الیکا الکتریک
سبد خرید

تعمیر و سرویس انواع کلید اتوماتیک، کلید هوایی، اینورتر و سافت استارتر اشنایدر الکتریک

گروه تخصصی شرکت الیکا الکتریک ارائه دهندۀ خدمات تعمیر، تست و عیب یابی تمامی قطعات و تجهیزات الکتریکی مانند (انواع کنتاکتور، کلید اتوماتیک، کلید هوایی و ...) توسط کارشناسان فنی و با تجربه است.

 درخواست خدمات تعمیر و عیب یابی چه مزیتی برای من دارد؟

 ·         امکان سفارش به صورت تلفنی و آنلاین و تعیین روز و ساعت

تنها با سفارش تلفنی و یا  آنلاین از الیکا الکتریک و تعیین روز و ساعت مراجعه، از متخصص مربوطه درخواست می‌کنید تا مشکل شما را برطرف نماید.

 ·         دسترسی به متخصصان مورد اطمینان در کمترین زمان

تعمیر و عیب یابی قطعات و تجهیزات الکتریکی نیازمند تخصص بسیار بالاست همچنین به دلیل کار با برق و خطرهای مربوط به آن، شما باید از یک متخصص که در انجام کار خود تعهد دارد استفاده نمایید.

 ·         انجام انواع خدمات عیب‌یابی و تعمیر برق قطعات

هرکدام از تجهیزات الکتریکی و برقی نیازمند یک تخصص ویژه است. الیکا الکتریک با در اختیار داشتن متخصصان بسیاری که هرکدام تخصص حرفه‌ای در این زمینه دارند، به شما امکان انتخاب راحت تری را در این زمینه می‌دهد.

·         مشاوره رایگان

 برای برآورد هزینه و آشنایی متخصص با مشکل بوجود آمده، لازم است تا کارشناس از جزییات مشکل بوجود آمده آگاهی لازم را به دست آورد تا در کمترین زمان ممکن مشاوره های تخصصی لازم به کاربران گرامی ارائه گردد.

·         پشتیبانی

 الیکا الکتریک این اطمینان را به شما می دهد که از لحظۀ ثبت سفارش تا پایان کار، در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایراد از طریق تماس با تیم پشتیبانی، مشکلات خود را با ما درمیان گذاشته تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

 ·         چطور می‌توانم از کیفیت خدمات ارائه شده در زمینۀ تعمیر و عیب یابی اطمینان داشته باشم؟

الیکا الکتریک با بهره گیری از متخصصان با تجربه این اطمینان خاطر را به شما می دهد که تمامی مراحل تست، عیب یابی و تعمیر قطعات به نحو احسن صورت پذیرد. لازم به ذکر است، تمامی موارد ذکر شده در آزمایشگاه مجهز به تجهیزات تست و عیب یابی قطعات الکتریکی و الکترونیکی انجام می شود. تنها کافی است درخواست خود را به کارشناس مربوطه ارجاع داده و ثبت کنید، پس از آن مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن بررسی می شود.

شماره تماس کارشناس فنی مربوطه:

031-32663837  (داخلی شماره 2)

                                          

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email