الیکا الکتریک
سبد خرید

فیوز کریر اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: DF101
پایه فیوز سکسیونریپایه فیوز برای فیوزهای D01 و D02 طراحی شده اند، به طوری که توأمان هم پایه فیوز بوده و هم امکان کلید زنی را فراهم می آورند و در انواع تک پل، تک پل و نول، دو پل، سه پل، سه پل و نول وجود دارند لازم به ذکر است که جایگزینی پایه فیوز D01 با D02 امکان پذیر است.  ..
447,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: DF102
پایه فیوز سکسیونری  پایه فیوز برای فیوزهای D01 و D02 طراحی شده اند، به طوری که توأمان هم پایه فیوز بوده و هم امکان کلید زنی را فراهم می آورند و در انواع تک پل، تک پل و نول، دو پل، سه پل، سه پل و نول وجود دارند لازم به ذکر است که جایگزینی پایه فیوز D01 با D02 امکان پذیر است. ..
757,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: DF103
فیوز کریرفیوزها از ابتدایی ترین تجهیزات حفاظتی به شمار می آیند که جهت حفاظت مدارها در مقابل جریان های اتصال کوتاه و اضافه بار هم چنین حفاظت دستگاه ها در مقابل جریان اتصال کوتاه و در ضمن ایمنی هنگام بروز اتصال کوتاه بین فاز با بدنه های هادی و یا هادی ارت و هادی حفاظتی- خنثی PEN استفاده می شوند.&n..
893,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

فیوز کریر اشنایدر الکتریک یا سکسیونر فیوز برای حفاظت اتصال کوتاه فیدرها استفاده می شود کاربرد این قطعه هم به صورت پایه فیوز است و هم امکان کلید زنی را فراهم می کند و در انواع تک پل 25 آمپر و سه پل در رنج های ۳۲ آمپر، ۶۳ آمپر و ۱۰۰ آمپر تولید می شود.

ویدیو های مرتبط

 

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email