سیستم های توزیع انرژی الکتریکی

توزیع انرژی الکتریکی-فشار ضعیف

کاهش اتلاف برق تا ۱۰% با فیلتر کردن هارمونیک ها

بوسیله راهکرد اقتصادی اشنایدر الکتریک امکان کاهش هارمونیک های تولیدی توسط اینورترها و منابع تغذیه uninterruptible مورد استفاده در کارخانجات وجود دارد.

توزیع انرژی الکتریکی – فشار متوسط

با افزایش تقاضا انرژی الکتریکی در ساختمان ها، استفاده از پست های زمینی MV/LV اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. تابلوهای فشار متوسط GIS اشنایدر الکتریک با عنوان RM6، با ابعادی بسیار کوچک، نصب آسان و دارا بودن رنجی کامل، باعث افزایش قابلیت اطمینان شبکه الکتریکی می گردد.

 

                                

 

قابلیت اطمینان و ایمنی

از آنجایی که RM6 برای رنج وسیعی از کاربردها طراحی گردیده است، می تواند در شرایط محیطی سخت چون دمای بالا، رطوبت، گرد و غبار یا غوطه وری موقت بکار می رود. از آنجایی که RM6 دارای میمیک و اینترلاکهای لازم است و نیز دارای تایپ تستهای Internal arc می باشد، ایمنی کاملی را برای کاربر فراهم می کند.

ابعاد کوچک و نصب آسان

از آنجایی که تابلوی RM6 تابلویی با تکنولوژی قطع در گاز SF6 است، ابعادی بسیار کوچک دارد. نصب سریع و آسان تابلو در اتاق تابلو، اتصال آسان کابل و بدون نیاز به دستکاری تابلو و گاز SF6 آن، قابلیتی قابل توجه است.

برای تمامی نیازها

تنوع رنج محصولات RM6، امکاناتی را فراهم می کند که بتوان از آن در تمامی کاربردهای شبکه الکتریکی استفاده کرد، که از آن می توان به ترکیب های سکسیونری و دژنکتوری متعدد و قابلیت توسعه پذیری از یک طرف و یا دو طرف تابلو، اشاره کرد.

 

 

مقالات مرتبط