الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل جريان و ولتاژ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA32MW
رله کنترل جريان رنج 0.15 تا 15 آمپر اشنایدر الکتریکرله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM35JA32MW سری RM35-JA برای نظارت بر جریان الکتریکی در شبکه های تک فاز استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات جریان را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون صنعتی استفاد..
7,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA31MW
رله کنترل جريان رنج 2 تا 500 میلی آمپر اشنایدر الکتریکرله کنترل بار اشنایدر رله ای است که عملکرد آن مبتنی بر اضافه جریان مصرف کننده است و می تواند جایگزین مناسبی برای رله بی متال باشد. رله های بی متال اشنایدر به علت عملکرد وابسته به حرارت، زمان عکس العمل طولانی تری در مقابل اضافه جریان از خود نش..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17JC00MW
رله کنترل جريان رنج 2 تا 20 آمپر اشنایدر الکتریکرله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM17JC00MW سری RM17-J برای نظارت بر جریان الکتریکی در شبکه های 3 فاز استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات جریان را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون صنعتی استفاده می&..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35UA13MW
رله کنترل ولتاژ رنج 15 تا 600 ولت اشنایدر الکتریکرله کنترل ولتاژ اشنایدر با کد فنی RM35UA13MW سری RM35-U برای نظارت بر ولتاژ الکتریکی استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات ولتاژ را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون صنعتی استفاده می&zw..
7,060,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35UB330
رله کنترل ولتاژ رنج 194 تا 528 ولت AC اشنایدر الکتریکرله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM35UB330 سری RM35-UB برای نظارت بر جریان الکتریکی در شبکه های سه فاز استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات جریان را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون صنعتی استفا..
13,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17UBE16
رله کنترل ولتاژ تک فاز رنج 20 تا 80 ولت AC و DC اشنایدر الکتریکرله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM17UBE16 سری RM17-UB برای نظارت بر جریان الکتریکی در شبکه های تک فاز استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات جریان را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون ص..
5,650,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17UAS14
رله کنترل ولتاژ تک فاز رنج 9 تا 15 ولت DC اشنایدر الکتریکرله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM17UAS14 سری RM17-U برای نظارت بر جریان الکتریکی در شبکه های تک فاز استفاده می‌شود. این قطعه مقادیر الکتریکی و تغییرات جریان را کنترل می‌کند. از این رله برای کاربردهای کنترل و اتوماسیون صنعتی اس..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله کنترل ولتاژ

   معمولاً تجهیزات مورد استفاده در یک شبکه الکتریکی برای کار در یک ولتاژ مشخصی طراحی شده اند. از این رو نباید ولتاژ اعمالی به آن ها از حد مشخصی کمتر یا بیشتر شود محدوده این تغییرات به نوع دستگاه بستگی دارد. برای حفاظت شبکه های الکتریکی در برابر تغییرات ولتاژ از رله کنترل ولتاژ اشنایدر الکتریک برای مشخص کردن کاهش یا افزایش ولتاژ استفاده می شود. این رله ها اغلب دارای قابلیت تنظیم ولتاژ و تنظیم زمان هستند و در صورتی که ولتاز از حد معین تنظیم شده در مدت زمان تنظیمی، بسته به نوع تنظیم، کاهش یا افزایش داشت، رله عمل می کند.

رله کنترل جریان یا بار بر اساس اضافه جریان

   رله کنترل بار اشنایدر رله ای است که عملکرد آن مبتنی بر اضافه جریان مصرف کننده بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای رله بی متال باشد. بی متال اشنایدر به علت عملکرد وابسته به حرارت، زمان عکس العمل طولانی تری در مقابل اضافه جریان از خود نشان می دهند.

سوال های پرتکرار

اگر در هنگام کار خطایی به وجود آید، مثلاً ولتاژ اندازه گیری شده بیشتر یا کمتر از آستانه تنظیمی روی رله باشد، سیگنال خطا روشن شده و پس از اتمام زمان تنظیمی توسط سلکتور تنظیم تأخیر زمانی، سیگنال خروجی خاموش شده و رله داخلی دستگاه قطع می گردد. مدت زمان مجاز در مدار را توسط سلکتور تنظیم تأخیر زمانی می توان تنظیم کرد. اگر وضعیت سوئیچ به آخرین موقعیت قبلی انتخاب شده برگردد، LED ها به حالت نرمال خود بر می گردند. مقدار آستانه افت یا اضافه ولتاژ توسط پتانسومتر (ولوم) درجه بندی شده به صورت درصد نشان داده می شود. مقدار هیسترزیس نیز توسط پتانسیومتر درجه بندی شده از 5 تا 50 درصد آستانه، تنظیم می شود و مقدار آن نباید بیش تر از مقادیر حدود اندازه گیری باشد.

برای نصب رله کنترل جریان اشنایدر کافی است سه سیم حامل جریان فاز از سه کانال مجزای رله عبور داده شود. از ترمینال 12 و 14 می توان برای اتصال به تجهیزات هشدار دهنده هنگام قطع و وصل استفاده کرد. تغذیه رله توسط دو ترمینال A1  و A2 انجام می شود. رله های کنترلی RM17 و RM35 اشنایدر روی DIN ریل 35 میلی متری نصب می شوند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email