الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر الکتریک سری NS

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید اتوماتیک چهار پل NS اشنایدر الکتریک رنج جریان 800 تا 1250 آمپر را با قدرت قطع 50 کیلو آمپر در سری N و 70 کیلو آمپر را در سری H پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه کلید اتوماتیک می تواند جریان اتصال کوتاه خیلی بالا را تحمل کند به آن کلید قدرت هم می گویند. در کلید اتوماتیک چهار پل امکان حفاظت از نول هم وجود دارد که این حفاظت در برخی از مدارهای الکتریکی اهمیت دارد. حفاظت نول در نمونه های فوق قابل تنظیم بوده و به سه حالت نول کامل حفاظت شده، نول با 1/2 حفاظت کامل و نول بدون حفاظت وجود دارد که توسط یک ولوم انجام می گیرد.

کلیدهای اتوماتیک سری NS اشنایدر از نوع میکرولوجیک دار بوده و توانایی حفاظت های گوناگون و اندازه گیری پارامترهای مختلف از جمله ولتاژ پایه ها، جریان، توان، توان ظاهری، هارمونیک ها و ... را دارند.

سوال های پرتکرار

کلید اتوماتیک NS در واقع نوعی کلید کمپکت است که در رنج 800 تا 1600 آمپر و با قدرت قطع 50 و 70 کیلو آمپر تولید می شود. کلید هوایی سری NT در رنج 630 تا 1600 آمپر با قدرت قطع 42 و 50 کیلو آمپر تولید می شود. کلید NT به علت ساختار داخلی متفاوتی که دارد کنترل بهتری روی خنثی کردن جرقه ناشی از قطع و وصل و اتصال کوتاه در کلید دارد و به همین دلیل نسبت به کلید NS با جریان مشابه، قیمت بالاتری دارد. کلید اتوماتیک سری NW در رنج 800 تا 6300 آمپر و با قدرت قطع 42، 65 و 100 کیلو آمپر تولید می شود که جریان بسیار بزرگی است. این کلید به علت قدرت بالا در قطع و وصل مدار و حفاظت از آن، قیمتی بالاتر از کلید مشابه در سری NS و NT دارد. 

بله، کلید اتوماتیک چهار پل NS با واحد حفاظت الکترونیکی یا میکرولوجیک این امکان را فراهم می کند که خطای زمین اندازه گیری شود و با تنظیمات پتانسیومترهای روی میکرولوجیک، با توجه به نیاز پروژه کلید مدار را قطع کند. واحد حفاظت میکرولوجیک در کلید اتوماتیک، وظیفه کنترل وضعیت کلید و حفاظت از مدار در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه را دارد. این واحد حفاظتی، انواع مختلف با قابلیت های متفاوت دارد که میکرولوجیک نوع 6 از خطای زمین جلوگیری می کند. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email