الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال فلزی قرمز اشنایدر الکتریک با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی قرمز با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC

  • جنس بدنه:فلزی
  • رنگ: قرمز 
  • نوع: با LED داخلی 230 تا 240 ولت AC
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66 
534,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

لامپ سیگنال یا لامپ خبر

برای نشان دادن حالت قطع و وصل یک مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود. به منظور افزایش عمر لامپ می توان لامپی را انتخاب نمود که ولتاژ نامی آن بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ است. گاهی از لامپ های با ولتاژ و قدرت کم مانند لامپ های رشته ای 6، 12، 24 ولت و 2 تا 4 وات نیز در مدارهای فرمان استفاده می شود. که در این صورت به یک ترانسفورماتور نیز احتیاج است. لامپ های سیگنال را باید به طریقی در مدار اتصال داد که در حالت وصل مدار روشن شود. معمولاً حالت کار ماشین با لامپ قرمز و حالت خاموش با لامپ سبز مشخص می شود. چراغ سیگنال اشنایدر در انواع فلزی، باکالیت و پلاستیکی تولید و عرضه شده اند.

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی قرمز با LED 230 تا 240 ولت AC

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی قرمز Harmony XB4 دارای لنز مسطح بوده و با ولتاژ کاری 230 تا 240 ولت AC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و در ساخت آن از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تعمیر پیدا نخواهد کرد و معمولاً برای نشان دادن فرآیند و عملیات دستگاه طراحی شده است. چراغ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. نور چراغ سیگنال حتی از فاصله ی دور هم قابل تشخیص است و وضعیت دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. چراغ سیگنال اشنایدر فلزی برای محیط های نامساعد طراحی شده و با IP66/IP67/IP69 تا حد زیادی در برابر ضربه و لرزش، نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است.

فنی
کد فنیXB4BVM4
نوع استفادهچراغ سیگنال با LED
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ220VAC
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگقرمز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email