الیکا الکتریک
سبد خرید
سنسور فتو الکتریک يکطرفه 5 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 24 تا 240 ولت AC  و DC

سنسور فتو الکتریک يکطرفه 5 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 24 تا 240 ولت AC و DC

ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سنسور فتو الکتریک يکطرفه 5 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 24 تا 240 ولت AC  و DC

سنسور فوتوالکتریک یک طرفه با کد فنی XUX5ARCNT16 سری OsiSense XU در ابعاد کوچک طراحی شده است. این سنسور با ولتاژ 24 تا 240 ولت AC/DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1 C/O است. طراحی سنسور یک طرفه XUX اشنایدر به صورت مستطیلی بوده و بدنه آن پلی آمید و آلومینیم رنگ شده است. این محصول مستقیماً روی یک سطح یا براکت نصب می‌شود. این قطعه دارای محفظه با استحکام بالای VALOX® PBT است که برای کار در محیط هایی با دمای بالا مناسب است. همچنین در این سنسور لنز ضد خش PMMA تعبیه شده است که دوام قطعه را افزایش می‌دهد. این تجهیز اجسام را از فاصله 1 متر تشخیص می‌دهد. سنسور XUX مجهز به 2 عدد لامپ LED است که زرد وضعیت خروجی و قرمز وضعیت ناپایدار را نشان می‌دهد. درجه حفاظت این قطعه برابر با IP65 و IP67 است بنابراین برای سخت‌ترین محیط‌های صنعتی مناسب است. سنسور فتوالکتریک اشنایدر قادر است در بازه دمای -25 تا +55 درجه سانتی‌گراد به خوبی کار کند. این قطعه دارای گواهینامه‌های CSA و UL است.

سنسورهای نوری Optical Sensors

از سنسورهای نوری اشنایدر برای تشخیص تمام اجسام (فلزی و غیر فلزی) استفاده می‌شود. انواع سنسورهای نوری عبارتند از: سنسورهای مادون قرمز یکطرفه، دو طرفه، رفلکتوری، فیبر نوری و ...

سیستم‌های حفاظتی پرده نوری Safety Light Curtains

سیستم‌های حفاظتی پرده نوری نوعی از سنسورهای نوری است که به منظور جلوگیری از قطع عضوی از بدن یا سایر آسیب های جانی و مادی در محیط های پر خطر دارای دستگاه های پرس، اره، گیوتین و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنسور فتوالکتریک، نوع دیگری از ابزارهای تشخیص موقعیت است. این سنسور از پرتوی نور مدوله شده استفاده می‌کند. این پرتو توسط شیء منعکس شده و یا قطع می‌گردد. شاید کاربرد این سنسورها را در تشخیص حضور افراد در مغازه ها دیده باشید. این سنسور شامل منبع انتشار نور، یک گیرنده برای کشف نور ارسالی و مدارات الکترونیکی برای تقویت سیگنال کشف شده جهت راه اندازی مدارات کنترلی است. از کاربردهای این نوع حسگر می‌توان به سنجش ارتفاع، عمل شمارش به صورت تک سنسوری (روش انعکاس) و دو سنسوری اشاره کرد.

فنی
خروجی سنسور1C/O
فاصله تشخیص2.1 متر
نوع تغذیهAC/DC
نوع خروجیرله ای
نوع سیم بندیپنج سیمه
کد فنیXUX5ARCNT16
نام اختصاریXUX
ولتاژ تغذیه24..240VAC/DC
نوع اندازه گیریيکطرفه
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهپلاستیکی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP67
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email