الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل موتور اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LUCB32FU
کاربردهای واحد کنترل حفاظت در برابر جریان نشتی زمین بازیابی (reset) دستی حفاظت در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه حفاظت در برابر قطعی و عدم تقارن فاز..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMR100MBD
کنترلر موتور یک سیستم مدیریت هوشمند موتور است. هنگام استفاده از یک تجهیز محافظ اتصال کوتاه و یک کنتاکتور، این دستگاه، نظارت، کنترل و محافظت کامل از موتورهای الکتریکی را فراهم می کند.TeSys T سیستم مدیریت موتور است که حفاظت، اندازه گیری و توابع نظارت برای سیستم های تک فاز و سه فاز، سرعت ثابت و موت..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله حفاظتی کنترل موتور اشنایدر الکتریک جریان بار و توان در سیستم های الکتریکی را محدود می سازد و از اضافه بار احتمالی و آسیب دیدگی تجهیزات جلوگیری می نماید.

از رله های حفاظتی موتور در صنایع مختلف به منظور ایجاد اطمینان از عملکرد صحیح موتور و حفاظت از اضافه بار و اتصال کوتاه استفاده می شود.

از جمله رله های کنترل موتور اشنایدر، رله های سری TeSys U و TeSys T هستند.

در جریان های بالاتر از 32 آمپر کنترل کننده های اشنایدر سری TeSys U جهت مدیریت راه اندازی  موتور ارائه شده اند. در این رله ها قطعات حفاظت از اتصال کوتاه و کنتاکتور، شرایط راه اندازی موتور را فراهم می کنند. هم چنین حفاظت از اضافه بار، کنترل راه اندازی موتور و مانیتورینگ از طریق این رله ها صورت می گیرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email