الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل موتور اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LUB12
رله کنترل موتور 12 آمپر اشنایدر الکتریکرله کنترل موتور اشنایدر با کد فنی LUB12 سری TeSys سه پل بوده و دارای 3 عدد کنتاکت باز (3NO) است. این رله با جریان 12 آمپر و با ولتاژ 690 ولت کار می‌کند. رله کنترل موتور TeSys U به همراه واحد کنترل LUC استفاده می‌شود تا استارت موتور را کنترل کند. ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LUB32
رله کنترل موتور 32 آمپر اشنایدر الکتریکرله کنترل موتور اشنایدر با کد فنی LUB32 سری TeSys سه پل بوده و دارای 3 عدد کنتاکت باز (3NO) است. این رله با جریان 32 آمپر و با ولتاژ 690 ولت کار می‌کند. رله کنترل موتور TeSys U به همراه واحد کنترل LUC استفاده می‌شود تا استارت موتور را کنترل کند. ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LUCB32FU
واحد کنترل 8 تا 32 آمپر مخصوص کنترلر TESYS U اشنایدر الکتریکواحد کنترل اشنایدر با کد فنی LUCB32FU سری TeSys U در رله‌های کنترل موتور LUB320، LUB380، LUB380 قرار می‌گیرد و برای موتورهای سه فاز با توان 15 کیلو وات در 400 ولت استفاده می‌شود. این قطعه از موتورهایی با جریان نامی Ir 8 ت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMR08MBD
کنترلر موتور اشنایدر الکتریک 0.4 تا 8 آمپر LTMR ولتاژ 24 ولت DCکنترلر موتور اشنایدر با کد فنی LTMR08MBD سری TeSys برای حفاظت، کنترل و نظارت بر موتورهای القایی AC تک فاز و سه فاز استفاده می‌شود. کنترلر LTMR جریان 0.04 تا 8 آمپر را اندازه گیری می‌‌کند و با ولتاژ 24 ولت DC ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMR100MBD
کنترلر موتور اشنایدر الکتریک 5 تا 100 آمپر LTMR ولتاژ 24 ولت DCکنترلر موتور اشنایدر با کد فنی LTMR100MBD سریTeSys  برای حفاظت، کنترل و نظارت بر موتورهای القایی AC تک فاز و سه فاز استفاده می شود. کنترلر LTMR جریان 5 تا 100 آمپر را اندازه‌گیری می‌کند و با ولتاژ 24 ولت DC تغذیه ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMR08PFM
کنترلر موتور اشنایدر الکتریک 0.4 تا 8 آمپر LTMR ولتاژ 100 تا 240 ولت ACکنترلر موتور اشنایدر با کد فنی LTMR08PFM سریTeSys برای حفاظت، کنترل و نظارت بر موتورهای القایی AC تک فاز و سه فاز استفاده می شود. کنترلر LTMR جریان 0.04 تا 8 آمپر را اندازه گیری می‌کند و با ولتاژ 100 تا 240 ولت ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMR100MFM
کنترلر موتور اشنایدر الکتریک 5 تا 100 آمپر LTMR ولتاژ 100 تا 240 ولت ACکنترلر موتور اشنایدر با کد فنی LTMR100MFM سری TeSys T یک سیستم برای مدیریت موتور است. این قطعه نظارت، کنترل و حفاظت کامل از موتور را انجام می‌دهد. کنترلر موتور TeSys T اکثر فرآیندهای مهم موتور را مدیریت می‌کند و باع..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LTMCU
نمایشگر مخصوص یا HMI  موتور کنترل LTMRنمایشگر اشنایدر با کد فنی LTMCU سری TeSys T یک مدول نمایشگر HMI است. این ماژول قابلیت اتصال به رله مدیریت موتور را دارد که به کمک آن میتوانید تنظیمات و همچنین مقادیر اندازهگیری و خطا ها و هشدارهای مختلف را را مشاهده کنید. به کمک کابل..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله حفاظتی کنترل موتور اشنایدر الکتریک جریان بار و توان در سیستم های الکتریکی را محدود می سازد و از اضافه بار احتمالی و آسیب دیدگی تجهیزات جلوگیری می نماید.

از رله های حفاظتی موتور در صنایع مختلف به منظور ایجاد اطمینان از عملکرد صحیح موتور و حفاظت از اضافه بار و اتصال کوتاه استفاده می شود.

از جمله رله های کنترل موتور اشنایدر، رله های سری TeSys U و TeSys T هستند.

در جریان های بالاتر از 32 آمپر کنترل کننده های اشنایدر سری TeSys U جهت مدیریت راه اندازی  موتور ارائه شده اند. در این رله ها قطعات حفاظت از اتصال کوتاه و کنتاکتور، شرایط راه اندازی موتور را فراهم می کنند. هم چنین حفاظت از اضافه بار، کنترل راه اندازی موتور و مانیتورینگ از طریق این رله ها صورت می گیرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email