الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان اشنایدر الکتریک

محافظ جان اشنایدر به منظور حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی و دیگر خطرات احتمالی و ناشی از کار با تجهیزات الکتریکی استفاده می شود. محافظ جان اشنایدر الکتریک به دو دستۀ عمده حفاظت جان و حفاظت جان ترکیبی تقسیم بندی می شوند. محافظ جان ترکیبی علاوه بر جریان نشتی به اضافه بار هم واکنش نشان می دهد. محافظ جان ترکیبی از کلید مینیاتوری و محافظ جان معمولی تشکیل شده است.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50225
 مشخصات اصلی محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R50225  محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R50225 یک کلید دو پل با جریان نامی 25 آمپر است که در شبکه های برق AC با فرکانس 50 و 60 هرتز استفاده می شود. میزان حساسیت یا جریان نشتی که با بروز این میزان اختلاف جریان کلید عمل می کند، 30 میلی آمپر است. قدرت قطع ا..
445,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41225
علت بروز جریان نشتیجریان نشتی به دلایل مختلف مانند تماس بدن شخص با قسمت های برق دار مدار در صورتی که فرد نیز با زمین در تماس باشد به وجود می آید؛ که برق دار شدن بدنه دستگاه الکتریکی هم ممکن است به طور مثال در اثر اتصال  فاز در مدار به بدنه دستگاه رخ داده باشد که در این حالت جریان به جای عبو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R75225
خصوصیات محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R75225در این قسمت می خواهیم محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R75225 را معرفی می کنیم.با توجه به کد فنی، A9 نشان دهنده نام تجاری Acti 9 برای محصول، R معرف نوع یا گروه کالاست که در گروه محصولات ilD K اشنایدر قرار می گیرد. پس از آن عدد 75 یک کد داخلی است؛..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50240
   کلید حفاظت جریان نشتی یا جریان باقی مانده با نام RCD یا رله تفاضلی شناخته می شود که وظیفه اصلی آن قطع مدار  تغذیه در صورت تماس هر یک از هادی های برق دار فاز یا نول با یکی از موارد بدنه های هادی وسایل الکتریکی، تمام قسمت های هادی که جزء سیستم برق رسانی نباشند مانند لوله های آب و به ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41240
با توجه به آمار بالای سوانح ناشی از برق گرفتگی، تلاش برای کاهش خطرات ناشی از کار با وسایل برقی ضروری به نظر می رسد.روش های کاهش خطرات ناشی از کار با وسایل برقی:· کنترل مرغوبیت و کیفیت وسایل الکتریکی مصرف شده، که در این خصوص توصیه می گردد از محصولات با کیفیت اشنایدرالکتریک در تابل..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50425
خصوصیات فنی کلید محافظ جان با کد فنی A9R50425کلید RCD یا محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R50425، با نام تجاری Acti 9 و در گروه محصولات ilD K اشنایدر قرار می گیرد. این کلید یک کلید 4 پل با جریان نامی 25 آمپر است که جریان عامل باقیمانده آن یا به عبارت ساده تر میزان جریان نشتی که این تجهیز تشخیص..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41425
 کلید نشتی جریان (محافظ جان)   جریان نشتی، اغلب بر اثر از بین رفتن و فرسودگی عایق بین رساناهای برق دار و یا بین رسانای برق دار و زمین ایجاد می گردد. این مسأله باعث می شود که جریان الکتریکی از مسیر اصلی خود خارج گردد. همچنین باید گفت که سطوح مرطوب و آلوده، ازعوامل تشدید کنندۀ جریان..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R75425
كليد محافظ جان اشنایدر(RCCB)دو پل و چهار پل  رنج جريان از 25 تا 125آمپر محافظت قطعات الکتریکی در برابر خطر آتش سوزی (300 میلی آمپر) محافظت انسان در برابرتماس مستقیم با قطعات الکتریکی (30 میلی آمپر) قطع خودكار مدار درمواقع وجود جريان هاي نشتي بالاتر و مساوي 30، 300 ميلي آمپر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50440
مشخصات فنی کلید محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R50440مشخصات فنی کلی در مورد یک کلید محافظ جان که بیشترین اهمیت را برای کاربران دارد شامل جریان نامی کلید، جریان عامل باقی مانده یا همان میزان حساسیت و تعداد پل کلید است.کلید محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R50440، یک کلید 4 پل با جریان نامی 4..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41440
اصول عملکرد کلید نشتی جریان در برابر خطااساس کار نوع دو پل این کلیدها، مقایسۀ دو جریان فاز و نول است. به این صورت که با عبور دو هادی فاز و نول در داخل یک هستۀ آهنی که روی آن سیم پیچی تعبیه شده است جریان هایی در جهت مخالف یکدیگر و یکسان ایجاد می شود. میدان های حاصل از آنها در هسته، مخالف یکد..
نمايش 1 تا 20 از 32 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email