الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال قرمز پلاستیکی اشنایدر الکتریک با LED داخلی 24 ولت AC و DC

چراغ سیگنال اشنایدر پلاستیکی قرمز با LED داخلی 24 ولت AC و DC

  • جنس بدنه:پلاستیکی
  • رنگ: قرمز
  • نوع: با LED داخلی 24 ولت AC و DC
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

چراغ سیگنال قرمز پلاستیکی با LED داخلی 24 ولت AC و DC

چراغ سیگنال ابزاری است که وجود ولتاژ در مدار را نشان می دهد. در کارخانه ها که عموماً تعداد زیادی ماشین با هم در حال کار هستند و فاصله آنها نسبت به تابلو زیاد است از چراغ سیگنال استفاده می شود. چراغ سیگنال اشنایدر در مدل ها و رنگ های مختلفی تولید می شود که این رنگ ها هر کدام نشان دهنده علائم خاصی در مدار هستند. معمولاً قرمز حاکی از عملکرد غیر عادی سیستم است. مثل حالتی که یک وسیله حفاظتی اضافه بار، ماشین را متوقف کرده باشد. 

چراغ سیگنال اشنایدر پلاستیکی قرمز Harmony XB5 با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و با ترمینال پیچی متصل می شود. چراغ سیگنال اشنایدر XB5 بادوام بوده و نیاز به تعمیر پیدا نمی کند و معمولاً برای نشان دادن فرآیند و عملیات دستگاه طراحی شده است. این لامپ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. نور چراغ سیگنال حتی از فاصله ی دور هم قابل تشخیص است و وضعیت دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. لامپ سیگنال اشنایدر برای کار در محیط سخت طراحی شده و با IP66/IP67/IP69 تا حد زیادی در برابر ضربه و لرزش، نقوذ گرد و غبار و آب مقاوم است. هم چنین دارای قاب پلاستیکی بوده که مقاومت خوبی در برابر عوامل شیمیایی از خود نشان می دهد و برای پروژه هایی که نیاز به یک عایق الکتریکی دوبل دارد، مناسب است.

 

فنی
کد فنیXB5AVB4
نوع استفادهچراغ سیگنال با LED
نام اختصاریXB5
نوع ولتاژ24V AC/DC
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهپلاستیکی
رنگقرمز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email