الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر الکتریک سری NSX100

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429657
کلید کامپکترایج‌ترین کلید اتوماتیک در صنعت برق با رنج جریانی از 16 آمپر تا 1600 آمپر است. که در ساده ترین نوع آن، حفاظت اضافه جریان و اتصال کوتاه با مکانیزم های حرارتی و مغناطیسی دیده شده است. در تولیدات شرکت‌های مختلف با توجه به نیازهای مشتری برای هر کلید کمپکت با رنج جریان مشخص، مقدا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429656
کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریککلید اتوماتیک یک سوئیچ الکتریکی می باشد، که به طور خودکار عمل می کند و برای حفاظت از مدار الکتریکی از آسیب های ناشی از جریان بیش از حد، به طور معمول ناشی از اضافه بار یا اتصال کوتاه استفاده می شود. عملکرد اصلی کلید اتوماتیک این است که به قطع جریان پس ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429655
کلید اتوماتیک اشنایدراتصال کوتاه و اضافه بار به عنوان دو عامل مهم خطا، همواره تجهیزات الکتریکی را تهدید می کنند. از کلید اتوماتیک برای محفاظت از تجهیزات در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار در صنایعی مانند نفت و گاز، دریایی، سیستم های توزیعی و ... استفاده می شود.    ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429654
کلید اتوماتیک اشنایدرکلید اتوماتیک یا کمپکت که به آن MCCB‌ که مخفف Molded Case Circuit Breaker است، می‌گویند،‌ در واقع تجهیزی برای قطع و وصل جریان و ولتاژ برق به صورت ایمن می‌باشد.   مشخصات کلید اتوماتیک کمپکت LV429654 اشن..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429653
کلید اتوماتیک چهار پلکلید اتوماتیک برای جریان های بزرگ یا ولتاژ بالا معمولا با دستگاه های خنک کننده ایمنی حفاظتی طراحی شده اند تا یک وضعیت خطا و کارکردن مکانیسم باز شدن را کنترل کنند. اینها معمولا نیاز به یک منبع انرژی جداگانه مانند یک باتری دارند، گرچه برخی از مدارهای ولتاژ بالا دارای تران..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429652
انواع کلید اتوماتیککلید های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و همگی برای حفظ سلامت تجهیزات و افراد طراحی شده اند. مهمترین کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف شامل این کلید ها می شود: کلید حرارتی کلید مینیاتوری (MCB) کلید اتوماتیک (MCCB) کلید محافظ جان (RCCB) کلید ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429651
کلید اتوماتیک اشنایدراضافه بار و اتصال کوتاه به عنوان دو عامل مهم خطا در سیستم های الکتریکی شناخته می شوند که می توانند خسارت های جبران ناپذیری به تجهیزات وارد کنند. برای جلوگیری از آسیب تجهیزات در برابر این دو عامل از کلید اتوماتیک استفاده می شود. مهم ترین کاربردهای کلید کمپکت در سیستم های توزی..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LV429650
حفاظت الکتریکیانواع حفاظت های الکتریکی انجام شده توسط کلید اتوماتیک اشنایدر:اضافه بار حرارتی : در شرایط غیر عادی جریان، حرارت بین عایق و هادی به وجود می آید اگر این شرایط ادامه داشته باشد باعث ایجاد اتصال کوتاه در مدار شده که این میزان حرارت تابعی از مربع جریان خطی (I)، مقاومت در هادی (..
نمايش 1 تا 20 از 35 (2 صفحه)
نقد و بررسی

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک یا کلید اتوماتیک کمپکت  یک تجهیز حفاظتی است که جریان ناشی از اضافه بار یا اتصال کوتاه را تشخیص داده و مدار الکتریکی را قطع می کند.

کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر سری NSX100 رنج جریان 16 آمپر تا 100 آمپر را پشتیبانی می کند. این نمونه کلیدها از نوع حفاظت حرارتی- مغناطیسی استفاده می کنند که با نام تجاری TMD مشخص می شوند. حفاظت مغناطیسی آن ها ثابت بوده و تنها حفاظت حرارتی آن ها بین 0.7 تا 1 برابر جریان نامی کلید قابل تنظیم است. این کلید را می توان از راه دور با استفاده از رله شنت تریپ و مکانیزم موتوری قطع و وصل کرد و به صورت کشویی و ثابت قابل نصب است. 

سوال های پرتکرار

سری NSX100 یکی از کلیدهای اتوماتیک اشنایدر الکتریک است. این کمپکت جریان نامی برابر با 16، 25، 32، 40، 50، 63، 80 و 100 آمپر دارد که در 3 قدرت قطع 25 کیلو آمپر (رنگ زرد روی پلاک - B)، 50 کیلو آمپر (رنگ خاکستری روی پلاک - N) و 70 کیلو آمپر (رنگ صورتی روی پلاک - H) موجود است. این کلید از واحد تریپ حرارتی مغناطیسی برای محافظت از تجهیزات در برابر دو عامل مهم خطا یعنی اتصال کوتاه و اضافه بار استفاده می کند. حفاظت حرارتی با استفاده از پیچ Ir قابل تنظیم است اما حفاظت مغناطیسی Im را نمی توان تغییر داد. مقدار زمان تاخیر حفاظت حرارتی یا tr نیز مقدار ثابتی دارد.

واحد تریپ حرارتی مغناطیسی از جمله انواع واحدهای تریپ در کلید کمپکت اشنایدر است. این واحد TM-D از دو بخش حساس به حرارت و حساس به جریان تشکیل شده است. بخش حساس به حرارت یا بی متال، با عبور جریان گرم می شود. اگر جریان عبوری از جریان نامی بیش تر شود، بی متال داغ شده و بعد از مدت مشخصی خم می شود. بی متال خم شده به میله ی تریپ برخورد کرده و برق را قطع می کند. بخش حساس به جریان نیز یک سیم پیچ مغناطیسی دارد که در شرایط اتصال کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. با عبور جریان زیاد اتصال کوتاه، میدان مغناطیسی بزرگی در سیم پیچ القا می شود که می تواند هسته ی متحرک را به سمت میله تریپ حرکت داده و سبب قطع برق شود. در حفاظت حرارتی مغناطیسی کلیدهای کمپکت سری NSX100، حفاظت حرارتی قابل تنظیم و حفاظت مغناطیسی غیر قابل تنظیم است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email