الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدر الکتریک با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC

چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت قرمز با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC

  • جنس بدنه:باکالیت 
  • رنگ: قرمز
  • نوع: با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP65 (جلو)، IP20 (بدنه)
285,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدر

چراغ سیگنال اشنایدر با کد فنی XB7EV04MP به رنگ قرمز و با منبع نور لامپ LED است. چراغ سیگنال قرمز معمولاً برای نمایش وضعیت غیر عادی یا خطر در مدار (مانند خطای ولتاژ توسط کنترل فاز) کاربرد دارد. ولتاژ تغذیه چراغ سیگنال قابل تغییر نیست به همین دلیل قبل از خرید چراغ سیگنال باید مقدار ولتاژ تغدیه آن را متناسب با ولتاژ مدار فرمان تهیه کرد. ولتاژ تغذیه چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدر در رنج 240-230 ولت AC در فرکانس 60/50  هرتز قرار دارد. محدودیت ولتاژ تغذیه برای چراغ سیگنال باکالیت قرمز در رنج 264...195 ولت AC است. برای نصب چراغ سیگنال باکالیت قرمز روی تابلو برق باید حفره ای به قطر 22 میلی متر روی در آن ایجاد کرده و چراغ سیگنال را درون این حفره نصب کرد. جریان مصرفی چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدر بسیار ناچیز و در محدوده 20...16 میلی آمپر است. دمای محیطی مناسب برای عملکرد چراغ سیگنال باکالیت قرمز 70...25- سانتی گراد است. جنس این چراغ سیگنال اشنایدر از نوع باکالیت بوده که دارای درجه حفاظت خوب با IP65 برای جلوی محصول و IP20 برای بدنه محصول است. 

دیاگرام سیم بندی چراغ سیگنال اشنایدر

کاربرد چراغ سیگنال

چراغ سیگنال، قطعه ای برای نمایش آلارم در کلیه دستگاه های صنعتی، تابلوهای توزیع، تابلو قدرت و تابلو فرمان است. درون چراغ سیگنال نوعی LED یا لامپ رشته ای قرار دارد که توسط آن وضعیتی در مدار به اپراتورها اطلاع رسانی می شود. روشن یا خاموش بودن هریک از چراغ سیگنال ها در تابلو برق می تواند بیانگر حالت قطع، وصل و یا ایرادی در مدار باشد. به طور معمول چراغ سیگنال ها برای نمایش ON/OFF، اخطار و تغییر وضعیت ها به کار می روند. چراغ سیگنال اشنایدر که با نام چراغ پایلوت نیز شناخته می شود، در انواع فلزی و باکالیت، در رنگ های قرمز، سبز، زرد، آبی و سفید تولید و به بازار عرضه می شود.

اعلام قطعی فاز از طریق چراغ سیگنال کمک مؤثری در جهت پیش گیری از خطا و یا خطراتی است که ممکن است به دنبال قطعی فاز ایجاد شود. به طور مثال وجود چراغ سیگنال در مسیر هر فاز و روشن شدن آن نشانگر برقراری جریان در فاز مربوطه است. در صورت وصل کلید اصلی تابلو باید جریان هر سه فاز برقرار باشد و اگر یکی از فازها قطع شود چراغ مربوط به همان فاز خاموش می شود. در مدار فرمان نیز با بهره گیری و نصب چراغ سیگنال به صورت موازی با بوبین کنتاکتور می توان فعال شدن کنتاکتور را با روشن شدن چراغ سیگنال نشان داد. به عبارتی از چراغ سیگنال در مدار فرمان برای اعلام روشن و یا خاموش بودن دستگاه و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. توصیه می شود قبل از اتصال چراغ سیگنال به مدار، آن ها را تست کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید تا هنگام بروز خطا، اعلام آن توسط چراغ به درستی صورت گیرد.

انتخاب رنگ چراغ سیگنال در مدار قدرت و فرمان

  • در مدار قدرت معمولاً از چراغ سیگنال قرمز رنگ برای نمایش فاز L1، رنگ زرد برای فاز L2 و چراغ سیگنال سبز رنگ برای نمایش فاز L3 استفاده می شود.
  • در مدار فرمان معمولاً برای اعلام روشن بودن (برقراری جریان مدار) از چراغ سیگنال قرمز و برای اعلام قطع یا خاموش بودن از چراغ سیگنال سبز استفاده می شود.

 

فنی
عمر مفید محصول70000 ساعت در ولتاژ نامی و 25 درجه سانتی گراد
کد فنیXB7EV04MP
نوع استفادهچراغ سیگنال با LED
نام اختصاریXB7
رنج ولتاژ تغذیه [Us]240...230 ولت AC
ولتاژ ضربه نامی [Uimp]6 کیلو ولت
دسته بندی اضافه ولتاژکلاس II
مصرف جریان20...16 میلی آمپر
ولتاژ عایق نامی [Ui]250 ولت
محدودیت ولتاژ منبع تغذیه264...195 ولت AC
نوع نگهدارنده برای نصبدرون حفره به قطر 22.5 میلی متر
ابعاد
قطر22 میلی متر
ارتفاع29 میلی متر
عرض29 میلی متر
عمق54 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهباکالیت
رنگقرمز
وزن محصول0.02 کیلوگرم
محیطی
دمای مجاز محیط برای عملکرد70...25- درجه سانتی گراد
دمای مجاز محیط برای انبار70...40- درجه سانتی گراد
درجه حفاظت بر حسب IPIP65 (جلوی محصول) و IP20 (بدنه محصول)
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

ابعاد چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدر با کد فنی XB7EV04MP 

e: برابر 6-1 میلی متر در حالت فلزی و 6-2 میلی متر در حالت پلاستیکی است.The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email