الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور اشنایدر سری D بوبین 24VAC

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09B7
LC1D09B7 مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدرLC1D09B7 یا کنتاکتور 9 آمپر 24 ولت  ACاشنایدر به منظور کنترل و حفاظت موتورهای AC به کار می رود. رنج جریان مجاز غير موتوری  AC1که کنتاکتور می تواند تحمل کند 25 آمپر است و رنج جريان مجاز موتوری AC3 برای این محصول، 9 آمپر است.این کنتاکت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12B7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D12B7کنتاکتورها، کلیدهای الکترومغناطیسی هستند که مهمترین بخش مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهند. برای راه اندازی و کنترل اکثر ماشین های صنعتی از کنتاکتور استفاده می شود.این نوع کنتاکتور اشنایدر با جریان نامی 9 آمپر، ولتاژ فرمان 24 ولت (AC) و در ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18B7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D18B7کنتاکتورها جزء کلیدهای الکترومغناطیسی هستند که نقش مهمی در مدارهای فرمان الکتریکی داشته و در واقع برای راه اندازی و کنترل اکثر ماشین های صنعتی از کنتاکتورها استفاده می شود.LC1D18B7، با جریان نامی 18 آمپر، ولتاژ فرمان 24 ولت (AC) و از کنتاکتورهای سری..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25B7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D25B7کنتاکتور وسیلۀ قطع و وصل مکانیکی خودکار است که با استفاده از خاصیت الکترومغناطیسی، تعدادی کنتاکت به یکدیگر وصل یا از یکدیگر جدا می شوند. از این خاصیت برای قطع و وصل و یا تغییر اتصال مدار استفاده می شود. نمونه ای از کنتاکتورهای اشنایدر که ب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32B7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D32B7کنتاکتور تشکیل شده است از یک مغناطیس الکتریکی است که یک قسمت آن متحرک بوده و توسط فنری از قسمت ثابت نگه داشته می شود و یک سری کنتاکت عایق شده که به آن متصل هستند و با آن حرکت می کنند.رنج ولتاژ بوبین کنتاکتورهای اشنایدر الکتریککنتاکتورهای اشنایدر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AB7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D40AB7کنتاکتور یک کلید بوبین دار است که مانند کلیدهای ساده سه فاز دارای ۳ کنتاکت اصلی با قدرت برای ارتباط تجهیزات و دستگاه های الکتریکی به شبکه و همچنین تعدادی کنتاکت های کمکی جهت استفاده در طراحی مدارهای فرمان است. کنتاکتور از دو هسته E شکل که یکی ثابت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AB7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D50AB7برخی از خصوصیات فنی این کنتاکتور سری D اشنایدر عبارتند از:جریان نامی: 50 آمپرولتاژ نامی: 380 ولتولتاژ فرمان: 24 ولت ACتعداد پل: 3 پلتوان موتور: 22 کیلوواتتعداد کنتاکت: 1NO + 1NCدرجه حفاظت یا درجه IP: IP20 ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AB7
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D65AB7کنتاکتورها در هنگام قطع و وصل کنتاکت ها بر روی هم سائیدگی مکانیکی ندارند لذا عمر مکانیکی آنها نسبت به سایر کلیدها بیشتر است.کنتاکتور 65 آمپر 24 ولت  ACاشنایدر الکتریک با کد فنی LC1D65AB7، و با نام اختصاری LC1D به منظور کنترل موتور و مقاومت بار..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80B7
 مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D80B7کنتاکتورها کلیدهای مغناطیسی هستند و مهمترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی به شمار می آیند. از کنتاکتورها در ماشین های صنعتی به منظور راه اندازی و کنترل استفاده می شود. کنتاکتور 80 آمپر 24 ولت ACبا کد فنی LC1D80B7، به منظور کنترل موتور و..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کنتاکتور اشنایدر که برای قطع و وصل مدار، کنترل و فرمان استفاده می شود از دو هسته به شکل E یا U که یکی ثابت و دیگری متحرک است تشکیل شده و با یک فنر از یکدیگر جدا می شود. در میان هسته ثابت، یک بوبین یا سیم پیچ قرار دارد که در کنتاکتور 24 ولت AC اشنایدر الکتریک سری D، بوبین با 24 ولت تحریک می شود و کنتاکت ها به یکدیگر متصل می شوند. در صورتی که مدار تغذیۀ بوبین کنتاکتور قطع شود، در اثر نیروی فنری که داخل کلید قرار دارد هسته متحرک دوباره به حالت اول باز می گردد.

سوال های پرتکرار

کنتاکتور اشنایدر الکتریک به طور عمده در موتورهای با ولتاژ 380/400 ولت، سه فاز یا تک فاز با قدرت 4 تا 75 کیلووات در رنج کنتاکتور سری D و 55 تا 450 کیلووات در رنج کنتاکتور سری F استفاده می شود. کنتاکتورهای سری D قابلیت نصب روی ریل و صفحه دارند، اما سری F تنها بر روی صفحه نصب می شوند. ترمینال های اتصال در سری F بزرگتر از سری D هستند (تا 4 میلی متر مربع نسبت به 2.5 میلی متر مربع). همچنین نوع اتصالات قدرتی هم متفاوت است. در سری F میزان توان تلف شده در هر پل، دوام مکانیکی و اندازه و وزن بیشتر از سری D است. شیوه نصب کنتاکت کمکی و تجهیزات جانبی بر روی آن ها کمی تفاوت دارد. در سری D کاور روی کنتاکتور باید برداشته شده و تجهیزات کمکی روی آن نصب شود. ولی در سری F تجهیزات جانبی در کنار کنتاکتور نصب می شوند.

برای تست کنتاکتور می توان آن را برق دار کرد سپس با شستی به آن فرمان داد. اگر کنتاکت های کنتاکتور متصل شد یعنی بوبین درست کار می کند. وقتی کنتاکتور برق دار باشد صدای کلیک کردن آن باید شنیده شود. به علاوه می توان بعد از اتصال برق به L1 و L2 و L3 با اهم متر میزان مقاومت دو سر L1 و T1 را اندازه گرفت. اگر مقاومت صفر بود به این معنی است که کنتاکتور سالم است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email