الیکا الکتریک
سبد خرید
سنسور القایی 2 سیمه اشنایدر الکتریک با قطر 18 میلی متر و تغذیۀ 24 تا 240 ولت AC و DC

سنسور القایی اشنایدر M18 و دو سیمه با حساسیت 8 میلی متر

  • نوع سنسور: سیلندری M18
  • جنس بدنه: فلزی
  • روش سیم بندی: دو سیمه
  • فاصله حساسیت: 8 میلی متر
  • ولتاژ تغذیه: 240_24 VAC/DC
  • درجه حفاظت: IP68
  • نوع اتصال: کابل 2 متری
3,410,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سنسور القایی اشنایدر با قطر 18 میلی‌متر و دو سیمه با حساسیت 8 میلی‌متر 

سنسور القایی اشنایدر با کد فنی XS618B1MAL2 سری XS برای تشخیص اجسام فلزی بدون داشتن تماس فیزیکی به کار می‌رود. قسمت نوسان ساز سنسور یک میدان الکترومغناطیسی متناوب اطراف سنسور ایجاد می‌کند و بر این اساس هر جسم فلزی که به این میدان نزدیک شود شناسایی می‌شود. طراحی سنسور القایی اشنایدر به صورتی است که کاملا همسطح با جایی که در آن قرار میگیرد می‌شود. جنس این سنسور از فلز ضد زنگ ساخته شده و طراحی آن به صورت استوانه بوده و M18 میلی‌متر قطر آن است. این محصول اجسام را تا فاصله 8 میلی‌متر شناسایی می‌کند و خروجی این تجهیز به صورت 1NO و دیجیتال 2 سیمه و فرکانس سوئیچینگ آن 25 هرتز است. این قطعه در دمای -25 تا +70 درجه سانتی‌گراد کار می‌کند. درجه حفاظت این سنسور IP68 بوده، ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار و ضربه است. اندازه سنسور XS به ترتیب برابر با 18*61.4 میلی‌متر بوده و وزن آن 120 گرم است. سنسور القایی اشنایدر برای استفاده در صنایع مختلف شامل تجهیزات سیار، آسانسور و پله برقی، بالابر، جابجایی مواد، صنعت بسته بندی، صنایع غذایی و آشامیدنی و روباتیک مناسب است. این سنسور دارای گواهینامه (UL, CSA, CCC) است. مزیت اصلی استفاده از سنسور القایی سری XS این است که بدون داشتن هیچ تماس فیزیکی با جسم مورد نظر آن را شناسایی می‌کنددر مطالعه کاتالوگ یک سنسور ممکن است با موارد زیر برخورد نمایید:

Normally Open: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حالت عادی باز است و هنگامی که سنسور عمل شناسایی را انجام می‌دهد این خروجی در وضعیت بسته قرار می‌گیرد.

Normally Close: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حالت عادی بسته است و هنگامی که سنسور عمل شناسایی را انجام می‌دهد این خروجی در وضعیت باز قرار می‌گیرد.

Push Pull: در صورتی که خروجی سنسور از این نوع باشد می‌توان سنسور را به ورودی PLC از نوع NPN  و یا PNP متصل کرد در واقع در این حالت دیگر PNP یا NPN بودن ورودی PLC تفاوتی برای سنسور ندارد اما در صورتی که خروجی سنسور PNP باشد برای اتصال به ماژول های PLC از نوع PNP می‌توان مستقیم خروجی سنسور را به ورودی PLC متصل کرد حال اگر ورودی PLC از نوع NPN باشد یا می‌بایست از مبدل صنعتی NPN PNP to استفاده کرد و یا اینکه از رله بهره برد. همچنین اگر خروجی سنسور NPN باشد نمی‌توان به طور مستقیم به ورودی PLC از نوع PNP متصل کرد و می‌بایست از مبدل to PNP NPN یا رله استفاده کرد در حالیکه اگر ورودی PLC از نوع NPN باشد می‌توان مستقیم سنسور را به ورودی PLC متصل کرد.

مشخصات سنسور

I no load: جریان بی بار

Voltage drop: افت ولتاژ

I max: ماکزیمم جریان بار

Voltage supply: ولتاژ تغذیه

Mounting: نحوه نصب سنسور

Cable length: طول کابل سنسور

Connection: نوع اتصالات سنسور

Protection Class: کلاس حفاظتی

Ambient humidity: رطوبت محیط

F max: حداکثر فرکانس سوئیچینگ

Power consumption: توان مصرفی

Dielectric strength: قدرت دیا الکتریک

Housng material: جنس بدنه سنسور

Insulation resistance: مقاومت عایقی

Operating distance: فاصله حساسیت

Pressure rated up to: فشار قابل تحمل

Humidity ambient: رطوبت محیط کار سنسور

Temperature ambient: دمای محیط کار سنسور

Enclosure protection: نوع حفاظت بدنه سنسور

Sensing distance: فاصله‌ای که سنسور قابلیت شناسایی تارگت را دارد. تارگت به قطعه‌ای گفته می‌شود که توسط سنسور شناسایی می‌گردد.

Stadard target: استاندارد قطعه‌ای که می‌بایست توسط سنسور شناسایی شود. در واقع این پارامتر به کاربر می‌گوید که شرایط فیزیکی تارگت باید در چه فرم و اندازه‌ای باشد.

فنی
خروجی سنسورAC/DC
نوع سیم بندیدو سیمه
کد فنیXS618B1MAL2
کاربرد محصولسنجش میزان دوران
نام اختصاریXS6
ولتاژ تغذیه24...240VAC
نوع اندازه گیریسنسور القايی مجاورتی
ابعاد
قطر18 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP67
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email