الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال فلزی آبی اشنایدر الکتریک  با LED داخلی 24 ولت AC و DC

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی آبی با LED داخلی 24 ولت AC و DC

  • جنس بدنه:فلزی
  • رنگ: آبی
  • نوع: با LED داخلی 24 ولت AC و DC
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66
500,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی آبی باLED 24 ولت AC و DC

به نوعی از لامپ‌های LED یا رشته‌ای که در یک بدنه ی شبیه به پیچ قرار می‌گیرد و برای هشدار دادن استفاده می شود، چراغ سیگنال گفته می شود. اطلاع از وجود یا عدم وجود برق در یک سیستم یا وقوع سایر خطاها، برای متخصصان نقش حیاتی دارد و باید به موقع از آن‌ آگاه شوند. به همین علت چراغ سیگنال که در یک نگاه وضع کلی سیستم برق‌کشی را نمایش می دهد کاربرد زیادی در بازار محصولات برقی دارد. چراغ سیگنال، پیام مورد نظر را با استفاده از رنگ‌ها به اپراتور منتقل می‌کند. آشنایی با استاندارد رنگ‌های آن پیش از تهیه آن ضروری است. مثلاً لامپ سیگنال آبی برای نمایش وضعیتی به جز احتیاط، خطر و نرمال بودن و بیشتر برای مواقعی که نیاز به اقدامی از سمت اپراتور باشد، استفاده می‌شود.

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی آبی Harmony XB4 دارای لنز مسطح بوده و با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و در ساخت آن از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تعمیر پیدا نخواهد کرد و معمولاً برای نشان دادن فرآیند و عملیات دستگاه طراحی شده است. چراغ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. نور چراغ سیگنال حتی از فاصله ی دور هم قابل تشخیص است و وضعیت دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. چراغ سیگنال اشنایدر فلزی برای محیط های نامساعد طراحی شده و با IP66/IP67/IP69 تا حد زیادی در برابر ضربه و لرزش، نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است.

 

فنی
کد فنیXB4BVB6
نوع استفادهچراغ سیگنال با LED
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ24VAC/DC
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگآبی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email