الیکا الکتریک
سبد خرید

خازن و رگولاتور هوشمند اشنایدر الکتریک

رگولاتور هوشمند 6 و 12 پلۀاشنایدر الکتریک کنترل کننده دیجیتالی است و قابلیت اندازگیری دقیق مقدار ضریب قدرت را دارد که به صورت پله ایی و با توجه به نیاز شبکه و به صورت هوشمند خازن‌ها را وارد مدار و یا از مدار خارج می کند همچنین مقادیر مختلفی شامل ولتاژ، توان، جریان بار، جریان راکتیو، اعوجاج هارمونیک ولتاژ، کسینوس فی، گام های اتصال خازن ها، تعداد دفعات قطع و وصل خازن ها، ثبت تاریخ هشدارها، دمای محیط داخل تابلو برق را اندازگیری می کند.

خازن در شبکه های صنعتی جهت تزریق توان راکتیو و تصحیح ضریب قدرت مورد استفاده قرار می گیرد. وجود بار سلفی در مدار علاوه بر مصرف انرژی اکتیو موجب مصرف انرژی راکتیو می گردد که این امر موجب کاهش ضریب توان است و با به کاربردن خازن های اشنایدر الکتریک می توان این کاهش را جبران نمود.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS075A090B40
بانک های خازنی   بانک های خازنی مجموعه واحدهای خازنی به قدرت چند تا چند ده مگاوات می باشند که به منظور تأمین قدرت راکتیو خازنی در تأسیسات صنعتی و شبکه های انتقال و توزیع انرژی نصب می شوند. به طور معمول واحدهای صنعتی و مراکز تولیدی به منظور اصلاح ضریب قدرت خود به بانک های خازنی به منظور..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS100A120B44
حفاظت بانک های خازنی   حفاظت پیش بینی شده برای بانک های خازنی شامل رله ها و تجهیزات حفاظتی جداگانه برای هریک از واحدها و گروه ها و نصب رله ها در نقطه اتصال شینه های تغذیه بانک خازنی به شبکه می باشد. حفاظت پیش بینی شده برای واحدها و گروه های بانک خازنی به عیوب روی داده در هریک از واحدها..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS125A150B40
دستورالعمل انتخاب فیوزها برای واحدها و بانک های خازنی   روش انتخاب فیوزها برای واحدهای خازنی که ظرفیت 200-100 کیلووار را تحت ولتاژ 6.3 کیلوولت دارا می باشند، به شرح زیر می باشد:1. توانایی قطع فیوز بیش از جریان ناشی از عیب در واحد خازنی باشد. در صورتی که بانک خازنی به شبکه با ق..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS125A150B44
دستورالعمل انتخاب فیوزها برای واحدها و بانک های خازنی   روش انتخاب فیوزها برای واحدهای خازنی که ظرفیت 200-100 کیلووار را تحت ولتاژ 6.3 کیلوولت دارا می باشند، به شرح زیر است:1. توانایی قطع فیوز بیش از جریان ناشی از عیب در واحد خازنی باشد. در صورتی که بانک خازنی به شبکه با قدرت ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS200A240B44
کاربرد خازن در سیستم های توزیع انرژی   به علت وجود بارهای سلفی در شبکه بردار جریان از بردار ولتاژ عقب تر است (پس فاز نسبت به ولتاژ) و تنها قدرت مؤثر انتقال یافته در محل مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.   کسینوس زاویه بین جریان و ولتاژ گیرنده توان، ضریب توان نامیده می شود. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS250A300B40
کاربرد خازن های موازی به منظور اصلاح ضریب توان   کار خازن های موازی تزریق کیلووار به سیستم در نقطه نصب است. یک خازن موازی اثری مشابه یک کندانسور سنکرون در حالت فوق تحریک دارد. با نصب خازن و تولید کیووار، کیلووار مصرفی بارهای سلفی (مثلاً موتورهای اندوکسیونی) تأمین می گردد.مزایای نص..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS250A300B44
حفاظت خازن   از خازن ها در شبکه های صنعتی عموماً جهت تزریق توان راکتیو و تصحیح ضریب توان استفاده می شود؛ از این رو حفاظت آنها نیز باید در نظر گرفته شود.   هنگام بررسی و طراحی حفاظت خازن ها، باید در نظر داشت که در لحظه اتصال خازن ها به شبکه، جریان هجومی بسیار زیادی از آنها..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: BLRCS303A364B44
VarplusCan   خازن های آلومینیومی استوانه ای اشنایدر الکتریک به صورت کاملاً مهندسی طراحی شده اند تا بتوانند یک طول عمر طولانی همراه با نشتی بسیار پایین را به شما ارائه دهند و در شرایط بسیار سخت و کارهای سنگین به کمک شما آیند. از کاربردهای این خازن ها می توان اصلاح ضریب فاکتورهای (PFC) ث..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 52448
رگولاتور هوشمندرگولاتور هوشمند 6 پله اشنایدر با کد فنی 52448 و با نام اختصاری NR6 به منظور تصحیح ضریب قدرت به کار می رود. این رگولاتور مقادیر مختلفی را اندازه گیری می نماید که عبارتند از:·         دمای محیط داخل تابلو·&nbs..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: VPL06N
رگولاتور هوشمند 6 پله اشنایدر   با توجه به متغیر بودن میزان انرژی راکتیو تولید شده توسط بارهای سلفی در زمان های مختلف که حاصل وارد و خارج شدن دستگاه‌های مختلف به مدار است میزان بار راکتیو خازنی اضافه شده نیز در حالت‌های مختلف متغییر است خازن‌ها نمی توانند به صورت یک جا و..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 52449
رگولاتور هوشمند 12 پله اشنایدر رگولاتورهای هوشمند اشنایدر در دو مدل 6 پله و 12 پله در الیکا الکتریک برای متقاضیان در صنعت عرضه می شود. رگولاتور هوشمند 12 پله اشنایدر با نام اختصاری NR12 به منظور تصحیح ضریب قدرت مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مواردی که این محصول قادر به..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: VPL12N
رگولاتور ولتاژ مدل VPL12N اشنایدر الکتریک، یک رله ساده و هوشمند است که انرژی راکتیو را اندازه گیری، کنترل و نشان می‌دهد. رگولاتور هوشمند اشنایدر الکتریک معمولاً برای کنترل بانک‌های خازنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رگولاتور VPL12N در ورودی برق در مدار نصب می‌شود تا ..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email