الیکا الکتریک
سبد خرید
چراغ سیگنال فلزی سبز اشنایدر الکتریک با LED داخلی 24 ولت AC و DC

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی سبز با LED داخلی 24 ولت AC و DC

  • جنس بدنه:فلزی
  • رنگ: سبز
  • نوع: با LED داخلی 24 ولت AC و DC
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66 
509,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

لامپ سیگنال

   لامپ سیگنال برای نشان دادن قطع و یا وصل مدار به کار می رود. این لامپ هم در مدار قدرت و هم در مدار فرمان مورد استفاده قرار می گیرد. لامپ سیگنال با ولتاژهای 380، 220، 110، 36، 24، 12 و 6 ... ساخته می شوند.

 کاربرد چراغ سیگنال در مدار فرمان و قدرت

 در مدار قدرت در تابلوهای توزیع، برای نشان دادن عبور جریان و وجود سه فاز از لامپ سیگنال استفاده می شود و به صورت اتصال ستاره قرار می گیرد. در تابلوهای مصرف، لامپ سیگنال همراه با مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی که مصرف کننده جریان دار می شود لامپ سیگنال نیز روشن می شود. در مدار فرمان، لامپ سیگنال به طور موازی با بوبین کنتاکتور وصل می شود، زمانی که مدار قطع باشد لامپ سیگنال خاموش است و وقتی که کنتاکتور شروع به کار کرد، لامپ نیز روشن می شود. لامپ سیگنال در مداری که دارای رله حرارتی است جهت اطلاع از قطع شدن مدار در مقابل جریان اضافی مورد استفاده قرار می گیرد. و به کنتاکت باز رله وصل می شود تا وقتی که رله عمل می کند کنتاکت باز، بسته شده و لامپ روشن می شود.

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی سبز با LED 24 ولت AC و DC

چراغ سیگنال اشنایدر فلزی سبز Harmony XB4 دارای لنز مسطح بوده و با ولتاژ کاری 24 ولت AC/DC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و در ساخت آن از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تعمیر پیدا نخواهد کرد و معمولاً برای نشان دادن فرآیند و عملیات دستگاه طراحی شده است. چراغ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. نور چراغ سیگنال حتی از فاصله ی دور هم قابل تشخیص است و وضعیت دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. چراغ سیگنال اشنایدر فلزی برای برای محیط های نامساعد طراحی شده و با IP66/IP67/IP69 تا حد زیادی در برابر ضربه و لرزش، نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است.

 

فنی
کد فنیXB4BVB3
نوع استفادهچراغ سیگنال با LED
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ24VAC/DC
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگسبز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email