الیکا الکتریک
سبد خرید

کليد مغناطيسی اشنایدر سری GV2L

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2L14
کلید مغناطیسی:نقش کلید مغناطیسی در مدار حفاظت سیستم های الکتریکی در برابر جریان زیاد است. این رله ها دارای یک بوبین مغناطیسی هستند که در مسیر جریان عبوری قرار می گیرند. جریان مدار از طریق دو کنتاکت به هم وصل شده وارد بوبین می شود و از آن عبور می کند تا زمانیکه جریان در حد مجاز باشد نیروی مغناطیس..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2L22
   شرکت اشنایدر الکتریک برای حفاظت از مدارات برقی، تجهیزات مختلف و راه کارهای مناسبی ارائه داده است. نمونه این تجهیزات، کلیدهای حرارتی مغناطیسی اشنایدر هستند که بیشترین کاربرد  آن ها، حفاظت از موتور است. زیرا در کنار حفاظت حرارتی یا اضافه بار که انجام می دهند، می توانند حفاظت اتص..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید مغناطیسی اشنایدر برای حفاظت در برابر جریان اتصال کوتاه در تجهیزات برقی مانند الکتروموتورها، موتورهای آسنکرون و موتورهای القایی استفاده می شود.كليد مغناطیسی یک نمونه از انواع كليد خودكار است و مي تواند جريان شديد الكتروموتور را در زمان راه اندازي تحمل كند، بدون اينكه کلید قطع شود.

تفاوت کلیدهای MPCB اشنایدر در انواع GV2P ،GV2L ،GV2M

کلیدهای محافظ موتور اشنایدر سری GV2M از نوع دکمه یا پوش باتن و کلیدهای محافظ موتوری اشنایدر سری GV2L و GV2P از نوع اهرم گردان هستند. در ضمن تکنولوژی حفاظت در کلیدهای محافظ موتور GV2L از نوع مغناطیسی و در کلیدهای حفاظت موتور اشنایدر سری GV2P از نوع حفاظت حرارتی - مغناطیسی است.

سوال های پرتکرار

کلیدهای MPCB اشنایدر، تکنولوژی قطع حرارتی مغناطیسی دارند، بنابراین برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر این دو عامل مهم خطا یعنی اضافه بار و اتصال کوتاه می توان از حفاظت حرارتی و حفاظت مغناطیسی استفاده کرد.  کلید حرارتی سری GV2L برای موتورهایی با توان 0.03 تا 30 کیلووات کاربرد دارد و فقط حفاظت مغناطیسی را شامل می شود. این کلیدها سلکتوری هستند و رنج جریان آن ها 0.4 تا 32 آمپر است. 

کلید حرارتی اشنایدر تجهیزی است که به طور خاص برای حفاظت از موتور در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار ساخته شده است. کلید حرارتی یا MPCB انواع و سری های مختلف برای کاربردهای متفاوت دارد. کلید حرارتی سری GV2ME برای موتورهای 0.06 تا 11 کیلووات طراحی می شود. این کلید حفاظت حرارتی و مغناطیسی دارد و مجهز به بی متال و رل مغناطیسی است و با دکمه ON/OFF قطع و وصل می شود. کلید حرارتی سری GV2L از موتورهایی با توان 0.03 تا 30 کیلووات حفاظت می کند و فقط مجهز به بی متال است و جریان اتصال کوتاه را قطع نمی کند. این کلید ها با استفاده از سلکتور قطع و وصل می شوند. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email