الیکا الکتریک
سبد خرید

جعبه فرمان پوش باتن اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALE2011
جعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی جعبه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی جعبه با کد فنی XALE2011 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع و توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدرABS از پلیمر کربنات بوده و رنگ آن خاکستری روش..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD211H29
جعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی جعبه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی جعبه با کد فنی XALD211H29 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع و توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. با &nb..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD334
جعبه فرمان  سه دکمه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان سه دکمه اشنایدر با کد فنی XALD2150 معمولا در بالابرها استفاده می شود و فرمان های حرکت به بالا، توقف و حرکت به پایین را اعمال می کند. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. با  فشار دادن شستی های آ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD363M
جعبه فرمان  دو دکمه + يک چراغ سيگنال اشنایدر الکتریکجعبه فرمان دو دکمه + يک چراغ سيگنال اشنایدر با کد فنی XALD363M برای ایجاد فرمان شروع و توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. با  فشار دادن شستی های آن فرمان مورد نظ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD01
جعبه فرمان بدون پوش باتن تک دکمه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان تک دکمه اشنایدر با کد فنی XALD01 فاقد دکمه است. جنس این جعبه فرمان بدون پوش باتن تک دکمه از پلی کربنات بوده و رنگ محفظۀ آن خاکستری روشن و رنگ درپوش آن خاکستری تیره است. این محصول به راحتی توسط کاربر قابل مونتاژ است و به مصرف کننده ا..
780,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD02
جعبه فرمان بدون پوش باتن دو دکمه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان دو دکمه اشنایدر با کد فنی XALD02 فاقد دکمه است. جنس این جعبه فرمان بدون پوش باتن دو دکمه از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این محصول به راحتی توسط کاربر قابل مونتاژ است و به مصرف کننده اجازه اضافه نمودن واحد کنترل و یا چ..
1,170,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD03
جعبه فرمان بدون پوش باتن سه دکمه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان سه دکمه اشنایدر با کد فنی XALD03 فاقد دکمه است. جنس این جعبه فرمان بدون پوش باتن سه دکمه از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این محصول به راحتی توسط کاربر قابل مونتاژ است و به مصرف کننده اجازه اضافه نمودن واحد کنترل و یا چ..
1,610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD04
جعبه فرمان بدون پوش باتن چهار دکمه اشنایدر الکتریک جعبه فرمان چهار دکمه اشنایدر با کد فنی XALD04 فاقد دکمه است. جنس این جعبه فرمان بدون پوش باتن چهار دکمه از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این محصول به راحتی توسط کاربر قابل مونتاژ است و به مصرف کننده اجازه اضافه نمودن واحد ..
1,970,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD215
جعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی دکمه اشنایدر الکتریکجعبه فرمان دو دکمه با علامت استارت استوپ روی دکمه با کد فنی XALD2150 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع و توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. با  ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD213
جعبه فرمان دو دکمه با علامت I و O اشنایدر الکتریک جعبه فرمان دو دکمه با علامت I و O با کد فنی XALD213 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع و توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. با  فشار دادن شستی های آن فرما..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD112
جعبه فرمان یک دکمه با علامت O اشنایدر الکتریکجعبه فرمان یک دکمه با علامت O با کد فنی XALD112 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان توقف در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این تجهیز برای ماشین الات ساده مانند ماشین الا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD103
جعبه فرمان یک دکمه استارت اشنایدر الکتریک جعبه فرمان یک دکمه استارت با کد فنی XALD103 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این تجهیز برای ماشین الات ساده مانند ماشین الات نساجی، بست..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALD102
جعبه فرمان یک دکمه با علامت I اشنایدر الکتریکجعبه فرمان یک دکمه با علامت I با کد فنی XALD102 از برند اشنایدر است و برای ایجاد فرمان شروع در ماشین الات استفاده می شود. جنس این جعبه فرمان اشنایدر از پلی کربنات بوده و رنگ آن خاکستری تیره است. این تجهیز برای ماشین الات ساده مانند ماشین الات نساجی، ب..
1,070,000 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
نقد و بررسی

جعبه فرمان پوش باتن تجهیزی است که برای نصب پوش باتن و چراغ سیگنال در یک مکان مشخص استفاده می شود. این جعبه حداقل یک و حداکثر 4 دکمه دارد که می توان شاسی های مورد نظر را در آن قرار داد و سیم بندی کرد. قطر حفره های جعبه 22 میلی متر است و برای انواع تجهیزات فرمان و سیگنال با این قطر مناسب است. 

سوال های پرتکرار

جعبه فرمان پوش باتن مدل XALD اشنایدر به دو صورت جعبه فرمان کامل و جعبه فرمان قابل مونتاژ توسط کاربر، به بازار عرضه شده است. انواع شستی های فرمان، سلکتور سوئیچ ها و چراغ سیگنال های ZB5 اشنایدر با قطر 22 میلی متر می توانند در این جعبه قرار بگیرند. از جعبه فرمان کامل اشنایدر می توان در کاربردهای رایج نیازمند 1 تا 3 دکمه استفاده کرد. جعبه فرمان پوش باتن تک دکمه XALD102 برای استارت و XALD112 برای استپ طراحی شده است. برای کاربردهای استارت_استپ، انواع جعبه فرمان دو دکمه XALD211H29 و XALD215 و XALD213 تولید شده است. در کاربردهای سه دکمه ای، جعبه فرمان کامل XALD334 با سه پوش باتن (2NO+1NC) و جعبه فرمان کامل XALD363M با دو پوش باتن و یک چراغ سیگنال (1NO+1NC) قابل استفاده است.

دو روش استفاده از جعبه فرمان پوش باتن قابل مونتاژ امکان پذیر است. در روش اول که به آن Box method گفته می شود، کنتاکت های ZENL1111 (1NO) و ZENL1121 (1NC) و ••ZALV روی صفحه فلزی درون جعبه فرمان نصب می شوند. در روش دوم که به آن Station method گفته می شود، کنتاکت های ZBE101 (1NO) و ZBE102 (1NC) و ••ZBV توسط بست ZB5AZ009 پشت شستی های فرمان متصل می شوند. جعبه فرمان قابل مونتاژ در انواع 1 تا 5 دکمه ای تولید می شوند که برای هر دکمه می توان 3 کنتاکت کمکی (قابل نصب روی صفحه فلزی درون جعبه یا پشت دکمه) قرار داد. انواع پوش باتن مدل ZB5 اشنایدر شامل شستی های بازگشت فنری، امرجنسی کله قارچی چرخشی و کلید دار، چراغ سیگنال و سلکتور سوئیچ روی جعبه فرمان قابل مونتاژ نصب می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email