الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 31 اشنایدر الکتریک

نمايش 1 تا 20 از 23 (2 صفحه)
نقد و بررسی

 اینورتر وسیله ای الکترونیکی برای کنترل سرعت موتور است که در صنایع کاربرد فراوانی دارد. یکی از مهم ترین انواع اینورتر، ATV31 است که الیکا الکتریک در راهنمای فارسی اینورتر اشنایدر ATV31 به طور کامل به آن می پردازد. این اینورتر ساخت شرکت تله مکانیک و اشنایدر است که برای کار با موتور های آسنکرون القایی و کاربرد های سبک طراحی شده است. یک مدل آن که با ولتاژ ورودی تک فاز ۲۳۰ ولت به کار می رود در محدوده ۰٫۱۸ تا ۲٫۲ کیلو وات تولید می شود. مدل های دیگر اینورتر ATV31 که با ولتاژ های ورودی ۲۰۰ ولت ، ۴۰۰ ولت و ۵۷۵ ولت کار می کنند، در محدوده بین ۰٫۱۵ تا ۱۵ کیلو وات موجودند.

   کنترل دور موتور اشنایدر الکتریک مدل آلتیوار 31 برای کاربردهای متوسط در دو گروه آسیایی (دارای ولوم) و گروه اروپایی عرضه می شود قیمت اینورتر اشنایدر الکتریک مدل ATV31 بسیار رقابتی و مناسب است. اینورتر آلتیوار 31 از 0.37 تا 15 کیلووات به صورت سه فاز به سه فاز و از رنج 0.18 تا 7.5 کیلووات به صورت تک فاز به سه فاز تولید می شود. 

   

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email