الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور اشنایدر سری D بوبین 220VDC

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09MD
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D09MDکنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D09MD از سری محصولات TeSys D اشنایدر است که به منظور کنترل موتور استفاده می شود. این کنتاکتور سه پل دارای سه کنتاکت NO است که تا جریان 9 آمپر، با ولتاژ کاری 690 ولت AC-3/3e و با توان 4 کیلووات در 400 ولت کار می کن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12MD
مشخصات اصلی کنتاکتور سه پل اشنایدر LC1D12MDکنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D12MD از سری محصولات TeSys D اشنایدر است که به منظور کنترل موتور استفاده می شود. این کنتاکتور سه پل دارای سه کنتاکت NO است که تا جریان 12 آمپر، با ولتاژ کاری 690 ولت AC-3/3e و با توان 5.5 کیلووات در 400 ولت کار می..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کنتاکتور اشنایدر برای قطع و وصل، کنترل، فرمان مدار و دیگر موارد باتوجه به نوع بار مصرفی مدار، انتخاب می شود. کنتاکتور 220 ولت DC اشنایدر سری D با ولتاژ 220 ولت DC فرمان می گیرد. کنتاکتور به لحاظ جریان دارای دو قسمت مجزا است؛ جریان قسمت بار که جریان تغذیه بار را عبور می دهد؛ و جریان قسمت تحریک کویل که جریان تحریک بوبین کنتاکتور را جهت مغناطیسی شدن آن تشکیل می دهد. اصولاً جریان بار، وابسته به ولتاژ شبکه و ولتاژ مورد نیاز بار است. ولی ولتاژ قسمت تحریک کنتاکتورهای اشنایدر سری D که در این قسمت قرار دارد 220 ولت DC است.

سوال های پرتکرار

کنتاکتور اشنایدر سری D در رنج جریان 9 آمپر تا 150 آمپر تولید می شود. بوبین کنتاکتور یک هستۀ مغناطیسی سیم پیچی شده است که برای اتصال کنتاکت ها در کنتاکتور استفاده می شود. بوبین کنتاکتور به دو دستۀ AC و DC تقسیم می شوند که ولتاژ تحریک آنها در رنج 24، 48، 110، 220، 230 و 380 ولت است. برای کنتاکتورهای مدل LC1D09 تا LC1D95 بوبین AC قابل تعویض و جایگزینی است اما برای بوبین‌های DC این قابلیت برقرار نیست. در این مدل‌ها بخش قابل تعویض دیگری وجود ندارد. در کنتاکتورهای مدل LC1D40A تا LC1D65A بلوک‌های ترمینال Everlink قابل تعویض هستند. در کنتاکتورهای مدل LC1D115 تا LC1D150 بوبین‌های AC و DC و همچنین کنتاکت‌ها قابل تعویض هستند.

کنتاکتور کلید مغناطیسی است که مهم ترین قسمت مدار فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد. از کنتاکتورها برای قطع و وصل، کنترل و فرمان مدارهای الکتریکی استفاده می شوند. کنتاکتور اشنایدر سری D در رنج جریان 9 آمپر تا 150 آمپر تولید می شود. کمپانی اشنایدر پیشنهاد می کند که بین هر دو کنتاکتور از سری Tesys D اشنایدر فاصله‌ای به اندازه 9 میلی متر رعایت شود. این فاصله به اندازه‌ی ابعاد یک کنتاکت کمکی LAD8N است. زمانی که این کنتاکتورها در کنار یکدیگر نصب می شوند، ایجاد این فاصله باعث کاهش اثر گرمایشی آن‌ها بر هم می شود. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email