الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر الکتریک سری NSX250

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV431651
انواع کلید اتوماتیکاگر نگاهی به کاتالوگ کلید اتوماتیک اشنایدر انداخته باشید، حتما با عبارت utilization category برخورد کرده اید. کلید های اتوماتیک بر اساس نوع کاربری دسته بندی شده اند و مطابق استاندارد IEC60947-2 کلیدها به دو دسته تقسیم می شوند:گروه (Category A) : کلیدهای..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV431120
نکات فنی کلیدهای کمپکت اشنایدردر این مبحث توضیحات مختصری در رابطه با مسائل فنی کلیدهای کمپکت ارائه می دهیم.نحوه باز کردن پیچ های واحد حفاظتی کلید کمپکت اشنایدر                                   ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV431650
ساختار کلید اتوماتیک   ساختمان داخلی کلید اتوماتیک از سه کنتاکت اصلی (قدرت)، کنتاکت های فرعی (کمکی) و کنتاکت های جرقه ­گیر تشکیل شده است. شناخت و انتخاب درست کلید اتوماتیک در طراحی و بهره ­برداری از سیستم های الکتریکی بسیار مهم است. جنس بدنۀ کلید اتوماتیک  اشنایدر ( کلید ک..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر الکتریک در دو نوع حرارتی-مغناطیسی و الکترونیکی (میکرولوژیک) طراحی و تولید شده است. کلید اتوماتیک اشنایدر سری NSX250 رنج 200 آمپر تا 250 آمپر را پشتیبانی می کند.

پل چهارم در کلیدهای اتوماتیک 4 پل اشنایدر می تواند:

از نوع ۴P 3D باشد (نول حفاظت نشده)

از نوع ۴P 3D +N/2 (حفاظت نول در ln 0.5) یا (4P 4D حفاظت نول در ln) باشد.

کلید اتوماتیک اشنایدر برای حفاظت از مدار در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار استفاده می شود و با قدرت قطع 25، 36، 50 و 70 کیلو آمپر تولید می شود. 

سوال های پرتکرار

اجزای داخلی کلید اتوماتیک 4 پل؛ جرقه گیر، کانتکت، اهرم، مکانیزم سوئیچینگ، دکمه تریپ، ترمینال و مکانیزم قطع اضافه بار است. جرقه گیرها صفحات موازی عایق شده از جنس فولاد و مواد شیشه ای هستند که می توانند قوس الکتریکی را تقسیم کنند. کانتکت ماده ای از جنس برنج الکترولیز شده است که برای باز و بسته کردن مدار استفاده می شود. اهرم ها برای باز و بسته کردن دستی کانتکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. مکانیزم سوئیچینگ برای باز و بسته کردن کانتکت ها متناسب با عملکرد رله ها است. دکمه تریپ یک دکمه قرمز رنگ برای قرار دادن کلید اتوماتیک در وضعیت تریپ است. ترمینال مجموع پیچ فولادی برای نصب مدارهای خارجی به کلید اتوماتیک مورد نظر است. مکانیزم قطع اضافه بار یک بی متال حساس به حرارت دارد که در صورت عبور جریان اضافی تر از جریان نامی، برق را قطع می کند.

کاربرد کلید اتوماتیک اشنایدر در سیستم های توزیع، صنایع دریایی، صنایع نفت و گاز، حفاظت از موتورها، حفاظت از بانک های خازنی، حفاظت از ژنراتورها و ... است. از جمله سری های کلید کمپکت، NSX250 است. سری NSX250 با سه قدرت قطع 25 کیلو آمپر (رنگ زرد - B)، 50 کیلو آمپر (رنگ خاکستری - N) و 70 کیلو آمپر (رنگ صورتی - H) و جریان نامی 200 و 250 آمپر به بازار عرضه می شوند. این کمپکت ها از تکنولوژی قطع TM-D یا حرارتی مغناطیسی برای حفاظت از تجهیزات در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار استفاده می کنند. حفاظت حرارتی از طریق پیچ Ir و حفاظت مغناطیسی از طریق پیچ Im نصب شده بر روی پنل تنظیم می شوند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email