الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید هوایی چهار پل اشنایدر سری NT

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: NT10H14P2AF
   کلیدهای هوایی اشنایدر در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربرد فراوانی دارند. این کلیدها به دلیل وجود سیستم های ارتباطی ضریب حفاظت از شبکه را بالا می برد و امکان ایجاد خطا در سیستم توز..
نمايش 1 تا 20 از 24 (2 صفحه)
نقد و بررسی

کلید هوایی اشنایدر نوعی کلید اتوماتیک فشار ضعیف است که از مدار در جریان های بالا در برابر  اتصال کوتاه، اضافه بار و خطای زمین حفاظت می کند. کلید هوایی چهار پل اشنایدر سری NT در رنج جریان 800 تا 1600 آمپر و با قدرت 42 و 50 کیلو آمپر تولید می شود و می تواند به صورت فیکس و کشویی در تابلو نصب شود.  با استفاده از تجهیزات جانبی مثل مکانیزم موتوری و رله شنت تریپ می توان کلید هوایی را از راه دور کنترل کرد و به آن فرمان داد بدون اینکه نیاز باشد تکنسین در کنار دستگاه حضور داشته باشد. از آنجایی که جرقه ناشی از قطع و وصل جریان در محفظه داخل کلید که پر از هوا است خاموش می شود به این تجهیزات، کلید هوایی گفته می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email