الیکا الکتریک
سبد خرید

اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک با سال ها سابقه در طراحی و تولید تجهیزات و محصولات کنترل برق صنعتی، همواره بهترین کیفیت را ارائه داده است و از این رو برندی شناخته شده در همه کشورهاست و دارای شبکه وسیعی از شرکا و توزیع کنندگان در دنیاست. این موضوع از مواردی است که اطمینان خاطر مصرف کنندگان در کشور ما را نیز به خود جلب کرده است.

در دسترس بودن محصولات اشنایدر الکتریک در بیش از 100 کشور دنیا از نکات قابل توجه است.

از ویژگی هایی که نظر صاحبان صنایع، مهندسان و کاربران صنعت برق را به سمت محصولات اشنایدر الکتریک معطوف می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیستم های ایمن با آخرین فن آوری های روز دنیا
  • طیف گسترده و تنوع بسیار زیاد در انواع محصولات مطابق با انواع نیازها در صنعت
  • طراحی با کیفیت بالا
  • منطبق بر استانداردهای بین المللی
  • استفاده از مواد با کیفیت در ساخت
  • محصولات اشنایدر الکتریک به عنوان محصولات سبز سازگار با محیط زیست شناخته می شود. زیرا از مواد قابل بازیافت تولید شده اند.

محصولات اشنایدر الکتریک در عین برخورداری از فن آوری های روز دنیا و طراحی متناسب با انواع کاربردها، پاسخ گوی تمام نیازها در زمینه حفاظت، کنترل و فرمان، مدیریت مصرف انرژی و ... در صنعت برق است.

انتخاب محصولات اشنایدر الکتریک یعنی تکیه بر سال ها رهبری تکنولوژی و اعتماد بر کیفیت مورد تأیید صاحبان صنایع که حتی در شرایط سخت صنعتی نیز کیفیت عملکرد محصولات حفظ خواهد شد.

ما در الیکا الکتریک طیف گسترده ای از محصولات را در راستای محصولات مورد نیاز صنعت در مورد تغذیه، کنترل و حفاظت از برند اشنایدر الکتریک ارائه می دهیم.

این محصولات شامل کلید اتوماتیک کمپکت، کلید مینیاتوری، کلید اتوماتیک فیکس، کنتاکتور، رله ضربه ای، محافظ جان یا کلید جریان باقیمانده، بی متال، کلید حرارتی مغناطیسی یا کلید محافظ موتور، کلید هوایی، تجهیزات مرتبط با فرمان و سیگنال، اینورتر، سافت استارتر، تجهیزات اندازه گیری مانند پاورمتر، رله های کنترلی، خازن و رگولاتور هوشمند، تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی و انواع سنسور است.

​​​​​​​

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: E-1252
مادگی دیواریاین قطعه توسط 4 پیچ به دیوار آجری یا فلزی متصل می شود. اصولا رو به پایین نصب می شود تا از ورود آب و مایعات به آن جلوگیری شود. در پوش محافظ |آن با یک فنر قوی به بدنه اتصال دارد. و با قرار دادن واشر لاستیکی درون در پوش و طراحی مناسب، مانع از ورود هرگونه آلودگی و گرد و غبار به داخل سوکت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09M7
مشخصات کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D09M7 کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D09M7 در سری محصولات TeSys D اشنایدر قرار می گیرد و یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO است.هم چنین  این کنتاکتور به همراه کنتاکت کمکی ترکیبی 1NO+1NC است.   این کنتاکتور قابل بهره برداری در مصارف ..
325,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12M7
 از جمله محصولات اشنایدر الکتریک که در بسیاری از کاربردهای صنعتی به منظور کنترل در قطع و وصل موتور از راه دور بسیار مورد استفاده است کنتاکتورهای اشنایدر است.همان طور که می دانید کنتاکتور یک رله و مانند یک کلید سه فاز ساده است که سه کنتاکت اصلی آن مربوط به مدار قدرت و کنتاکت های کمکی آن..
335,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18M7
بالاترین سطح ایمنی و قابلیت اطمینان، عملکرد انعطاف پذیر در فرآیندهای معمول تا پیشرفته، کنترل عملکرد موتورها همه با بهره گیری از رنج گسترده محصولات اشنایدر الکتریک از جمله کنتاکتورهای سری TeSyse D امکان پذیر است.در هر کجا و برای هر پروژه ای امکان دسترسی و بهره گیری از کنتاکتورها، قطع کننده های مد..
435,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25M7
کنتاکتور اشنایدر الکتریک   شرکت الیکا الکتریک در راستای ارائه محصولات مرتبط با تابلو برق و برق صنعتی که معتبر و با کیفیت شناخته شده در سطح جهانی باشند، و با تجربه حاصل از رضایت کاربران از محصولات اشنایدر الکتریک، سال هاست که نسبت به تأمین و عرضه محصولات اشنایدر الکتریک به متقاضیان..
565,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32M7
   ما در الیکا الکتریک طیف گسترده ای از قطعات را در راستای تغذیه، کنترل و محافظت از مدار و موتورهای الکتریکی از محصولات اشنایدر ارائه می دهیم.برای کنترل و راه اندازی موتور به روش های مختلف مانند صورت مستقیم و ستاره مثلث می توانید کنتاکتور مورد نظر خود در هر رنجی از جریان و ولتاژ بوبین ..
875,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D38M7
دلیل ایجاد لرزش و صدا در هسته کنتاکتور و راهکار جلوگیری از لرزش و نویز کنتاکتورکنتاکتورهای اشنایدر الکتریک در دو مدل AC وDC  ساخته می شود. تفاوت این دو کنتاکتور در یک حلقه اتصال کوتاه است؛ بدین شرح که در کنتاکتورهای AC برای جلوگیری و رفع لرزش حاصل از فرکانس برق، از یک حلقه اتصال کوتاه بهره ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AM7
ویژگی های کنتاکتور 40 آمپر اشنایدر با کد فنی LC1D40AM7کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D40AM7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 40 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 220 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصار..
1,380,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AM7
ویژگی های کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D50AM7کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D50AM7 از انواع کنتاکتورهای اشنایدر سه پل سری TeSys D است که جریان نامی آن معادل 50 آمپر و ولتاژ تغذیه بوبین در آن 220 ولت است. حرف A در  کد فنی این کنتاکتور نشان دهنده نوع اتصال  Everlink در این کنتاکتور..
1,630,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AM7
مشخصات کنتاکتور 65 آمپر اشنایدر با کد فنی LC1D65AM7کنتاکتور اشنایدر الکتریک با کد فنی LCD65AM7، از کنتاکتورهای سری D اشنایدر سه پل با جریان نامی 65 آمپر است که جریان تغذیه کویل آن 220 ولت AC است. هم چنین از نکات شایان ذکر در مورد این کنتاکتور این است که اتصال در آن از نوع Everlink است. در ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80M7
کنتاکتورها در حالت نرمال باز NO طراحی شده اند. با قطع برق تیغه های کنتاکتور هم قطع می شود.ویژگی های کنتاکتور 80 آمپر اشنایدرکنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D80M7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، جریان نامی 80 آمپر و ولتاژ تغذیه بوبین 220 ولت است.کنتاکت کمکی کنتاکتور اشنایدرکنتاکتور 8..
2,490,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D95M7
کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک سه پل، دارای سه کنتاکت اصلی (برای تغذیه مصرف کننده) و چند کنتاکت فرعی (برای مدار فرمان) است.مقادیر نامی کنتاکتوراین مقادیر اغلب بر روی کنتاکتور نوشته شده و یا در کاتالوگ آنها درج می شود. جریان نامی   می دانیم که بر اثر عمل کنتاکتو..
3,130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D115M7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D115M7، یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، با جریان نامی 115 آمپر و ولتاژ بوبین 220 ولت AC است. این کنتاکتور از جمله کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر و مناسب برای کنترل موتور و بارهای مقاومتی است. هم چنین این کنتاکتور مطابق با استاندارد طبقه بندی AC-3 ،AC-1 و AC-4 ا..
4,190,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D150M7
كنتاكتورها يا كليدهاي مغناطيسي مهمترين جزء مدارها و از وسايل پرمصرف در تابلوهاي برق هستند كه در راه اندازي موتورهاي الكتريكي مورد استفاده قرارمي گيرند. كنتاكتورها در واقع نوعي رله هستند كه با عبور جريان از بوبين آنها و ايجاد خاصيت مغناطيسي، تيغه ها را جذب و عمل سوئيچ زني را انجام مي دهند.اين نو..
4,930,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D09F7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 9 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys F اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4،AC-3  و AC-1 است.طول عمر کنتاکتور ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D12F7، یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، با جریان نامی 12 آمپر و ولتاژ بوبین 110 ولت AC است. این کنتاکتور از جمله کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر و مناسب برای کنترل موتور و بارهای مقاومتی است. هم چنین این کنتاکتور مطابق با استاندارد طبقه بندی AC-3 ،AC-1 و AC-4 است..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18F7
   کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک، کلیدهای مغناطیسی هستند که از طریق مدار فرمان، مدار را قطع و وصل می کنند. کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک جهت استفاده در مدار موتورها هیچ نقش حفاظتی ندارند و از بی متال و فیوز و یا سایر وسایل حفاظتی مناسب در کنار آن ها باید استفاده نمود. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D25F7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 25 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. حرف F در کد فنی کنتاکتورهای اشنایدر نشان دهنده ولتاژ 110 ولت AC برای تغذیه بوبین آن است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D32F7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 32 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4 ،AC-3 و AC-1 است.کنتاکتورها و مشخصات فنی آنه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AF7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D40AF7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 40 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys F اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4 ،AC-3 و AC-1 است.ساختمان و اصول کار کنتاکتو..
نمايش 1 تا 20 از 1380 (69 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email