الیکا الکتریک
سبد خرید
سنسور فتو الکتریک يکطرفه 3 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 12 تا 24 ولت DC

سنسور فتو الکتریک يکطرفه 3 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 12 تا 24 ولت DC

ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سنسور فتو الکتریک يکطرفه 3 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 12 تا 24 ولت DC

سنسور فوتوالکتریک یک طرفه با کد فنی XUM5APCNL2 سری OsiSense XU در ابعاد کوچک طراحی شده است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO یا 1NC و PNP است. طراحی سنسور یک طرفه XUX اشنایدر به صورت مستطیلی بوده و بدنه آن پلاستیکی است. این محصول مستقیماً روی یک سطح یا براکت نصب می‌شود. این قطعه دارای محفظه با استحکام بالای PBT است که برای کار در محیط هایی با دمای بالا مناسب است. همچنین در این سنسور لنز ضد خش PMMA تعبیه شده است که دوام قطعه را افزایش می‌دهد. این تجهیز اجسام را از فاصله 1 متر تشخیص می‌دهد. سنسور XUX مجهز به 2 عدد لامپ LED است که زرد وضعیت خروجی و قرمز وضعیت ناپایدار را نشان می‌دهد. درجه حفاظت این قطعه برابر با IP65 و IP67 است بنابراین برای سخت‌ترین محیط‌های صنعتی مناسب است. سنسور فتوالکتریک اشنایدر قادر است در بازه دمای -25 تا +55 درجه سانتی‌گراد به خوبی کار کند. این قطعه دارای گواهینامه‌های CSA و UL است.

سنسور فتو الکتریک 

در محیط صنعتی وظیفه اندازه‌گیری، تشخیص، تجزیه و تحلیل و پردازش رخدادها برعهده سنسور (حسگر)‌های صنعتی است. شرکت اشنایدر الکتریک رنج وسیعی از سنسورهای نوری و لیزری (سنسور فتوالکتریک اشنایدر) را جهت مصارف مختلف صنعتی ارائه نموده است. سنسورهای فتوالکتریک در واقع از سری سنسورهای تشخیص موقعیت هستند که این عملکرد را از طریق پرتو نور دریافتی انجام می‌دهد. بنابراین در نصب و راه اندازی این سنسور به عوامل و شرایط محیطی توجه کنید، زیرا در برخی از محیط‌های صنعتی به علت وجود گرد و خاک، رطوبت و دود ممکن است عملکرد این سنسور را با مشکل مواجه کند زیرا همان گونه که اشاره شد این نوع سنسورها عملکرد خود را از طریق میزان پرتو نور دریافتی انجام می‌دهند.

فنی
خروجی سنسور1C/O
فاصله تشخیص1 متر
نوع تغذیهDC
نوع خروجیPNP
نوع سیم بندیسه سیمه
کد فنیXUM5APCNL2
نام اختصاریXUM
ولتاژ تغذیه12...24VDC
نوع اندازه گیریيکطرفه
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهپلاستیکی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP67
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email