الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور اشنایدر سری D بوبین 380VAC

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AQ7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D65AQ7کویل کنتاکتورهای اشنایدر با ولتاژهای مستقیم يا متناوب 330، 230، 220، 110 ،48 و 24 ولت تحریک می شود.                               کنتاکت هاي کنتاکتور به دو دسته..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کنتاکتور یک کلید مغناطیسی است که برای قطع و وصل مدار و کنترل و فرمان از آن استفاده می شود. اجزای داخلی کنتاکتور اشنایدر از سیم پیچ یا بوبین و هستۀ مغناطیسی تشکیل شده است. هستۀ مغناطیسی در کنتاکتور اشنایدر از دو قسمت تشکیل شده که شامل یک هستۀ ثابت و یک هستۀ متحرک است و بوبین روی قسمت ثابت هسته نصب می شود اما قسمت متحرک هسته به وسیلۀ فنر از کنتاکت های ثابت جدا نگه داشته می شود. در نمونه کنتاکتورهای اشنایدر سری D که در بالا مشخص شده اند، بوبین آن ها با 380 ولت AC تحریک می شود و در انتهای کد فنی کنتاکتور اشنایدر Q7، نشان دهندۀ ولتاژ بوبین 380 ولت است.

سوال های پرتکرار

کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک برای رگوله کردن ولتاژ ورودی به بوبین کنتاکتور، از یک بورد الکتریکی که روی بوبین نصب شده، استفاده می کنند. این بورد، ولتاژ رسیده از طرف پایه های A1 و A2 کنتاکتور را رگوله نموده و سپس به بوبین می رساند. همچنین وظیفه حذف نویز از ولتاژ را هم انجام می دهد. در صورت سوختن بورد، می توان آن را از بوبین جدا کرد بدون اینکه اشکالی در عملکرد بورد به وجود آید.

با تحت فرمان دائم بودن بوبین برای کنتاکتور اشنایدر مشکلی ایجاد نمی شود به شرط اینکه بوبین کنتاکتور حفاظت شود. یعنی نوسان ولتاژ بوبین بین 5 تا 10 ولت بیشتر نشود. مثلا برای یک کنتاکتور با بوبین 220 ولت، ولتاژ کمتر از 215 و بیشتر از 225 ولت نوسان نداشته باشد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email