الیکا الکتریک
سبد خرید

رله ارت فالت و ترانس اشنایدر الکتریک

  رله ارت فالت اشنایدر الکتریک یا رله حفاظتی جریان نشتی به منظور آشکارسازی و فرمان قطع مدار در صورت بروز خطای اتصال زمین یا جریان نشتی به کار می رود. این رله به وسیله ترانس حلقوی کوربالانس جریان باقی مانده بیش از حد مجاز را تشخیص داده و در این حالت خروجی رله فعال می شود. رله شنت یا رله آندر ولتاژ، کنتاکتور یا کلید اتوماتیک در مسیر رله قرار می گیرند تا در صورت بروز خطا، مدار تغذیه را قطع کند.

  در واقع ترانس رله نشتی جريان اشنایدر الکتریک برای نمونه گیری جریان عبوری از کابل های اصلی استفاده می شود و از اتصال به زمین قطعات جهت جلوگیری از بروز تلفات انسانی و آتش سوزی حفاظت می کند.

   رله ارت فالت اشنایدر الکتریک همراه ترانس جریان یا CT کوربالانس به صورت مکمل یکدیگر به کار می روند و جریان نشتی را تشخیص می دهند. با تشخیص نشتی جریان، رله ارت فالت عمل می کند و به کنتاکتور یا کلید اتوماتیک فرمان قطع می دهد.

اشنایدر الکتریک با بیش از 50 سال تجربه در طراحی و تولید تجهیزات و قطعات مرتبط با  صنعت برق، برندی شناخته شده در سطح جهانی و هم چنین در میان کاربران صنعت برق در ایران و بازار داخلی ایران است. از این رو کسب رضایت کاربران آن از مهم ترین دلایل برای اطمینان خاطر در انتخاب محصولات این شرکت است.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50437
 خطای زمین ناشی از سیم کشی نادرست، خرابی عایق، تراکم رطوبت، میدان های مغناطیسی پراکنده و مسائل دیگر را می توان به کمک جریان نشتی به هادی های زمین تشخیص داد. علائم خطاهای زمین می‌توانند خرابی کارت های ورودی - خروجی در شبکه ها، بهم خوردن متناوب اطلاعات در دستگاه&zwnj..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50438
مشخصات ترانس جریان CT اشنایدر (PA50)وظیفه ترانس جریان CT اشنایدر آشکارسازی جریان نشتی زمین است. ترانس های جریان CT اشنایدر به همراه رله ارت فالت اشنایدر برای آشکارسازی، موقعیت یابی و اندازه گیری جریان خطای زمین در سیستم IT استفاده می شوند. ترانس جریان CT اشنایدر با ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50439
مشخصات ترانس جریان حلقوی (Toroid) اشنایدرترانس های جریان CT اشنایدر برای آشکارسازی جریان نشتی زمین استفاده می شوند. آن ها به همراه تجهیزات Vigilohm یا  همان رله ارت فالت اشنایدر، برای آشکارسازی، موقعیت یابی و اندازه گیری جریان های خطای زمین در سیستم IT&nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50441
ترانس جریان CT   ترانس جریان CT برای کنترل و مونیتورینگ تجهیزات مختلف به کار می رود و همراه با رله نشتی جریان، هماهنگ شده و عملیات نمونه گیری جریان را از کابل های گذرنده از داخل ترانس انجام می دهد.ویژگی های CT کوربالانس اشنایدر مدل 50441CT یا ترانس های جریان اشنایدر در انواع و ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50442
   ترانس جریان و به عبارتی CT، ترانسی است که با مدار سری می شود و جریان ورودی در آن الزامی و اجباری است. این نوع ترانس ها در تابلوهای فشار ضعیف، به عنوان کاهنده جریان قرار می گیرند و در دو دسته اندازه گیری و حفاظتی طبقه بندی می شوند. CT های حفاظتی معمولاً جریان های زیادی را اندازه گیری می ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 56172
رله نشتی جريان RH99M اشنایدررله ارت فالت به منظور آشکارسازی و فرمان قطع مدار در صورت بروز خطای اتصال زمین یا جریان نشتی به کار می رود. رله نشتی جریان به وسیله ترانس حلقوی کوربالانس، جریان نشتی بیش از حد مجاز را تشخیص داده و در این حالت خروجی رله ارت فالت فعال می شود. رله شنت یا رل..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 56173
در رله ارت فالت RH10M به جای دو سلکتور 14 و 15، تنها یک سلکتور یا انتخابگر آستانه و تأخیر زمانی با امکان 3 نوع تنظیمات است:- 0.03 آمپر (لحظه ای)- 0.3 آمپر (لحظه ای)- 0.3 آمپر (لحظه ای)، 0.6 ثانیه (تأخیر)انواع رله ارت فالت اشنایدراشنایدر الکتریک رله های نشتی جریان یا ارت فالت ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 56273
 مشخصات اصلی رله نشتی جریان RH99P اشنایدررله نشتی جریان اشنایدر با کد فنی 56273 به منظور حفاظت سیستم الکتریکی در برابر جریان نشتی و یا به منظور مانیتور کردن جریان نشتی استفاده می شود. این رله ارت فالت با نام اختصاری RH99P شناخته می شود که قابلیت نصب روی تا..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email