک..
2,560,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429410
  کاربرد رله آندر ولتاژ: برای کنترل و فرمان دادن از راه دور و یا قطع و وصل کلیدها از طریق کنترلرها مانند PLC استفاده می شوند. به زبان ساده تر، کلیدهای حفاظتی معمولاً به صورت دستی قطع و وصل می شوند؛ اما رله های شنت و آندر ولتاژ کمک می کنند تا از آن ها بتوانیم در مدارهای کنترل و فرم..
2,940,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429406
عملکرد از راه دور رله   رله های ولتاژی MX یا MN برای قطع کردن کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر استفاده می شوند.رله آندر ولتاژ MN   رله آندر ولتاژ یکی از تجهیزات کمکی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر است. این رله در صورتی که ولتاژ کنترلی از یک حد آستانه کمتر شود، کلید اتوما..
2,060,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429413
رله شنت و رله آندر ولتاژ از تجهیزات جانبی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر هستند.رله های ولتاژي سریع یا رله آندر ولتاژ MN: هنگامی که ولتاژ تغذیه کلید اتوماتیک کمپکت به میزان 35 تا 70 مقدار محاسبه شده افت کند، رله MN فوراً کلید را باز می کند. زمانی که هیچ ولتاژ تغذیه ای بر روی رله نباشد،..
3,200,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429407
رله آندر ولتاژ NSX100-630 با ولتاژ 220...240 ولت AC LV429407    ..
1,160,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429434
لوازم جانبی الکتریکی و مکانیکی کلیدهای کمپکت بخش مکانیزم موتوریکلیدهای اتوماتیک کمپکت وقتی به بخش مکانیزم موتوری تجهیز می شوند، از دوام مکانیکی بسیار بالا به همراه عملکرد آسان و مطمئن برخوردار می شوند:· تمام اطلاعات و نشانگرهای کلید اتوماتیک شامل تنظیمات و نشانگرهای بخش رله ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV431545
قطع و وصل کلید اتوماتیک با مکانیزم موتوری  یکی دیگر از لوازم جانبی کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر موتور کلید است. برای کنترل کلید اتوماتیک اشنایدر از دو روش با سازوکار موتوری می توان استفاده کرد:   1- قطع و وصل کلید اتوماتیک از راه دور   2- قطع و وصل کلید اتوم..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV431541
 کلید کمپکت موتوردار   کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدر به همراه مکانیزم موتوری از دوام مکانیکی بالا و عملکرد مطمئن برخوردار هستند.   عملکرد موتوری کلید اتوماتیک به منظور قطع و وصل بارها، تغییر و جای گزینی بین منبع تغذیه معمول و پشتیبان یا تغییر وضعیت به یک م..
8,750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV432641
مکانیزم موتوری در کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک امکان کنترل خودکار یا از راه دور کلید اتوماتیک را فراهم می کند.                                                   ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429289
نصب کلیدهای اتوماتیک ثابتکلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدر می توانند به صورت افقی، عمودی یا به پشت نصب شوند بدون آنکه تغییری در مشخصات آنها ایجاد شوند. آن ها به گونه ای طراحی شده اند که به آسانی به روی تابلوهایی از شرکت ها و کشورهای مختلف نصب شوند.         ..
نمايش 1 تا 20 از 41 (3 صفحه)
نقد و بررسی

کلید اتوماتیک اشنایدر از جمله کلید های فشار ضعیف است که برای حفاظت، کنترل و قطع و وصل مدارهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. این کلید جریان اضافه بار و اتصال کوتاه را در مدار تشخیص می دهد و مدار را قطع می کند. از جمله لوازم جانبی کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک شامل موارد زیر است:

 1. واحد حفاظتی قطع (رله حفاظتی) میکرولوجیک
 2. بخش حفاظتی نشتی زمین Vigi
 3. دسته گردان اتصال مستقیم و دسته گردان متصل با شفت
 4. مکانیزم موتور کلید اتوماتیک کمپکت
 5. اتصالات کمکی و جانبی
 6. کیت Plug-in
 7. رله های شنت و آندر ولتاژ MX، MN
 8. کنتاکت کمکی
 9. اتصال مدارهای کمکی به پایه Plug-in
 10. کشوی کلید کمپکت
 •  کنتاکت کمکی: برای مشخص شدن وضعیت کلید اتوماتیک استفاده می شود.
 • رله شنت: رله شنت برای کنترل و فرمان دادن از راه دور و یا قطع و وصل کلید اتوماتیک استفاده می شود.
 • رله آندر ولتاژ: این رله در حالتی که ولتاژ از حد مشخصی پایین تر رود و یا سطح ولتاژ به صفر برسد تحریک می گردد و می تواند ضمن قطع کردن کلید اصلی، یک سیگنال در خروجی تولید کند.
 • موتور کلید اتوماتیک: برای ایجاد فرمان قطع و وصل به صورت اتوماتیک به کلید اتوماتیک از موتور استفاده می شود.
 • صفحه کناری کشویی: به منظور استفاده از کلید اتوماتیک به صورت کشویی و خارج کردن کلید از محل نصب آن از صفحه کناری کشویی استفاده می شود.
 • دسته گردان: دسته گردان به دو صورت اتصال مستقیم و اتصال از طریق شفت روی کلید اتوماتیک وجود دارد که به منظور کنترل بهتر و ایمن تر و همچنین کنترل کلید اتوماتیک از روی در تابلوی برق به کار می رود.
 • ماژول نشتی جریان: به منظور اندازه گیری و آشکار سازی جریان نشتی زمین از این ماژول استفاده می شود.
ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

مکانیزم موتوری یکی از تجهیزات جانبی پرکاربرد در کلیدهای اتوماتیک است که با نصب آن روی کلید می توان به راحتی از راه دور کلید را وصل کرد. در مکانیزم موتوری امکان نمایش سه وضعیت خاموش، روشن و تریپ و قفل کردن کمپکت وجود دارد. اجزای اصلی مکانیزم موتوری شامل نشانگر موقعیت (اگر نشانگر موقعیت بر روی Ion باشد کلید اتوماتیک روشن و اگر بر روی Off باشد کلید اتوماتیک خاموش یا در وضعیت تریپ است)، نشانگر وضعیت فنر (در صورتی که نشانگر وضعیت فنر بر روی charged باشد فنر شارژ شده است و اگر بر روی discharged باشد فنر دشارژ است)، اهرم شارژی فنری دستی (برای شارژ کردن فنر استفاده می شود)، سیستم قفل (برای قفل کردن کلید اتوماتیک در یک وضعیت معین استفاده می شود)، دکمه فشاری روشن (برای روشن کردن کلید اتوماتیک)، دکمه فشاری خاموش (برای خاموش کردن کلید اتوماتیک) و دکمه انتخاب حالت دستی/ خودکار (در حالت دستی دستورات الکتریکی اجرا نمی شوند و تنها دستورات دستی اجرا می شوند در حالی که در حالت خودکار فقط دستورات الکتریکی قابل اجرا هستند) است.

رله های شنت تریپ و آندر ولتاژ از جمله لوازم جانبی کلید اتوماتیک انشنایدر هستند که برای کنترل مدار از راه دور مورد استفاده قرار می گیرند. رله شنت تریپ دو کنتاکت دارد که با استفاده از یک نوار فلزی بر روی کلید به یکدیگر متصل شده اند. برق از طریق این نوار فلزی جریان می یابد و هنگامی که نوسانی رخ دهد و از مدت مشخصی بیش تر ادامه داشته باشد، آهنربای الکتریکی زیر کلید شارژ شده و با پرتاب این نوار فلزی به بالا سبب قطع برق می شود. هنگام افت ولتاژ شبکه، تجهیزات به منظور رفع نیاز خود جریان بیش تری می کشند که باعث افت عملکرد آن ها خواهد شد. از این رو از رله آندر ولتاژ برای جلوگیری از افت ولتاژ استفاده می شود. در واقع تا زمانی که ولتاژ عادی است نیروی مغناطیسی آهنربا با نیروی فنر برابر است بنابراین میله ثابت باقی می ماند، در صورتی که ولتاژ کاهش یابد و از محدوده ی مشخصی کمتر شود، نیروی فنر بر نیروی مغناطیسی غلبه می کند و میله رها خواهد شد که سبب قطع برق می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email