الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61H075N4Z
تشریح صفحه نمایش گرافیکی کنترل دور آلتیوار 61   همان گونه که در شکل زیر دیده می شود در خط اول از صفحه نمایش گرافیکی از چپ به راست می توان وضعیت درایو، مرجع کنترل درایو، فرکانس و جریان خروجی درایو را مشاهده نمود. در اینجا وضعیت درایو در حالت Ready، مرجع کنترل درایو Terminal و فرکانس و ج..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU15N4Z
کنترل دور Variable Speed Drive     يک کنترل دور(VSD)، وسيلۀ الکترونيکی است که سرعت چرخش موتور را با تغيير فرکانس تغيير می دهد. بارهای گشتاور متغير:یکی از کاربردهای درایو در بارهای گشتاور متغیر، استفاده از آن در کنترل پمپ های آب است. یکی از مزایای کنترل دورهای ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU22N4Z
برخی از مزایای استفاده از درایوها:· جریان راه اندازی پایین تر در مقایسه با روش های دیگر که باعث افزایش طول عمر موتور می شود.·  صرفه جویی در انرژی وکاهش هزینه برق مصرفی· بالا بردن کارایی موتورهای AC· رنج گسترده ای از سرعت ها..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU30N4
کنترل دور چه عملی انجام می دهد؟                ·  توقف بار·  شتاب دادن به بار· تغییر سرعت در حین راه اندازی·  راه اندازی و قرار گرفتن در یک سرعت تنظیم شدهمزای..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU30N4Z
عوامل مؤثر در انتخاب درایو یا اینورتر    عوامل زیر در انتخاب درایو مناسب نقش دارند:1) درجه حرارت محیط نصب درایو2) میزان و مدت اضافه بار روی موتور3) نوع پروسه کنترلی که بر عهده درایو قرار می گیرد 4) شرایط بار از لحاظ گشتاور راه اندازی بر اساس کاربرد..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU40N4
ساختار منوهای کنترل درو آلتیوار 61منوی اصلی در کنترل پنل دارای 7 منو فرعی مطابق جدول زیر است: توضیح منوی فرعی پارامترهای درایو 1=Drive Menu تعیین سطح دسترسی به پارامترها 2= Access Level ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU40N4Z
منوی اینورتر آلتیوار 61 اشنایدر   شکل زیر منوی درایو و زیرشاخه های آن را در پنل گرافیکی و پنل LED کنترل دور آلتیوار 61 نمایش می دهد.                                        ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU55N4
منوی SUP- در کنترل دور آلتیوار 61   منوی SUP- بر روی پنل گرافیکی معادل Monitoring است که برای نمایش مقادیر متغیرهای درایو همچون ولتاژ، جریان، فرکانس و ... استفاده می گردد.    اگر بر روی پنل گرافیکی وارد منوی Monitoring شوید..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU55N4Z
منوی تنظیمات کنترل دور آلتیوار 61منوی Set- در اینورتر ATV61منوی Set- بر روی پنل گرافیکی معادل 1.3 Setting است که بسیاری از تنظیمات مربوط به سرعت و شتاب و نحوه ترمز در این قسمت تنظیم می شود. جدول های زیر تعدادی از پارامترهای این منو را نشان می دهند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU75N4
اینورتر 7.5 کيلو وات ATV61 با ترمینال گرافیکیمنوی کنترل موتور درایو آلتیوار 61 منو drC- یا کنترل موتور اینورتر اشنایدر منو drC- یا کنترل موتور، شامل پارامترهای موتور، روش کنترل موتور، Auto tuning و ... است...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HU75N4Z
منوی ورودی - خروجی کنترل دور آلتیوار 61 (-I-O)ورودی ها و خروجی های درایو را در این منو می توانید تنظیم کنید. پارامترهای این منو تنها زمانی که درایو در حالت stop بوده و فرمان run روی آن نباشد قابل اصلاح هستند.جدول زیر برخی از پارامترهای این منو را نشان می دهد.  ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD11N4
مراحل راه اندازی سریع کنترل دور آلتیوار 61 اشنایدر1- بررسی درایو پس از تحویلدرایو را از بسته بندی خارج کرده و چک کنید آسیب ندیده باشد. دقت داشته باشید هرگز با تجهیزاتی از درایو که آسیب دیده کار نکنید. توجه داشته باشید که شماره مرجع چاپ شده روی برچسب درایو منطبق با کد مربوط به سفارش خرید شما ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD11N4Z
 راه اندازی متداول کنترل دور آلتیوار ATV61:     تنظیمات مربوط به فرمان Command Cd1 [Cmd channel 1]:  tEr[Terminals]:TerminalsLCC [HMI]:Graphic display terminalMdb[Modbus]:Integrated ModbusCan [CANopen]:Integrated CANopen  ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD15N4
موتورهای دارای گشتاور ثابتموتورهای با گشتاور ثابت برای بارهایی مناسب هستند که گشتاور یکسانی را در هر سرعتی ایجاد می کنند. بنابراین توان خروجی این موتورها رابطه مستقیمی (خطی) با سرعت دارد مثل مخلوط کن ها، نوارهای نقاله، پرس های پانچ و کمپرسورها. موتورهای دارای گشتاور متغیرمشخصه گ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD15N4Z
پنل LED درایو اشنایدر   این کنترل پنل مجهز به یک صفحه نمایش سون سگمنت (7-segment)، 4 رقمی و 4 کلید فشاری است که جهت تنظیم پارامترهای درایو استفاده می شود. اجزای مختلف کنترل پنل در شکل زیر نشان داده شده است.   کلید Enter برای ورود به منوها وپارامترها و همچنین ذخیره کردن تغ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD18N4Z
توضیحات·  سه فاز 400 ولت· IP 20 از 45 تا 630 کیلووات· IP54 از 45 تا 630 کیلووات· رنج سرعت: 1:100 در حلقه باز بدون فیدبک سرعت· اضافه باری: 130 درصد برای 60 ثانیه· صفحه نمایشگر گرافیکی·&nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV61HD22N4
آلتیوار 61، طیف وسیعی از عملکردها را برای کاربردهای پمپ و فن در ساختمان عرضه می نماید. طراحی مبتکرانه و حرفه ای این درایور تنها جهت پاسخگویی به نیازهای مشتری بوده است و با تمامی استانداردها و گواهینامه های بین المللی (UL,CSA,C-Tick, GOST,CE و ... ) مطابقت دارد. استحکام و عمر مفید آلتیوار 61، امکانات..
نمايش 1 تا 20 از 49 (3 صفحه)
نقد و بررسی

اینورتر سری آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک برای استفاده در بارهای با گشتاور متغیر طراحی شده است این درایو برای راه اندازی انواع فن و پمپ کاربرد دارد. توابع بی شمار کنترلی این سری از درایوهای اشنایدر در در نوع خود بی نظیر است. ATV61 از 0.75 کیلووات تا 630 کیلووات به صورت ورودی سه فاز طراحی و ساخته می شود. این سری از درایوها می تواند با نمایشگر گرافیکی یا بدون چوک DC خریداری شود بنابراین در هنگام خرید به کد فنی توجه فرمائید.

   اینورتر آلتیوار 61 برای کاربردهایی نظیر سیستم های پمپاژ، تهویه مطبوع، سیستم های حرارتی و برج های خنک کننده در ساختمان های تجاری و صنعتی و در هر دو نوع موتور سنکرون و آسنکرون استفاده می شود.


اینورتر آلتیوار 61 با کاهش ضربه های مکانیکی (ضربه قوچی) به طول عمر مفید قسمت های مکانیکی کمک می نماید، همچنین با جلوگیری از افزایش ولتاژ موتور به عنوان حفاظت موتور الکتریکی به شمار می آید.

   مزایای اینورتر آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک:

1- کنترل و بهبود فرآیند

2- کاهش هزینه در راه اندازی و اجرا

3- صرفه جویی انرژی و افزایش کارایی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email