الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید هوایی چهار پل اشنایدر سری NW

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NW25H14P2AF
   کلید هوایی که نام کامل آن کلیدهای مدارشکن قدرت هوایی (Air Circuit breaker) است نوعی کلید اتوماتیک فشار ضعیف است که در آمپرهای بالا مورد استفاده قرارمی گیرد. عملکرد سیستم اطفاء جرقه در این کلید در هوای آزاد صورت می گیرد لذا به آنها، کلید هوایی می گویند. کلید هوایی، یک کلید فشار قوی است ک..
نمايش 1 تا 20 از 22 (2 صفحه)
نقد و بررسی

کلید هوایی اشنایدر از مدار الکتریکی در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه آنی و تأخیری و اتصال به زمین حفاظت می کند. اين كليد در تابلو برق به نام كليد اصلي، كليد كل، كليد اتوماتيك هوایی هم ناميده مي شود. با تنظیم رله های كليد هوایی مي توان حفاظت پایه و سلکتیو مناسبي از مدار به عمل آورد. کلید هوایی چهار پل سری NWبا سه قدرت قطع ۴۲ کیلوآمپرN1 ، قدرت قطع ۶۵ کیلوآمپر H1 و قدرت قطع ۱۰۰ کیلوآمپر H2 و در محدودۀ جریان 800 تا 4000 آمپر موجود است. پرکاربرد ترین لوازم جانبی مورد استفاده در این کلیدها، رله شنت تریپ، رله آندر ولتاژ، کنتاکت کمکی و مکانیزم موتوری است که با استفاده از این تجهیزات کنترل مدار به مراتب آسان تر می شود. کلید هوایی را می توان به صورت فیکس و کشویی در تابلو نصب کرد و از طریق واحد حفاظت میکرولوجیک، پارامترهای مهم را اندازه گیری نمود. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email