الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل جريان و ولتاژ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA32MW
   رله کنترل جریان:   رله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM35JA32MW نیز مانند بسیاری از رله های دیگر بر روی وجه جلوی خود ولوم ها و چراغ های LED نشانگری دارد.    با توجه به شکل، از ویژگی ها و قابلیت های تنظیم در این رله می توان به موارد زیر اشاره کرد: ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA31MW
 رله کنترل جريان رنج 500...2 میلی آمپرRM35JA31MW کاتالوگرله کنترل بار بر اساس اضافه جریان رله کنترل بار اشنایدر رله ای است که عملکرد آن مبتنی بر اضافه جریان مصرف کننده می باشد و می تواند جایگزین مناسبی برای رله بی متال باشد. رله های بی متال اشنایدر ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35UA13MW
رله کنترل ولتاژ رنج 15 تا 600 ولتRM35UA13MW     رله کنترل ولتاژ   معمولاً تجهیزات مورد استفاده در یک شبکه الکتریکی برای کار در یک ولتاژ مشخصی طراحی شده اند. از این رو نباید ولتاژ اعمالی به آنها از حد مشخصی کمتر یا بیشتر شود محدودۀ این تغییرات به نوع دستگا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RMCL55BD
   مبدل آنالوگ Zelio به منظور تبدیل سیگنال های خروجی از سنسورها یا دستگاه های اندازه گیری الکتریکی به سیگنال های الکتریکی استاندارد که با اساس اتوماسیون و کنترلر ها (در فرآیندهای حرارتی، مکانیکی و ...) سازگارند، طراحی شده اند.   گاهی این مبدل ها این امکان را می دهند که فاصله ..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

رله کنترل ولتاژ

   معمولاً تجهیزات مورد استفاده در یک شبکه الکتریکی برای کار در یک ولتاژ مشخصی طراحی شده اند. از این رو نباید ولتاژ اعمالی به آن ها از حد مشخصی کمتر یا بیشتر شود محدوده این تغییرات به نوع دستگاه بستگی دارد. برای حفاظت شبکه های الکتریکی در برابر تغییرات ولتاژ از رله کنترل ولتاژ اشنایدر الکتریک برای مشخص کردن کاهش یا افزایش ولتاژ استفاده می شود. این رله ها اغلب دارای قابلیت تنظیم ولتاژ و تنظیم زمان هستند و در صورتی که ولتاز از حد معین تنظیم شده در مدت زمان تنظیمی، بسته به نوع تنظیم، کاهش یا افزایش داشت، رله عمل می کند.

رله کنترل جریان یا بار بر اساس اضافه جریان

   رله کنترل بار اشنایدر رله ای است که عملکرد آن مبتنی بر اضافه جریان مصرف کننده بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای رله بی متال باشد. بی متال اشنایدر به علت عملکرد وابسته به حرارت، زمان عکس العمل طولانی تری در مقابل اضافه جریان از خود نشان می دهند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email