الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی کلید حرارتی اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAE11
مشخصات کنتاکت کمکی اشنایدر با کد فنی GVAE11کلید محافظ موتور یا MPCB از عناوین دیگری هستند که در مورد کلید حرارتی به کار می روند. کلید حرارتی قابلیت قطع زیر بار و قطع و وصل الکتروموتورهای سه فاز را دارند. همچنین می توان جریان این کلیدها را در یک بازه به صورت دقیق تنظیم کرد. کلید حرارتی از طر..
163,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAN11
مشخصات اصلی کنتاکت کمکی 1NO+1NC نصب از بغل کلید حرارتی سری GV2 و GV3  کنتاکت کمکی کلید حرارتی اشنایدر با کد فنی GVAN11 دارای یک تیغه یا کنتاکت NO و یک کنتاکت NC است. حداقل جریان سوئیچینگ در این کنتاکت کمکی 5 میلی آمپر و حداقل ولتاژ سوئیچینگ آن 17 ولت است. رنج ولتاژ عملکردی این تجه..
169,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GVAD1010
مشخصات اصلی کنتاکت نشان دهنده خطا 1NO + کنتاکت کمکی 1NO سری GV2 و GV3 کنتاکت نشان دهنده خطا کلید حرارتی اشنایدر با کد فنی GVAD1010 دارای یک تیغه یا کنتاکت خطا NO و یک کنتاکت کمکی NO با قابلیت نصب از پهلو یا سمت چپ کلید است. حداقل جریان سوئیچ..
383,000 تومان
نمايش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک دارای قابلیت توسعه از طریق انواع لوازم جانبی و کنتاکت های کمکی است که امکان استفاده مطلوب تر از کلید را فراهم می کند.

لوازم جانبی کلید حرارتی اشنایدر شامل کنتاکت کمکی کلید حرارتی به شکل کنتاکت کمکی باز 1NO و کنتاکت کمکی بسته 1NC  و کنتاکت نشان دهنده خطا و همچنین رله شنت، باس بار کلید حرارتی، ترمینال بلاک کلید حرارتی و دسته گردان کلید موجود است. با استفاده از تجهیزات جانبی، کلید حرارتی را می توان از راه دور کنترل کرد و سیگنال خطا را دریافت نمود. این تجهیزات برای سری های مختلف کلید حرارتی قابل استفاده است. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email