الیکا الکتریک
سبد خرید

اینورتر آلتیوار 11 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU05M2
اینورتر 0.18 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU05M2 موتورهای آسنکرون تک فا..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU09M2
اینورتر 0.37 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU09M2 موتورهای آسنکرون تک فا..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU12M2
اینورتر 0.55 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU12M2 موتورهای آسنکرون تک فا..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU18M2
اینورتر 0.75 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU18M2 موتورهای آسنکرون تک فا..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU29M2
اینورتر 1.5 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU29M2 موتورهای آسنکرون تک فاز..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATV11HU41M2
اینورتر 2.2 کيلو وات تک فاز ATV11 اینورتر یا کنترل دور وسیله ای است که از آن برای تنظیم دور موتور استفاده می شود. این تجهیز فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. اینورتر اشنایدر  ATV11 با کد فنی ATV11HU41M2 موتورهای آسنکرون تک فاز..
ناموجود
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سرعت چرخش موتور را می توان با تغییر فرکانس اعمالی به آن کنترل کرد. برای کنترل سرعت موتور، باید فرکانس را تغییر دهیم و ولتاژ اعمالی را نیز به گونه ای کنترل کنیم که شار میدان مغناطیسی در مقدار بهینه خود باقی بماند. تقریباً تمامی درایو های کنترل دور بر این اساس کار می کنند که تغذیه AC ورودی را دریافت می کنند، با یکسوسازی آن را به برق DC تبدیل می کنند و با استفاده از اینورتر برق DC موجود را به برق AC با فرکانس های دلخواه تبدیل می کنند و به عنوان خروجی تحویل می دهند. اینورتر بخش کلیدی این فرایند است، به همین دلیل است که به درایوهای کنترل دور گاهی اینورتر نیز می گویند.

درایو آلتیوار 11 اشنایدر الکتریک در مصارف عمومی و توان پایین استفاده می شود. و در رنج 0.18 کیلو وات تا 2.2 کیلو وات و با ورودی تک فاز تولید می شود، اما خروجی سه فاز دارد و موتورهای سه فاز آسنکرون را کنترل می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت درایوهای ATV11 اشنایدر الکتریک با شرکت الیکا الکتریک تماس بگیرید.


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email