الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور اشنایدر سری D بوبین 48VAC

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32E7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D32E7کنتاکتور اشنایدر با جریان 32 آمپر 48 ولت AC ، از سری محصولات و کنتاکتورهای D TeSys اشنایدر بوده که به منظور کنترل موتور و بار مقاومتی به کار می رود. نحوۀ نصب این محصول بر روی تابلو برق به دو صورت ریلی و صفحه ای است.نکته ای که در نصب و راه اندا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AE7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D40AE7کنتاکتور 40 آمپر 48 ولت ACاشنایدر با کد فنی LC1D40AE7 و نام اختصاری LC1D در بازار شناخته می شود. کنتاکتورها دارای خصوصیات مشخصی هستند. برای مشاهده ابعاد این کنتاکتور اشنایدر می توانید به تب ابعاد رجوع کنید.جریان های نامی:اتصال کنتاکت های متحرک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AE7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D50AE7کنتاکتور اشنایدر مدل LC1D50AE7 با جریان 50 آمپر، 48 ولت  ACبا تعداد کنتاکت کمکی 1NO+1NC به منظور کنترل موتور و بارهای الکتریکی تا ماکزیمم جریان نامی 50 آمپر به کار می رود. به طور کلی کنتاکتور از چهار بخش اصلی تیغه، بوبین، محفظۀ عایقی و ر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AE7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D65AE7کنتاکتورها عملکردی همانند رله دارند با این تفاوت که جریان های بزرگتری را می توان از طریق کنتاکتورها هدایت و کنترل کرد. اگر بخواهیم تعریفی دقیق از کنتاکتورها داشته باشیم به این صورت می توان بیان کرد، کنتاکتور یک کلید مغناطیسی است که می تواند به وسیله یک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80E7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D80E7کنتاکتور اشنایدر با جریان نامی 80 آمپر و ولتاژ تغذیه بوبین 48 ولت ،AC که که از انواع کنتاکتور اشنایدر سری D محسوب می شود، با کد فنی LC1D80E7 در بازار شناخته می شود. در شکل زیر اجزای داخلی کنتاکتورها به اختصار نشان داده شده است: ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80E5
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D80E5کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D80E5 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 80 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 48 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D95E7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D95E7کنتاکتور های سری D اشنایدر از پرفروش ترین سری کنتاکتور های نمایندگی اشنایدر الکتریک هستند. این سری از کنتاکتورها با مصارفی همچون استفاده در الکتروموتورها، بانک های خازنی، مدارات روشنایی و سایر تجهیزات الکتریکی باعث محبوبیت خود در بین..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)
نقد و بررسی

در مدار الکتریکی قدرت برای قطع و وصل جریان از کنتاکتور استفاده می شود. کنتاکتور اشنایدر نمونه ای از کنتاکتور باکیفیت موجود در بازار است که استانداردهای لازم را دارد. یکی از ویژگی کنتاکتور اشنایدر این است که رنج وسیعی از جریان و توان الکتریکی را پشتیبانی می کند. در نمونه کنتاکتور اشنایدر سری D که در زیر مشخص شده بوبین آن با 48 ولت AC تحریک می شود و در انتهای کد فنی کنتاکتور اشنایدر E7، نشان دهندۀ ولتاژ 48 ولت است.

سوال های پرتکرار

سوختن کنتاکتور حاکی از به پایان رسیدن طول عمر کنتاکتور نیست. برای کنتاکتور اشنایدر طول عمری تعریف نشده است. یعنی می تواند تا مدت طولانی به کار خود ادامه دهد. پس دلایل احتمالی سوختن یک کنتاکتور عبارتند از اضافه ولتاژ، افزایش دما بیشتر از حد مجاز، موانع فیزیکی که مانع از بسته شدن کامل کنتاکتور شود، افت ولتاژ به طوری که نیروی کافی برای وصل کنتاکت ها به هم وجود نداشته باشد. برای اتصال کنتاکت های کنتاکتور به هم، زمان کوتاهی در نظر گرفته شده که با اعمال ولتاژ به بوبین کنتاکتور انجام می شود. اگر ولتاژی کمتر از ولتاژ نامی کنتاکتور به بوبین آن اعمال شود نیروی لازم در هسته مغناطیسی برای جذب هسته متحرک ایجاد نمی شود و این عمل در زمان طولانی تری اتفاق می افتد. این امر باعث می شود که بین کنتاکت ها قوس الکتریکی اتفاق بیفتد و کنتاکت ها به هم جوش بخورند و کنتاکتور بسوزد.

کنتاکتور کلیدی خودکار برای قطع و وصل بار است. کنتاکتورها قابلیت قطع جریان‌های خطا ندارند. در واقع کنتاکتور یک کلید مغناطیسی است که فقط قطع و وصل می شود و می توان از راه دور با اعمال ولتاژ به هسته آن، کنتاکتور را کنترل کرد. اما کلید اتوماتیک بر خلاف کنتاکتور، برای قطع و وصل مدار در حالت خطا کاربرد دارد. کلید اتوماتیک جریان اضافی و اتصال کوتاهی که به علت خطا در سیستم به وجود می آید را تشخیص داده و تریپ می کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email