الیکا الکتریک
سبد خرید
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی-خروجی 240...100 ولت AC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی-خروجی 240...100 ولت AC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی-خروجی 240...100 ولت AC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی-خروجی 240...100 ولت AC

پی ال سی اشنایدر 20 ورودی – خروجی تغذیه 100 تا 240 ولت AC با کلاک

10,580,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

مفهوم کنترل کننده های قابل برنامه ریزی PLC

    PLCکنترل کننده نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را به صورت باینری دریافت و آنها را طبق برنامه ای که در حافظه اش ذخیره شده پردازش میکند سپس نتیجه عملیات را از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و عملگرها ارسال می کند. به عبارت دیگر PLC یک کنترل کننده منطقی است که می توان منطقۀ کنترل را توسط برنامه برای آن تعریف نمود و در صورت نیاز به راحتی آن را تغییر داد.

   امکان تعریف مدهای مختلف برای ترمینال های ورودی - خروجی یکPLC  این قابلیت را فراهم کرده تا بتوان PLC را مستقیماً به المان های دیگر وصل کرد علاوه بر اینPLC  شامل یک واحد پردازشگر مرکزی (CPU) است که برنامه کنترلی مورد نظر را اجرا میکند. این کنترلکننده آن قدر قدرتمند است که می تواند صدها ورودی – خروجی را در مدهای مختلف آنالوگ یا دیجیتال و همچنین صدها تایمر - کانتر  را کنترل نماید و همین امر باعث شده بتوان هر سیستمی از سیستم کنترل ماشین های با چند ورودی – خروجی که کار ساده ای مثل تکرار یک سیکل کاری کوچک انجام می دهند گرفته تا سیستم های بسیار پیچیدۀ تعیین موقعیت و مکان یابی را کنترل نمود. این سیستم میتواند بدون نیاز به سیم بندی و قطعات جانبی و فقط از طریق نوشتن چند برنامه کنترل و استفاده شود.

زمان پاسخگویی PLC

   زمان پاسخگویی PLC بستگی به سرعت پردازشCPU  مدل انتخاب شده PLC و حجم برنامه دارد. اجرای هر خط برنامه در رله های هوشمند زلیوی اشنایدر از یک میکروثانیه تا ۱۰ میلی ثانیه می باشد. در مواقعی که ورودی – خروجی ها از PLC  دور باشد به منظور نقل و انتقال سیگنال ها زمان اسکن اطلاعات بیشتر میشود. همچنین مانیتور کردن برنامۀ کنترل، اغلب به زمان اسکن می افزاید چراکه پردازشگر PLC باید وضعیت کنتاکتورها، رله ها، تایمرها و... را روی HMI یا هر وسیله نمایشگر دیگری بفرستد.

اجزاء ورودی و خروجی PLC

   هوشمند بودن سیستم اتوماسیون بیشتر مربوط به توانایی PLC در خواندن سیگنال های ارسالی از انواع ورودیها، شستی ها و سنسورها است.

   قطعات ورودی نظیر شستی های استارت/استوپ، سوئیچ ها، میکرو سوئیچ ها، سنسورهای فتو الکتریک، حسگرهای مجاورتی، حسگر تعیین سطح، ترموکوبل، ترمیستور و... هستند. PLC از این سنسورها برای انجام عملیاتی نظیر تشخیص قطعه روی نوار نقاله، تشخیص رنگ، تشخیص سطح مایعات داخل مخزن، آگاهی داشتن از مکانیزم حرکت و موقعیت جسم، فشار مخازن و بسیاری موارد دیگر استفاده میکند.

   سیگنال های ورودی به صورت دیجیتال و آنالوگ هستند که در هر صورت ورودیهای PLC را میتوان در مدهای مختلف تنظیم و مورد استفاده قرار داد.

   یک سیستم اتوماسیون شده بدون داشتن قابلیت اتصال به تجهیزات خروجی از قبیل موتور، اینورتر، شیر برقی، هیتر و... کامل نخواهد بود. تجهیزات خروجی، نحوه عملکرد سیستم را نشان میدهند و مستقیماً تحت تأثیر اجرای برنامه کنترلی سیستم هستند. در خروجی های PLC نیز مدهای مختلفی برای اعمال سیگنال به المان های خروجی وجود دارد.

فنی
تعداد خطوط برنامه نویسی0 تا 500 خط با برنامه نویسی FBD فانکشن بلاک - 0 تا 240 خط با برنامه نویسی نردبانی
زمان تناوب6 تا 90 میلی ثانیه
زمان پشتیبانی10 سال در 25ºC
کلاکدارد
کد فنیSR2B201FU
نوع استفادهزلیو لاجیک
نوع عملکردرله هوشمند کمپکت
تعداد خروجی8 خروجی (رله ای)
جریان خروجی8 آمپر برای همه خروجی ها
ولتاژ تغذیه100 تا 240 ولت AC
تعداد ورودی گسسته12
نوع کنتاکتNO برای خروجی رله
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکیدارد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP20-terminal block-conforming to IEC 60529 IP40-front panel-conforming to IEC 60529
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email