حفاظت جان 25 آمپر دو پل

حفاظت جان 25 آمپر دو پل حفاظت جان دو پل

حفاظت جان 25 آمپر دو پل 30 میلی آمپر ، 

2CSF202005R1250 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

محافظ جان

   این دستگاه از یک محفظه که در آن یک کلید مغناطیسی و یک مبدل جریان قرار دارد، تشکیل می شود بطوریکه سیم پیچ ثانویه این مبدل، جریان رله مغناطیسی را تأمین می کند. مجموع جریان یک یا سه فاز مربوط به دستگاهی که باید حفاظت شود از میان هسته حلقه ای شکل این مبدل جریان عبور می کند. (بعلت اینکه دربار غیر متعادل، از سیم نول نیز جریان عبور می کند بنابراین سیم نیز باید از داخل این حلقه عبور کند)

   در صورتی که در مصرف کننده اتصال بدنه یا برق گرفتگی شخص وجود نداشته باشد، جریان ورودی و خروجی مصرف کننده با یکدیگر برابر و در خلاف جهت یکدیگر است و میدان مغناطیسی ایجاد شده بوسیلۀ هریک از جریان ها نیز در هر لحظه برابر و در نتیجه در سیم پیچ ثانویه نیز هیچ ولتاژی القاء نشده و رله مغناطیسی عمل نمی کند. ولی در صورت بروز اتصال بدنه در مصرف کننده یا برق گرفتگی شخص، جریانی از زمین بطرف نقطه صفر ترانسفورماتور شبکه عبور می کند در نتیجه جریانی از داخل حلقه به شبکه باز می گردد. هرچه این تفاوت جریان که از هسته عبور می کند، بیشتر باشد، مقدار جریان عبوری از سیم پیچ رله نیز بیشتر خواهد بود. در صورتی که این جریان در حد نامی باشد، رله عمل کرد، و کلید اصلی را قطع می کند.


نکته 1: این کلید، ولتاژهای تماس خطرناک را در مدت 20 میلی ثانیه قطع می کند در صورتی که از حفاظت توسط سیم نول یا توسط زمین استفاده شود، مدت زمان زیادی تا عمل قطع طول می کشد.

نکته 2: برخلاف سیستم حفاظتی نول و حفاظت توسط اتصال زمین، حفاظت توسط کلید محافظ جان به جریان نامی کلید مینیاتوری بستگی ندارد.

نکته 3: در صورت بروز اتصال کوتاه یا اضافه بار، محافظ جان عمل نمی کند و تنها در صورت برق گرفتگی و نشتی جریان عمل می کند لذا لازم است قبل از آن از کلیدهای مینیاتوری معمولی استفاده شود.

نکته 4: نصب و سیم کشی کلید محافظ جان ساده بوده و حفاظت توسط آن از انواع دیگر حفاظت ها مقرون به صرفه تر است.


توجه: هر کلیدمحافظ جان دارای یک شستی تست (Test) است که با آن می توان صحت عمل کلید را آزمایش نمود.
فنی
کد فنی2CSF202005R1250
نام اختصاریF202
جریان نامی پیوسته (آمپر)25 آمپر
جریان نشتی(آمپر)30mA
ظرفیت قطع10 کیلوآمپر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 779
  • مدل کالا: 2CSF202005R1250
  • موجودی: در انبار
  • تماس بگیرید

برچسب ها: حفاظت جان 25 آمپر دو پل