الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید مینیاتوری تک پل ABB مدل (C)

برند: ABB کد فنی: 2CDS251001R0024
کلید مينياتوری تک پل 2 آمپر  از برند ABB و با کد فنی 2CDS251001R0024، از سری کلیدهای حفاظتی در برابر حفاظت جریان و اتصال کوتاه است. این فیوز مینیاتوری دارای دو نوع مکانیسم تریپینگ است که عبارتند از مکانیسم تأخیر حرارتی به منظور حفاظت اضافه بار و مکانیسم تریپینگ الکترومغناطیسی برای حفاظت اتصال ک..
برند: ABB کد فنی: 2CDS271001R0324
کلیدهای مینیاتوری از انواع کلیدهای فشار ضعیف به شمار می روند  که در جریان های پایین و در تابلوهای روشنایی و توزیع با توان کم و یا جهت حفاظت مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تأسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها همچنین دارای دو کاربرد صنعتی و مسکونی هستند.برخی از خصوصیات این محصو..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)
نقد و بررسی

فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری ABB وسیله ای حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار می رود. کلید مینیاتوری در مواردی که جریان بیشتر از حد از مدار عبور کند مدار را قطع می کند. کلید مینیاتوری ABB با قدرت قطع های 6 کیلو آمپر، 10 کیلو آمپر و 16 کیلو آمپر تولید و عرضه می شود. کلید مینیاتوری تیپ C برای راه اندازی مدارات موتوری یا مدارات با خاصیت سلفی استفاده می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email