الیکا الکتریک
سبد خرید

کليد حرارتی مغناطيسی اشنایدر سری GV2P

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2P14
ویژگی های کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر با کد فنی GV2P14کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر با کد فنی GV2P14، یک کلید محافظ موتوری سه پل با جریان نامی 10 آمپر و رنج جریان قابل تنظیم 6 تا 10 آمپر است. جریان تریپ مغناطیسی این کلید 138 آمپر  و کنترل این کلید از نوع دسته گردان است.مقایسه ..
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کليد حرارتی مغناطيسی موتوری سری GV2P يا کلید حفاظت از موتور، موتور را در مقابل اتصال كوتاه، تك فاز شدن الكتروموتور، افت ولتاژ و اضافه بار حفاظت می کند. کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر یک نمونه از انواع کلید خودکار است و می تواند جریان شدید الکترو موتور را در زمان راه اندازی تحمل کند، بدون اینکه کلید قطع شود.

رنج کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر معمولاً در سری GV2M از ۰٫۱۶ تا ۳۲ آمپر و در سری GV2P از ۰٫۲۵ تا ۳۲ آمپر و در سری GV3P از ۹ تا ۸۰ آمپر و در سری GV7R از ۱۵ تا ۲۲۰ آمپر است و برای موتورهای تا ۱۱۰ کیلو وات مناسب هستند. کلید حرارتی مغناطيسی را می توان براساس توان نامی و یا جریان نامی موتور انتخاب نمود.

خوب است این نکته در این جا ذکر شود که کلیدهای محافظ موتور اشنایدر سری GV2M از نوع دکمه یا پوش باتن و کلیدهای محافظ موتوری اشنایدر سری GV2L و GV2P از نوع اهرم گردان هستند. در ضمن تکنولوژی حفاظت در کلیدهای محافظ موتور GV2L از نوع مغناطیسی و در کلیدهای حفاظت موتور اشنایدر سری GV2P از نوع حفاظت حرارتی - مغناطیسی است.

سوال های پرتکرار

کلید MPCB دو حفاظت حرارتی و حفاظت مغناطیسی دارد که با استفاده از این دو از موتور الکتریکی به ترتیب در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت می کند. کلید حرارتی سری GV2P مجهز به رله بی متال و رله مغناطیسی است و برای موتورهایی با توان 0.03 تا 30 کیلو وات طراحی شده است. رنج جریان کلید حفاظت موتوری سری GV2P از 0.16 تا 32 آمپر است و با سلکتور قطع و وصل می شود. 

کلید حرارتی سری GV2L مشابه سری GV2P برای موتورهایی با توان 0.03 تا 30 کیلو وات طراحی شده است. هر دو این کلید ها به صورت سلکتوری قطع و وصل می شوند . کلید سری GV2L یک کلید حرارتی است و فقط از مدار در برابر جریان اضافه بار محافظت می کند ولی کلید سری GV2P علاوه بر حفاظت حرارتی ، اتصال کوتاه را هم کنترل می کند. رنج جریان کلید MPCB سری GV2P از 0.13 تا 32 آمپر و کلید حرارتی سری GV2L از 0.4 تا 32 آمپر است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email