الیکا الکتریک
سبد خرید
سنسور القایی XS اشنایدر الکتریک با شکل مسطح
-100 %

سنسور القایی اشنایدر تخت و سه سیمه PNP

  • نوع سنسور: تخت
  • جنس بدنه: پلاستیکی
  • روش سیم بندی: سه سیمه
  • فاصله حساسیت: 40 میلی متر
  • ولتاژ تغذیه: 24_12 VDC
  • نوع خروجی: PNP
  • درجه حفاظت: IP68
  • نوع اتصال: کابل 2 متری
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سنسور القایی تخت و سه سیمه با حساسیت 40 میلی‌متر - خروجی PNP

سنسور القایی اشنایدر با کد فنی XS7D1A1PAL2 سری OsiSense XS برای تشخیص اجسام فلزی بدون داشتن تماس فیزیکی به کار می‌رود. قسمت نوسان ساز سنسور یک میدان الکترومغناطیسی متناوب اطراف سنسور ایجاد می‌کند و بر این اساس هر جسم فلزی که به این میدان نزدیک شود شناسایی می‌شود. طراحی سنسور القایی اشنایدر به صورتی است که کاملاً همسطح با جایی که در آن قرار می‌گیرد می‌شود. جنس بدنه آن از پلاستیک است. این محصول اجسام را تا فاصله 40 میلی‌متر شناسایی می‌کند و خروجی این تجهیز به صورت 1NO و دیجیتال PNP و فرکانس سوئیچینگ آن 100 هرتز است. این قطعه در دمای -25 تا +70 درجه سانتی‌گراد کار می‌کند. درجه حفاظت این سنسور IP68 بوده، ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار است. ابعاد سنسور OsiSense XS به ترتیب برابر با 80*80*26 میلی‌متر بوده و وزن آن 340 گرم است. سنسور القایی اشنایدر برای استفاده در صنایع مختلف شامل تجهیزات سیار، آسانسور و پله برقی، بالابر، جابجایی مواد، صنعت بسته بندی، صنایع غذایی و آشامیدنی و روباتیک مناسب است. این سنسور دارای گواهینامه (UL, CSA, C-Tick, Ecolab) است. مزیت اصلی استفاده از سنسور القایی سری XS این است که بدون داشتن هیچ تماس فیزیکی با جسم مورد نظر آن را شناسایی می‌کند.سنسورهای القایی اشنایدر یکی از انواع سنسورهای پرکاربرد صنعتی است. در زیر به توضیح پارامترهایی که معمولاً در مورد سنسورها به کار می‌رود، می‌پردازیم: 

فاصله عملکرد سنسور(S: Sensing Distance)

فاصله عملکرد سنسورهای القایی بر اساس قطعه استاندارد تعریف می‌شود. قطعه استاندارد برای تعیین فاصله عملکرد سنسورهای القایی، یک قطعه فلز از جنس فولاد (ST37) به ضخامت 1 میلی‌متر و به شکل دایره با قطر d و یا مربع با مساحت d2 است. فاصله عملکرد فاصله‌ای است که با نزدیک شدن قطعه استاندارد به سطح حساس سنسور (به صورت موازی از روبه رو) باعث تغییر در خروجی سنسور می‌شود.

فاصله عملکرد نامی سنسور (Sn: Nominal Sensing Distance)

فاصله عملکرد نامی، فاصله‌ای که بدون در نظر گرفتن تأثیرات عوامل خارجی مانند حرارت محیط، نوع جسم هدف، ولتاژ تغذیه و ... بدست می‌آید.

                                                                                                                                                                                                       

فاصله عملکرد حقیقی سنسور (Sr: Real Sensing Distance)

فاصله عملکرد حقیقی فاصله‌ای است که در حرارت 20 درجه سانتی‌گراد محیط و با اعمال ولتاژ نامی به دست می‌آید و مقدار آن در محدوده 0.9Sn < Sr < 1.1Sn قرار دارد.

فاصله عملکرد قابل استفاده سنسور (Su: Usable Sending Distance)

فاصله عملکرد قابل استفاده، فاصله‌ای است که در رنج ولتاژ و دمای تعریف شده، سنسور قابل استفاده است. مقدار آن در محدوده 0.8Sn < Su < 1.2Sn یا  0.9Sr < Su < 1.1Sr قرار دارد.

 فاصله عملکرد مطمئن سنسور (Sa: Assured Sensing Distance)

فاصله عملکرد مطمئن با در نظر گرفتن شرایط خارجی مانند تغییرات ولتاژ و دما نسبت به مقادیر نامی به دست می‌آید و مقدار آن برابر است با:  0 < Sa < 0.8Sn

فنی
خروجی سنسورDC
نوع سیم بندیسه سیمه
کد فنیXS7D1A1PAL2
کاربرد محصولهمه منظوره
نام اختصاریXS7
ولتاژ تغذیه12...24VDC
نوع اندازه گیریسنسور القايی مجاورتی
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهپلاستیکی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP67
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email